Şimdi Ara

SUZUKI SWIFT FUN CLUB (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.410
Cevap
86
Favori
185.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

O lamba daimi yanar. Bende benzeri kitap okuma lambası vardı, oradan biliyorum. Gece sürüşünde gözünüzü de alacaktır.

http://www.hepsiburada.com/dreamcar-dokunmatik-3-led-lamba-yapiskanli-gumus-3500601-p-OTEV3500601

Bunu torpidoya yapıştırdım. İhtiyacım olduğu zaman yakıyorum, işim bitince kapatıyorum. Belki işinize yarar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar aranıza 2016 suzuki swift 1.2 gl otomatik beyaz renk ile yeni katıldım

Aracı alalı beş gün oldu şimdilik iki kişilik bir aileyiz o yüzden aracın bize yeteceğini düşünüyoruz başlangıcta süspansiyonlar biraz sert geldi kasislerden çok yavaş geçmek gerekiyor yakıt performansı şimdilik biraz can sıkıcı motor açılınca sağlıklı değerlendirme yapacağım

Kafa takılan araç 42 lt yakıt deposu olarak görünüyor fakat aracı aldıktan sonra opete gittim 47 litre yakıt aldı üstelik içinde bir miktar vardı bu konuda fikir beyan edebilecek bi arkadaş var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: larsenn

Merhaba arkadaşlar aranıza 2016 suzuki swift 1.2 gl otomatik beyaz renk ile yeni katıldım

Aracı alalı beş gün oldu şimdilik iki kişilik bir aileyiz o yüzden aracın bize yeteceğini düşünüyoruz başlangıcta süspansiyonlar biraz sert geldi kasislerden çok yavaş geçmek gerekiyor yakıt performansı şimdilik biraz can sıkıcı motor açılınca sağlıklı değerlendirme yapacağım

Kafa takılan araç 42 lt yakıt deposu olarak görünüyor fakat aracı aldıktan sonra opete gittim 47 litre yakıt aldı üstelik içinde bir miktar vardı bu konuda fikir beyan edebilecek bi arkadaş var mı

Hayırlı olsun aracınız. Güle güle kullanın.
    47 litre alması gırtlağa kadar denecek seviyede doldurmalarından olabilir. Tamamen tahmin yürütüyorum. Kesin bilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• larsenn L kullanıcısına yanıt
    Aynı olay Ankara da bir opette başıma geldi. 45LT koydular ama benim ışığım yeni yanmıştı. Yani içeride daha 5 LT var demek oluyor bu da. Papaz olduk. Avukata gittim. Dediler bunlar büyük firma bişey çıkmaz. Ayrıca olayın olduğu gün saat dakika yani o an denetlemek lazım durumu ıspat için. Eeee nasıl mümkün olur bu durum... olamaz o zaman bir bardak soğuk su için cevabını aldım.

• selim82 S kullanıcısına yanıt
    Hız sabitlemeyi henüz kullanmadım. Tehlikesi var mı, frene ya da gaza basınca devreden çıkıyor mu?
  • Hbblgn kullanıcısına yanıt
    Sport kasa kaç model eğer 2005 2010 arası ise sizin ön tamponlardan arıyorum yardımcı olursan severim

• Forum çok güzel oldu yalnız etrafta gördüğüm Swift arttıkça fiyatta artıyor 51000 Bursa bayiden aldığım fiyat sıfır için keza kendi aracından vazgeçmek düşündürüyor baya emek harcadım keretaya sayfada bursadan kimler

• u.ozmert U kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatından daha yüksek fiyat çekmek... Saçmalığın daniskası
    Daha yeni 48.500-48.750 fiyatlarına alanlar oldu. Bursa'dan almazsınız olur biter
  • Arkadaşlar bu suzuki swifte arkada kaç tane park lambası var acaba.Aracı daha yeni aldım bu akşam parkları yaktığımda arkada bir lamba yanıyordu.

• johnkoot J kullanıcısına yanıt
    Aynen banada saçma geldi aslında sıfırlamak yerine aynı kasanın sport tampon ve eteklerini bulursam ve airle süslersem daha güzel olur die düşündüm...

• the_mafia kullanıcısına yanıt
    Görsel var mı varsa öle daha rahat cevaplana bilir aslında

• Hava basılmış olma ihtimali yüksek, güvendiğiniz bir benzinlik yoksa shell den şaşmayın derim özellikle büyük şehirlerde bildiğim kadarıyla istasyon depoları merkezi kontrol ediliyor depo azaldıkça shell kendi tankerleri ile dolum için tanker gönderiyor ve depoların dolum vana anahtarları sadece tanker şoförlerinde oluyor, kısaca olacaksa orda da olur ancak shell istasyonlarını en iyi kontrol eden firma. Bunun dışında farklı uçucu madde koyandan pompada hava basmaya kadar birçok istasyon hırsızlığı var malesef. Fişiniz duruyorsa depoyu yine fullleyip içindeki yakıtı noter huzurunda boşaltarak kaç litre aldığını tespit ettirerek tüketici hakem heyetine ve Opet genel merkezine durumu bildirerek istasyonun sözleşmesini iptal dahi ettirebilirsiniz. Ancak bizim aracın deposu gerçekten kaç litre olduğunu öğrenmek lazım :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: bakinci

Keşke 2011 ler de de hız sabitleme olsaydı. Tamamen ayak bileği ile hallediyorum 😁

Sonradan yapılamaz mı acaba ?

• 2008 model 1.5 otomatik vites swift icin lpg tavsiye eder misiniz?

Taktirip verim alan var mi? Ne marka taktirdiniz nekadar tasarruf sagladi? Sorun cikardi mi? Ariza yapti mi?

Benim araba 100 kmde 9-10 litre arasi yakiyor benzine para dokmekten sikildim artik :)

• Hız sabitleyici sonradan eklenebilir die biliyorum ama masrafı ne olur bilemem

• aliyuksel06 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür dediğiniz gibi bu daha mantıklı gerçekten.

• girdap7 kullanıcısına yanıt
    LPG konusunda yakından mutlak tasarruf edersin ama ileriye dönük bujilerin erken yıpranır onun yanı sıra pistonlarda hava sıkıntısı yaşanıyor daha büyük masraflar acıyor aracımda var söktürmeyi düşünüyorum...

• Maalesef foto çekmedim ama araba 2016 model daha iki haftalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_mafia -- 5 Aralık 2016; 23:53:10 >
  • Depoyu fullemiştim alır almaz 47 litre almıştı içindeki hariç uzun yol yaptım biraz yakıt az kaldı tekrar fulleyeceğim bakalım kaç litre alacak bu sefer

• Yeni arac sahipleri ve swift kullanıcıları sizlere bir sorum var. Aracin direksiyonu baya agir geldi bana daha araç 200km servise falan da sormadım daha . Genelde bu şekilde sert mi yumuşar mi . Birde kapılar açılıp kapanırken baya zorluk çıkarıyor. Yeni arac sahipleri sizinkiler de öylemi. İlerleyen zamanda direksiyon ve kapılarda düzelme olurmu yağ vs eksik bişeyler olabilir mi. Servisine de en kısa zamanda uğrayıp soracam.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.