Şimdi Ara

SW KOTOR 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hep merak ettiğim bir oyundu Kotor 2. Star Wars fenomeni çok ilgimi çekmediği için oynamamıştım şimdiye kadar. Star Wars serisini izleyince kurup oynayasım geldi neredeyse tarihi eser olmasına rağmen

2 sorum var :

1) 1680x1050 çözünürlüğü nasıl aktive edebilirim ?
    2) Oyun Game pad ile ooynanabilirmi ?

SW KOTOR 2

• Oyuna direkt müdahale edemiyorsun o yüzden gamepad sıkıntı yaratır bence klavye mouse ile oyna

direkt müdahale edemiyorsun derken, seçenekler ile saldırıyorsun mesela sana ateş edilirken sen defansif kalma yada ofansif olmayı seçiyorsun ve izlmeye başlıyorsun istediğin yerde oyunu dondurup stratejini değiştirip, kaldığın yerden devam edebiliyorsun.
  • Kotor tarihi eser değil tarihin ta kendisidir. Şimdi var mı o kalitede oyun? Peh hepsi bi grafik derdinde. Sorularına gelince o çözünürlükte oynayamazsın. Joypad ile oynamak zorlar çünkü menüler falan klavye-maus'a göre hazırlanmış yani ani müdahelerde imleci anında götürmen falan gerekebilir.
  • Bakacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rectum Basher

Bakacaz

boşver oynama sen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

Kotor tarihi eser değil tarihin ta kendisidir. Şimdi var mı o kalitede oyun? Peh hepsi bi grafik derdinde. Sorularına gelince o çözünürlükte oynayamazsın. Joypad ile oynamak zorlar çünkü menüler falan klavye-maus'a göre hazırlanmış yani ani müdahelerde imleci anında götürmen falan gerekebilir.

Katılıyorum,KotOR serisi mükemmeldir.Defalarca oynayabildiğim nadir oyunlardandır.Yalnız oyunun hikayesinin filmlerle bir alakası yok zira oyun filmlerin binlerce yıl öncesinde geçiyor.Bu yüzden önce ilk oyunu oynamanı tavsiye ederim...Zaten ilk oyun senaryo bakımından ikincisinden daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RadagasT_ -- 4 Mart 2010; 5:09:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

quote:

Kotor tarihi eser değil tarihin ta kendisidir. Şimdi var mı o kalitede oyun? Peh hepsi bi grafik derdinde. Sorularına gelince o çözünürlükte oynayamazsın. Joypad ile oynamak zorlar çünkü menüler falan klavye-maus'a göre hazırlanmış yani ani müdahelerde imleci anında götürmen falan gerekebilir.

Katılıyorum,KotOR serisi mükemmeldir.Defalarca oynayabildiğim nadir oyunlardandır.Yalnız oyunun hikayesinin filmlerle bir alakası yok zira oyun filmlerin binlerce yıl öncesinde geçiyor.Bu yüzden önce ilk oyunu oynamanı tavsiye ederim...Zaten ilk oyun senaryo bakımından ikincisinden daha iyi.

malesef ilk oyunu oynayacak zamanın yok.aslında buna da yok da neyse...

zaman demişken oynama süresi ne kadar ?

SW KOTOR 2

• quote:

Kotor tarihi eser değil tarihin ta kendisidir. Şimdi var mı o kalitede oyun? Peh hepsi bi grafik derdinde.

Ya o felsefenin dibine vuran, iyi nedir, kötü nedir insanı ambede eden manipülatif SITH konuşmaları? Oyun bittiğinde kendimizi force'dan kopmuş gibi hissetmemiz? Artık eskisi gibi oyunlar yapmıyorlar azizim... Benim yaşım mı ilerliyor yoksa artık oyunları 15 yaş seviyesine göre mi yapıyorlar anlamış değilim... Heavy Rain'i bekliyoruz bakalım bir ümit...
  • oyunun save dosyaları nerde yahu ? program files\Lucas Art\swkotor2\save burda yok klasör boşç bakmadığım yer kalmadı windows 7 kullanıyorum

bir de oyun 1680x1050 de oynanabiliyo, yabancı forumlarda yapmışlar. mipc28x6_p.gui diye bişey buldum ama nereye atılıyo ? oyunu update etmeye gerek varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderwatcher

quote:

Kotor tarihi eser değil tarihin ta kendisidir. Şimdi var mı o kalitede oyun? Peh hepsi bi grafik derdinde.

Ya o felsefenin dibine vuran, iyi nedir, kötü nedir insanı ambede eden manipülatif SITH konuşmaları? Oyun bittiğinde kendimizi force'dan kopmuş gibi hissetmemiz? Artık eskisi gibi oyunlar yapmıyorlar azizim... Benim yaşım mı ilerliyor yoksa artık oyunları 15 yaş seviyesine göre mi yapıyorlar anlamış değilim... Heavy Rain'i bekliyoruz bakalım bir ümit...

Tek cümle ile özetlemişsin. Birinci oyunu dark side bitirdiğimde, vicdan azabı denen duyguyu hissettirmişti resmen. Gücü elde etmek için masum yetimleri doğramak zorunda bırakıyordu.

• Ben indirdiğim gibi sildim hiç beğenmemiştim bu oyunu
  • quote:

oyunun save dosyaları nerde yahu ? program files\Lucas Art\swkotor2\save burda yok klasör boşç bakmadığım yer kalmadı windows 7 kullanıyorum

bir de oyun 1680x1050 de oynanabiliyo, yabancı forumlarda yapmışlar. mipc28x6_p.gui diye bişey buldum ama nereye atılıyo ? oyunu update etmeye gerek varmı ?

?

Neyse...

Oyun güzel. Mass Effect ciddi şekilkde bu oyundan esinlenmiş. Bu kadar beğenilmesine şaşmamak gerek, zamanıa göre devrim. Yanlız d&d sistemine dayalı dövüş sistemi pek bu oyuna oturmamış. Bunu da söyliyim

SW KOTOR 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Travis Touchdown -- 13 Mart 2010; 16:24:36 >

• quote:

oyunun save dosyaları nerde yahu ? program files\Lucas Art\swkotor2\save burda yok klasör boşç bakmadığım yer kalmadı windows 7 kullanıyorum

oyunun bulunduğu dizine bi Override dosyası aç onun içine at bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.