Şimdi Ara

Suzuki, Temmuz boyunca '3 ay ertelemeli kredi' imkanı sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suzuki, Temmuz boyunca '3 ay ertelemeli kredi' imkanı sunuyor

Suzuki, otomobil ve SUV modelleri için hazırladığı özel uygulamaları Temmuz ayında da sunmaya devam ediyor. Son dönemdeki ödeme erteleme modasına Suzuki de katıldı.

Bu kapsamda Vitara, Swift ve Jimny modelleri için 3 ay ertelemeli kredi imkanı ay boyunca tüketiciyle buluşuyor. Bunun yanı sıra Temmuz ayında, Vitara ve Swift modellerinde geçerli 5 bin TL tutarında takas desteği uygulaması da sunuluyor.

Suzuki, yeni ön satış stratejisi olan “Suzuki'm Yolda” uygulamasını Temmuz ayında da sürdürüyor. Uygulama kapsamında kullanıcılar, diledikleri Vitara ve Jimny modeline ön siparişle sahip olabiliyor.

Ayrıca Bkz.Mustang Mach-E 1400 tanıtıldı: Tam 7 elektrik motoru ve 1400 beygir güç

“Suzuki'm Yolda” ön satış uygulamasıyla 2020 model yılına ait yeni bir Suzuki tercih edecek olan kullanıcılar, araçlarını teslim alana kadar takasa verecekleri otomobillerini kullanmaya devam ediyorlar. Ayrıca kullanıcılar dilediği takdirde otomobillerini istediği fiyattan satma şansına da sahip oluyorlar.

90 beygirlik 1.2 litre benzinli motora ve otomatik şanzımana sahip Suzuki Swift fiyatı 149.900 TL’den başlıyor. Suzuki Vitara fiyatı 1.4 GL+ 4x2 (Tek renk) modeliyle 202.900 TL’den, Suzuki Jimny ise 1.5 GLX 4x4 AT (Tek renk) modeliyle 274.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bu fiyatlara 5 bin TL’lik takas desteği dahil değil.

• Kredi ile araba almak ev almak bilemiyorum pek akılcı bir karar olmasa gerek hem bu dünya hemde dünya ondan sonra ay sonu gelsin öde öde ömür biter kredi bitmez.

• Bayiye gitsen araba yok, olmayan mala kredi kampanyası yapıyorlar şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DburakKoc

Bayiye gitsen araba yok, olmayan mala kredi kampanyası yapıyorlar şaka gibi.

geçen hafta sorduğumda bayide araç yoktu ama sipariş verilince 2 aya fiyat garantili olarak getiriyoruz dediler. bence makul.

"yerli" üretim fiat fiyat garantisi vermiyor mesela

• Suzuki TR den yakında çekilir gibi geliyor bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • joven kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi güzel de, her ay kenara biriktirmek için 4000 lira atsam yapılan zamma bile yetişemiyorum. 6-7 bin zam geliyor sürekli. Biriktirerek nasıl alalım arabayı?

• Halilowich kullanıcısına yanıt
    Her ay 1-2 tane (kaç tane alabilirseniz) teknoloji devlerinin, nisbeten risksiz hisselerinden satın alın mesela. Hisseler genel olarak yükselme eğilimde ve döviz kurundaki değişimlerden de etkilenmemiş olursunuz böylece. Yok ben paramı yurtdışına yatırmam diyorsanız, Bist den yatırım yapın. Büyük hisselerde, genelde dolar bazında fiyatlama oluşuyor zaten. Ama bist, nasdaq kadar karlı olmayacaktır muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: hopeyoung

Her ay 1-2 tane (kaç tane alabilirseniz) teknoloji devlerinin, nisbeten risksiz hisselerinden satın alın mesela. Hisseler genel olarak yükselme eğilimde ve döviz kurundaki değişimlerden de etkilenmemiş olursunuz böylece. Yok ben paramı yurtdışına yatırmam diyorsanız, Bist den yatırım yapın. Büyük hisselerde, genelde dolar bazında fiyatlama oluşuyor zaten. Ama bist, nasdaq kadar karlı olmayacaktır muhtemelen.

Hocam hisse piyasasında da aktifim. Mesela Tüpraş dediğiniz klasmana giriyor ama beklenmedik olaylarda bile çok etkileniyor. 2013'ten beri eski fiyatına ulaşmayan hisseler var. Yurt dışı piyasalarında da bankalar işlem başına uçuk komisyonlar alıyorlar. Keza Amerikan seçimleri ve Covid dalgasından dolayı da Amerikan borsaları stabil değil şuan. İkinci dalga her an söz konusu olabilir.

Geriye altın, gümüş gibi emtialar kalıyor birikim açısından ama bu da para biriktirerek istediğimiz ürünü alamamanın doğurduğu garip ortamı ortadan kaldırmıyor malesef.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.