Şimdi Ara

Suzuki SX4 S-Cross (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
726
Cevap
16
Favori
75.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun güle güle kullan Gökhan Bey.
  • Arkadaşlar benim gibi türkçe kitapçığı olmayanlara bir kıyak geçeyim, SUZUKİ müşteri hizmetleri sağolsun, link verdiler, artık benimde türkçe klavuzum var:))

https://onedrive.live.com/redir?resid=4AFD40ACD584973!119&authkey=!AKb9GOz8DhNzowI&ithint=file%2cpdf
  • turan54 T kullanıcısına yanıt
    Hay allah razi olsun. Ingilizcesi vardi bende cok ugrastiriyordu. Turkcesini paylasmaniz cok guzel oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gökhanekiz G kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar istifade etsin makbule geçsin

• Servisde 4 yaş ve üzeri yedek parça ve işçilikte kampanya var arkadaşlar, ihtiyacı olanlara duyurulur.

http://otomobil.suzuki.com.tr/kampanyalar/kampanya-detay.aspx?ID=33&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • Arkadaşlar bizde de 2013 siyah glx var 47 binde şu an çok memnunuz. Lpg vs yok orijinal halinde. son zamanlarda araç kalkış ve düşük süratte titreme yapıyor. Direksiyonda da başkaları boşluk var vs diyorlar. Sizin araçlarda da benzer sorunlar var mı? Ayrıca bir geri çağırma olmuş, serviste sağ koltuğum derisini değiştiriyorlarmış. Bir de yazılım ile bozuk saat düzeliyormuş ancak gincelleme sırasında bir sıkıntı olursa kadran ücreti müşteriye ait olmak üzere değişiyormuş!?

• Attorney58 A kullanıcısına yanıt
    Benim koltuklar değişti. Ama kumaştı benim koltuk. Gl+.
    saat için birşey demediler. Ama benim saatte hep ileri gidiyor.

Arabam 56 de titreme vs yok. 34 binde brc taktırdım. Sıkıntı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde saat ileri gidiyor... alistim ama bisekilde idare ediyorum.

• yasin_kaya kullanıcısına yanıt
    KOltuklar komple tek koltuk mu? Sadece başlığı mı? Kumaşı mı?

• Attorney58 A kullanıcısına yanıt
    En koltukların sırt kısmı kumaşı. Yan Hava yastıkları var ya o nedenle değiştiriyorlar.

• Benimde saatim hep ileri gidiyor, ayda 5 dakika farkediyor, artık bakım zamanı bir ayar yaptırırız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Suzuki yakında kapatıp gidecek chevrolet gibi elinde tutam varsa çıkarmaya baksın. 2014 araçlar bu sebeple getirilmedi. 2015 de gelmeyecek diye duyum aldım.

Yıl 2018 ve suzuki yeni araçlar ile karşımızda.

• M.ERTEN kullanıcısına yanıt
    Algı operasyonuydu o eheeheh ucuza ben de kaliteli bir araç almış oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Algı operasyonuydu o eheeheh ucuza ben de kaliteli bir araç almış oldum

O zaman iş değişir.

Bu arada...

Malum sitede ilanlara baktım.4x4 olarak sadece 3 araç var.

Sayı neden bu kadar az?

Az sattığı için mi yoksa herkes memnun olup satmak istemedikleri için mi?

Bi fikri olan...?

• Satip ayni paralara ancak duster alinabilecegi icin bence..

Alan biniyor. Piyasada da çok fazla araç yok. distribütörün o zamanki Yanlış satış stratejisi yüzünden. Çok satmadı bu araç. Ben de alacağım zaman glx 4x4 aradım. Tek 4x4 vardı o da gl+ idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_kaya

Alan biniyor. Piyasada da çok fazla araç yok. distribütörün o zamanki Yanlış satış stratejisi yüzünden. Çok satmadı bu araç. Ben de alacağım zaman glx 4x4 aradım. Tek 4x4 vardı o da gl+ idi.

Valla ne yalan söyliyim tam istediğim kriterlerde bi aile arabası.

Oturma pozisyonu yüksek

Lpg ye uyumlu atmoaferik motor

Sorunsuz şanzuman

4x4

Ve Japon sorunsuzluğu.daha ne olsun.ama aracı daha önce hiç görmedim. önce bi görmem lâzım aracı.pendik aykon da bi tane beyaz var 4x2.bi ara gidip incelemeyi düşünüyorum.

Donanım vs önemli değil aracı canlı olarak görüp inceleyim,bagajına içine vs bakayım yeter.

Hem donanım meraklısı değilimdir.araç temiz olsun düzgün kullanılsın donanım benim için önemsiz.

Ama merak ettiğim bi konu var.şimdiki aracım yeni kasa i20. Aracın altı çok alçak.4 kişi binelim bazı kasislerde altı sürtüyor.hele 5 kişi ile geniş kasislerde değilde küçük kasislerde hep çapraz geçiyorum.bununda altı alçak gibi geldi.kasislerden geçerken sorun yaşadınız mı hiç?

Bazı oto markaları 3-4 kişi binince lastikler kaportaya yapışır, honda civiclerde ben bunu çok görüyorum, ama suzuki de böyle bir durum yok, altını yere değmesi imkansız, yerden yüksekliği kitapçığına göre 17-18 cm görünüyor, artısı süspansiyonlar hyundailara göre biraz serttir, lastiklerin kaportoya yapışması gibi bir durum asla olmaz.

Özetle kasislerden geçerken kesinlikle sorun yaşanmaz.
  • Bursa için hava sıcaklığı sabah saatlerinde 7 derece ve altı oluyor gece 0 derecelere iniyor, gizli buzlanma olayları başlıyor demektir; artık kış lastiğine geçme vakti gelmiştir...

Kış lastiğine geçiş yaptık, 60 tlye önceden randevu alarak kışlıkları taktım, bursada yaşayan arkadaşlar için bosh car servise*çözüm oto (izmir yolu carrefour kavşağı öncesi bp petrol içinde) kahvemi yudumlayarak kış moduna geçiş yaptım...

https://servis.boschcarservice.com/766743-cozum-merkezi-oto-servis-nilufer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turan54 -- 21 Kasım 2017; 12:13:45 >
    Herhangi bir kasisden nasil gecerim diye bir sikintiniz olmaz. Bende tuzladayim. Ayrica daha sert yaylara sahip oldugu esneme daha az. Yol tutus icin iyi konfor icin kotu bir ozellik.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.