Şimdi Ara

SUZUKI SWIFT FUN CLUB (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.410
Cevap
86
Favori
185.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2019 model aracı olup bagaj kısmından ses duyan varmı tıkırtı, metal parçası sürtmesi gibi?
  • ayberk44 A kullanıcısına yanıt
    Plakalik tikirtisi olabilir mi..? Bendeki 2019 model hafiften ses geliyor oradan...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fuji kullanıcısına yanıt
    sesin kaynağını çözdüm bagaj kapagının kasaya oturdugu iki tane dirsek var oralara iki tane yuvarlak keçe yapıştırdım ses kesildi.
    Tam olarak neresi olduğunu anlayamadım ben. Fotoğraflama şansınız olursa olası benzer bir sıkıntıda biz de faydalanırız deneyiminizden.. Kazasız belasız sürüşler dilerim.. 2019’lular tanıyalım birbirimizi :)

• en kisa zamanda atayim foto bu arada sizin aracta bluetooht gorusleri nasil sesiniz karsi tarafa iyi gidiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sanki aralarda ufak problem yaşıyor gibiyiz.. Eşim kullanıyor daha çok aracı.. %100 memnunuz diyemem bluetooth konuşmasından.. Bir sorarım ama.. Sizin problem nerede misal?

• bende daha once baleno vardi onunla kiyasliyorum suan gorusme yaparken konustugum kisiler sesin cok az geliyor normal ara anlasilmiyor diyorlar dedigin daichi servisi aradim bizim araclarda pasif mikrafon sistemi varmis me mikrafon ekranin uzerindeymis. yani aracanin dahili mikrafonu degil . o yuzden sesi pek kaliteli almiyor galiba multi medya icin guncelleme sordum suanda yeni guncelleme yokmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben eşimle konuştum, sesin gelmesinde ya da gitmesinde bir problem yok da bazen arabadan bazen telefondan konuşturtuyormuş sistem.. Yani atıyorum benle konuştu arabadan, sonrasında ikinci konuşmada çağrı geldiğinde bazen telefondan Swift'i seçmen gerekebiliyor dedi, çalarken..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliriza81

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-91.000-km-2007-suzuki-swift-1.3-4x4-777297998/detay

şu araç hakkında fikriniz nedir.
    Yerinizde olsam 4x4 almazdım. Arka tarafta aracın alt yere yakın yerleriyle alakalı problemler yaşayanları duymuştum. Onun yerine 1.2 benzinli alırdım.

• Arkadaşlar merhaba,

Aracım 2011 model 1.2 otomatik. 68bin km de.
    Yakıt tüketimi konusunda ciddi ciddi problemim olduğunu düşünüyorum. 1000kg altı 1.2 motorlu bir araba dur kalk yapmaya başladığı anda 10 litre yakıyor. Şuan ortalamam 9.2lt/100km.
    Ev ve iş ataşehirde. Öyle saatlerce e5 trafiği falan çekmiyorum yani. Bir iki kırmızı ışık dışında 3 km lik ev iş yolu arasında normal bir yoğunlukta eve varıyorum kullanım süresi 15dk civarında oluyor.

Anlık yakıt tüketimi ekranı açık olarak kullanıyorum. araba 3.ve 4. vitese atmadığı sürece 10litre altında tüketim değeri göstermiyor zaten.

Sorun mu var yoksa tam otomatik arabanın bu tüketim değerleri normal midir?
    Sizin tüketim değerleriniz neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visam Lord

Arkadaşlar merhaba,

Aracım 2011 model 1.2 otomatik. 68bin km de.
    Yakıt tüketimi konusunda ciddi ciddi problemim olduğunu düşünüyorum. 1000kg altı 1.2 motorlu bir araba dur kalk yapmaya başladığı anda 10 litre yakıyor. Şuan ortalamam 9.2lt/100km.
    Ev ve iş ataşehirde. Öyle saatlerce e5 trafiği falan çekmiyorum yani. Bir iki kırmızı ışık dışında 3 km lik ev iş yolu arasında normal bir yoğunlukta eve varıyorum kullanım süresi 15dk civarında oluyor.

Anlık yakıt tüketimi ekranı açık olarak kullanıyorum. araba 3.ve 4. vitese atmadığı sürece 10litre altında tüketim değeri göstermiyor zaten.

Sorun mu var yoksa tam otomatik arabanın bu tüketim değerleri normal midir?
    Sizin tüketim değerleriniz neler?
    Bence sorun var. Benim hanımda 2013 model 1.2 otomatik var. Şehir içi kullanım Yakıt ortalaması 7.5 lt.

• renovatio_85 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı araca sahibim ve direksiyon kutusu problemi var. Çukur veya kasiste takır tukur ses geliyor. Servis değiştirmeye 4250 Tl istedi, Revize etmek için 1250 Tl istediler. Bu problemden kurtulmak için tam olarak ne yapmak gerekiyor. İşlem yapılacak yerin resmini atma imkanınız varsa daha uygun maliyetle çözebilirim belki. Teşekkürler.
  • tt38 T kullanıcısına yanıt
    bizim de istanbul şehir içi 2012 model 1.2 otomatik yakıt ortalaması 7.2lt
  • bidix B kullanıcısına yanıt
    direksiyonun plastik koruma mekanizması gevşemiş olabilir. bizde de aynı sorun vardı direksiyonun alt kısmında bir vidası var serviste onu sıktılar, düzeldi.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsalonia -- 4 Ağustos 2020; 1:4:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojan_ix

direksiyonun plastik koruma mekanizması gevşemiş olabilir. bizde de aynı sorun vardı direksiyonun alt kısmında bir vidası var serviste onu sıktılar, düzeldi.
    Hangi parça hocam o tıkırtı burcu dediğiniz şey mi?Bende de araba tak tak diye vuruyor yola ufak tümseğe felan girdiğimde.rot balanscıya gösterdim anlattığı yerdeki ses burclardan geliyor sanırım burclar ölmüş bir de ön düzenciye göstereceğim.Zaten plastik ve ince oldukları için bizim yollarda dayanamıyorlar.Sağlam bir malzeme ile tornacıda yaptıracağım en kısa sürede bakalım.
  • trojan_ix T kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Bu koruma mekanizmasına lifte kaldırıp mı ulaşabiliyoruz acaba?
    Cevap için teşekkürler. Bu koruma mekanizmasına lifte kaldırıp mı ulaşabiliyoruz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.