Şimdi Ara

Suzuki SX4 S-Cross (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
726
Cevap
16
Favori
75.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence yanak yakıtı etkilemez. 55 çok farklı değil. Ama taban sürtünmeden dolayı yakıtı etkileyebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu lastik 4 mevsim geçiyormuş 4 ü toplam 1000 tl takma ücreti dahil aldım 2016 üretimi. Şu ana kadar Yakıt tüketimi ekranda ort 100 km de 0.3-0.4 değişim yaptı gibi. Yani yarım lt ye bile ulaşmadı artışı ama konfora bu fark fazlasıyla değer bence. Belki daha kaliteli bir lastikte dahada olumlu etkiler konforu ama ben çok para vermek istemedim. Yoksa malum markaların takımı 2000 tlyi buluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracimi icim rahat etsin diye yetkili serviste pendik aykonda 60000 periodik bakimina soktum. 390 tl tuttu... birde yedek anahtar kayip mis. Yeni anahtar siparis verdim. eski anahtar kodlarini sildirip yeni kodlari tanitacaklar carsamba..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muslum07 M kullanıcısına yanıt
    Su an kullandigim 205 50 r17 lastikler 4 aylik.. eskidikleri zaman bende 205 55 r17 yapicam lastikleri.. gercekten araca gore cok kucuk gorunuyor lastikler...

• 2013 model glx var bizde de bugün üstündeki varta marka aküsü bitti, yenisini alacam sizdekiler kaç amper arakdaşlar, bir de yetkili servsiten mi almalı ? bizim arçaların garantisi 5 yılmış garanti bitmesin sonra sıkıntı çıkar mı?
  • Akuden sebeb garanti bitmemeli.. ama isterseniz servistende fiyat alin belki cok farkli olmayan bi fiyat verirler

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayu -- 14 Aralık 2016; 21:51:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayu

yanlış başlıkta paylaşmışsınız. Suzuki sx4 burası.
  • http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/suzuki-s-cross-sx4-oem-navigasyon-multimedia-233216422

dostlar şöyle bir cihaz var. SCROSS için düşünüyorum. Taktıran önerisi olan var mı
  • Merhaba Arkadaşlar,

Suzuki vitara jlx 90 model benzin+lpg araç aldım. Lpg kullanımda sıkıntı yok ama benzıne alınca tıtreme ve rolantı duşmesi yapıyor. Enjeksiyon ve karburatör ustasına gösterdım. motor ustunden bır soket soktu ve araç tıtremeyı kestı parca adını soylemedı. temsılı bır resım attım benzerı ama ne oldugunu bılen varsa yardımcı olmasını rıca ederım. Suzuki SX4 S-Cross

• En sonunda benzin fiyatlarina isyan ederek lpg ye gecis yapiyorum arkadaslar. Hafta ici prins silverline taktiracagim arabaya

• quote:

Orijinalden alıntı: gökhanekiz

En sonunda benzin fiyatlarina isyan ederek lpg ye gecis yapiyorum arkadaslar. Hafta ici prins silverline taktiracagim arabaya

Hayırlısı olsun. bEn arabayı aldığımın ilk haftasında taktırdım. şu anda (4ay oldu) 8500KM'den gidiyorum. Nerdeyse amorti ettim.

Taktırın rahatlayın diyeceğim ama LPG'de 3.20TL oldu. Ucuz satılan bir şehirdeyseniz daha keyifli binersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muslum07

Suzuki SX4 S-Cross

Lastikler bu şekil duruyor yeni ebatlarda

Lastiği katalı epey oldu.

Kullanımda herhangi bir sıkıntı oldu mu. Yakıt tüketimi, yol tutuşu, amartisör sertliği vs.

Ben kışlıklarda çok fiyat farkı olduğu için orijinal taktım. Ama yazlıkları değiştirirsem 215 55 r17 takmayı düşünüyorum.

Memnunmusunuz seçimden.

Yazarsanız sevinirim.

• yasin_kaya kullanıcısına yanıt
    2.65 le 3 tl arasi degisiyor. Yakinda bi milangaz var 2.75 e aldim.

• S crosslarda cvt.sanziman yag degisimi kac km ve yil acaba degistiren oldumu hic? Honda v.s 60 000 km felan diyor fakat.suzuki ilgili bilgi.bulamadim.

• Değerli forumdaşlar Nano pad izi ile ilgili yarıdma ihtiyacım var. Şu başlığa bir göz atar mısınız?

https://forum.donanimhaber.com/kaydirmaz-nano-pad-iz-yapti-nasil-cikar--124359250
  • Arkadaşlar 2017 Sx4 Scross facelift modeli Türkiye'ye geliyor mu bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

Arkadaşlar 2017 Sx4 Scross facelift modeli Türkiye'ye geliyor mu bilginiz var mı?

http://www.ototeknikveri.com/haber/7936/yeni-suzuki-sx4-s-cross-ve-ignis-2017de-turkiyede
  • Servis ignisin gelecegini s cross un gelmeyecegini soyledi 1 ay once ama tarih veremedi...

• S cross gelirse vitaranın satışlarını baltalayacağını düşünüyorum.Yüksek ihtimal bu yüzden getirmiyorlar.
    Çok farklı bir tasarımı olmuş gelmediğine üzüldüm.Zamanı gelince elimdekini çıkarıp farklı bir markaya yöneleceğim.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.