Şimdi Ara

Suzuki SX4 S-Cross (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
726
Cevap
16
Favori
75.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel görunuyor. Hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeğenim için araba bakıyoruz. Yok mu glx ini satan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sahibinden ilanlarina dikkat edin gl + lari glx olarak giriyorlar. Fiyatlar biraz yukseldi ama mevcut donanım ve yastaki kendi sinifindaki araclar icinde hala en uygunu bizim araclar.

• Ankarada özel servis var mı

• gökhanekiz G kullanıcısına yanıt
    Evet konu benim de dikatimi çekti.istanbulda gl+ var adam yok yok full+full yazmış :)

Muğla da var bitane de 2013 model 41 bin km de oda fiyatta çok uçmuş.

• S-Cross larda Vitara gibi değil donanım seviyeleri, GL+ S-Cross cam tavan, anahtarsız giriş ve anahtarsız çalıştırma var ki bence asıl önemli olan donanımlar bunlar, GLX deri döşemesi biraz tipsiz zaten, parlak jant, led gündüz farı vs kalıyor geriye ki çok fark vermeye değer mi tartışılır ...
  • TuzsuzDELiBEKiR kullanıcısına yanıt
    Kimse alınmasın lakin Vitara'yı bedava verseler almam.En son baktığımda ön kolçak dahi yoktu.Hala öyle mi bilmiyorum.
    S cross'un 2018 modelini Türkiye'ye getirmeyen distribütöre kafam girsin.Ne kadar da yakışıklı olmuş oysa ki.
    1 sene sonra satmaya kalktığımda kara kara düşünmezdim en azından ne alacağım diye.

GLX modeldeki jantlar ve döşeme berbat.GL+ bence yeterli donanıma sahip.Bazen xenon far olsa iyiydi dediğim oluyor sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinadangelencerez -- 11 Kasım 2018; 18:28:59 >
  • kinadangelencerez kullanıcısına yanıt
    Yag degisim icin iscilik ne kadar aldılar? Suzuki servisteki yağ sorunlu mu? Ozellikle honda da kullanilan yaği tavsiye ettiler.

• Ustanin dediğine göre bir çok yağ denemis.Lakin istenilen verimi alamamislar.En son çare honda'nin orjinal yağını kullanmışlar.Aslinda yagin muadilini bulmuslar fakat üretici firma satmamış.

Suzukinin yagi sorunlu mudur bilemem.En son maltepe'de bulunan yetkili servise gittigimde yağ filtresinin olmadığını ve beklemem gerektiğini soylemislerdi.O günden sonra parçaları alıp özel serviste işçilik ucreti vererek yaptirdim.Zaten lpg takıp garantiyi delmistim :)

Yağı dışardan aldığım icin işçilik ücreti 150tl.

Nasıl yani?suzuki.servislerinde bu aracın şanzuman yağ filtresi yok mu yani ?

• M.ERTEN kullanıcısına yanıt
    Neden işlem yapılmadan bekletildiğimi sorduğumda aldığım cevap yağ filtresi yok idi.
    Koşuyolu ile Maltepe'de bulunan servis arasında dağlar kadar fark var ama.Koşuyolu çok çok daha iyi.

Şimdi sitesinden baktım da yetkili servislerin arasından çıkarılmış zaten.Gereksiz bir yerdi.
    Bahsettiğimiz filtre şanzuman yağı filtresi dimi?

Normal yağ filtresi değil?

• Bu s cross ların triger i kayış mı zincir mi bilen var mı.değişimi kaç bin km yazıyor kitapçıkta?

Bide şanzuman yağı değişimi kaç bin km sonra yada kaç yıl sonra?

• Triger zincirli. Sanzuman yagida 150 k da degisiyor olmasi lazim. Servis oyle demisti.

• gökhanekiz G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.bi soru daha sormak istiyorum.

Scross b crossaver mıdır yoksa c mi?

B
    Hatta vitaraya bile b diyorlar nissan qq dan 20cm kısa vitara çünlü

• yasin_kaya kullanıcısına yanıt
    Usta vitara b zaten.arka koltukta cam kenarında oturduğun zaman camın üst kısmındaki yer kafasına değiyor insanın.yani tüm boyutları ile b-) suv olduğunu belli ediyor.

S. Cross u sormamdaki sebep herkes genişliğinden memnun.merak ettim acaba c crossaver mı diye

Ben bu araca kafayı takmış durumdayım.ciddi ciddi düşünüyorum.seçenekler arasında egea sw,mıtsubıshı attrage,grand vitara ve s. Cross vardı.+ sı ile eksisi ile her yönüyle karşılaştırdığımda bu araç karşıma çıktı.

Aklıma gelen sorular olursa buraya yazıyorum,netten araştırıyorum.aracı her yönüyle öğrenmeye ve anlamaya çalışıyorum.bileyim ki aldığımda ya burası da böyleymiş demiyeyim.

Kısmetse niyetimde glx algrip var.

Muğla fethiye de var bi tane gri.46 bin km de.ama adam 80 yazmış.aslında şimdi tam 2. El araç alınacak zaman ama seçimlere kadar bekleme kararı aldım.önümzü bi görelim ülke nereye gidiyor memleket nereye gidiyor.ocaktan sonra akaryakıt fiyatları köprüler yollar ne olacak.ona göre bi yol haritası belirleyecem kendime.

Bende gl+ var. Brc lpg li 70binde. 4x4 allgrip. Qasqai veya vitara ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Düşünürseniz satabilirim size. Boya vs yok.

• yasin_kaya kullanıcısına yanıt
    Teklifiniz beni mutlu etti teşekkür ederim ama dediğim gibi seçimlere kadar beklemeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Teklifiniz beni mutlu etti teşekkür ederim ama dediğim gibi seçimlere kadar beklemeyi düşünüyorum.
    Varsa GLX daha güzel olur. Ben alırken sitede 4x4 GLX yoktu. Bu nedenle GL+ aldım. Ama çok fark yok. Deri koltuk, zenon far, otomatik far silecek var. GLX'TE fark olarak. Sunroof, güvenlik vs hepsi standart suzukide.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.