Şimdi Ara

SW nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Giriş
    323 Mesaj
    Ben anakartın kitapçığını kaybettim ve anakartın üstünde ki notlarla overclock yapmayı deniyorum bir yerde 4 tane birleşik slotlar var ve bunları yukarı aşağı çekerek çarpan ayarlanıyor galiba ama anakartta sw3 diye bir yer var ve altında 50 ,66 mhz yazıyor (değerler düşük gelebilir çünkü 200mmx işlemci ile bunları deniyorum) ama bu sw jumper ını bulamadım eski anakartlar hakkında bilginiz varsa bu nedir ve nerelerde bulunur
    anakart: ali m1521 a1(anakartla ilgili internette hiçbir şey bulamadım belkide ismi bu değildir ama wcpuid de böyle yazıyor.)

|
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    bende ali chipsetli board kullandım dediği küçük anahtarlar (swich) onların her biri bi jumper değerinde 200mmx için 66 yı seçeceksin yani orda bi tablo olur 66 mhz için sw3 1=on 2=of... diye ona göre ayarla overclock yapacaksan onu 66 al bir sw de de çarpan olacak 2 , 2.5 3 , 3.5 diye o tablodan ne kadar yüksek değeri seçersen (66*3.5=?) gibi dğerler alarak işlemcinin hızını yükseltirsin başarılar

http://mekanikonline.cjb.net Bilgi Paylaştıkça Artar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    323 Mesaj
    Ben onu 66 mhz ye getirdim ama çarpan artırmak için kullanacağım jumper ı bulamadım nerede olabilir??
    |
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    onun için birşey diyemeyeceğim... iyice bakman lazım bazen bir kondansatörün arkasına sıkışmış gizlenmiş oluyor... ama iyice bakarsan 3tane jumper sıra sıra dizilmiştir görürsün...

http://mekanikonline.cjb.net Bilgi Paylaştıkça Artar
    |
    |
  • Yarbay
    6723 Mesaj
    <BLOCKQUOTE id=quote<font size=1 face='Verdana, Arial, Helvetica' id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
    Ben anakartın kitapçığını kaybettim ve anakartın üstünde ki notlarla overclock yapmayı deniyorum bir yerde 4 tane birleşik slotlar var ve bunları yukarı aşağı çekerek çarpan ayarlanıyor galiba ama anakartta sw3 diye bir yer var ve altında 50 ,66 mhz yazıyor (değerler düşük gelebilir çünkü 200mmx işlemci ile bunları deniyorum) ama bu sw jumper ını bulamadım eski anakartlar hakkında bilginiz varsa bu nedir ve nerelerde bulunur
    anakart: ali m1521 a1(anakartla ilgili internette hiçbir şey bulamadım belkide ismi bu değildir ama wcpuid de böyle yazıyor.)

<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face='Verdana, Arial, Helvetica' size=2 id=quote>
    kürşat o tarihi bilgisayarı overclock etsen ne olur etmesen ne olur sen at onu çöpe

Intel Celeron 1.2GHZ
    Gigabyte i815
    256mb ram
    |
    |

• Yüzbaşı
    323 Mesaj
    olm asil pazartesi yenisi geliyor 1.6ghz 256rd philips 107t
    sen uğraş tnt2 ile
    |
    |
  • Yarbay
    6723 Mesaj
    <BLOCKQUOTE id=quote<font size=1 face='Verdana, Arial, Helvetica' id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
    olm asil pazartesi yenisi geliyor 1.6ghz 256rd philips 107t
    sen uğraş tnt2 ile

<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face='Verdana, Arial, Helvetica' size=2 id=quote>
    sus la sen benim işlemci sisoft sandrada 1.6 yı geçiiiiiiiii ayrıca benim tnt2 bana yetiyo oyun perfomansında bana yetiyo

Intel Celeron 1.2GHZ
    Gigabyte GA-6OXT
    256mb ram
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.