Şimdi Ara

Suzuki Satışa Başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
1.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlısı olsun. Şuan sadece 3 model satıyolar. swift, yeni vitara, jimny.
    http://otomobil.suzuki.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silvershadow -- 10 Şubat 2016; 10:33:15 >

• Fiyat listesi henüz gözükmüyor biraz daha zamana ihtiyacı var Suzuki'nin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

Fiyat listesi henüz gözükmüyor biraz daha zamana ihtiyacı var Suzuki'nin
    Ben aradığımda , yeni Vitaraların ay sonunda geleceğini söylediler, henüz satış yok, fiyatlar da belli değilmiş.
  • 45-48 bin arasında kampanyalı fiyat verseler de Swift alabilsek.
  • Bugünkü Sözcü gazetesinde Suzuki haberi vardı. SUZUKI " HEM DENİZDE HEM KARADA BÜYÜYECEK " diye.
    Resmi yükleyemedim, haberi okuyan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helden wie wir

Bugünkü Sözcü gazetesinde Suzuki haberi vardı. SUZUKI " HEM DENİZDE HEM KARADA BÜYÜYECEK " diye.
    Resmi yükleyemedim, haberi okuyan varmı?
    Yeni jimny fiyat ne olur tahmin? 55?
  • gokturk010 kullanıcısına yanıt
    Swift için 55,58
    Vitara için 85 ten başlar
    Jimny 53, 55 diye tahmin ediyorum
  • quote:

Swift için 55,58

Swift bu fiyatlara çıkarsa satma şansı çok zor. Hem Türkiye'ye dolu olan GLX paketini getirmiyor hem de bu fiyatlara bu aracı satmaya çalışırsa olmaz. Opsiyon olarak multimedya sistemi var avrupada bizde onu bile sunmayacaklar sanırım. Az km li ikinci el Polo veya cam tavanlı geri görüş kameralı elite paket i20ler 52-53 bin 4-5 bin km de.2016 sıfır Nissan Micra fiyati aldım 48.600. Bu aracın fiyat aralığı bu civarlarda gelmeli ki düşünelim. Verirlerse ciddi olarak aracı bekliyorum zaten. Yoksa diğer seçeneklere yönelcem
  • Bu arada 2016 oldu araba da hala aux girişi yok bluetooth yok. Bu Japonlar şu donanımdan da kısmasalar iyi olcak. Kullanıcı araç içinde oyuncak ta istiyor biraz ama çok az şey sunuyorlar. Bakalım gelsin görcez artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

quote:

Swift için 55,58

Swift bu fiyatlara çıkarsa satma şansı çok zor. Hem Türkiye'ye dolu olan GLX paketini getirmiyor hem de bu fiyatlara bu aracı satmaya çalışırsa olmaz. Opsiyon olarak multimedya sistemi var avrupada bizde onu bile sunmayacaklar sanırım. Az km li ikinci el Polo veya cam tavanlı geri görüş kameralı elite paket i20ler 52-53 bin 4-5 bin km de.2016 sıfır Nissan Micra fiyati aldım 48.600. Bu aracın fiyat aralığı bu civarlarda gelmeli ki düşünelim. Verirlerse ciddi olarak aracı bekliyorum zaten. Yoksa diğer seçeneklere yönelcem

2016 sıfır Nissan Micra fiyati hangi seri ve donanım için 48.600 TL? 2015 olmasın.

• dadas-25 D kullanıcısına yanıt
    1.2 CVT Match Donanım 2016 model araçlar bu ayın başında gemiden indi. Ama ben Micra'yı sevemedim nedense bakalım.
  • Helden wie wir kullanıcısına yanıt
    Full polo lounge 53000 tl iken hangi aklı evvel swifti o paraya satar veya kim o paraya alır?
  • oasisinet kullanıcısına yanıt
    Full polo dediğiniz aracın özelliklerini yazarmısınız acaba?

Eskiden full poloda 4 hava yastığı vardı. 2012 model swift de bile 7 tane hava yastığı mevcuttu. full polo dediğinize hız sabitleyici bile parayla veriliyor. size yanlış fiyat vermişler yada aldığınız özellikleri tam anlatmamışlar. Bence önce teknik donanımları karşılaştırın derim.
  • Bugünlerde tv de reklamlarını gördüğümüz polo , esp standart derken, donanım paketlerini parayla satarken, 2011 model aracımda esp 7hava yastığı standarttı.
  • Ben lounge donanımlı polo diyorum,bu poloda perde hava yastığı ops sadece.vwnin sitesinde var gerekli bilgi.hız sabitleyici falan standart ne ararsanız var.ben swifti merakla bekliyorum ama 50 civarı fiyatla çıkarsa ayıp ede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasisinet

Ben lounge donanımlı polo diyorum,bu poloda perde hava yastığı ops sadece.vwnin sitesinde var gerekli bilgi.hız sabitleyici falan standart ne ararsanız var.ben swifti merakla bekliyorum ama 50 civarı fiyatla çıkarsa ayıp ede.
    Sitede baktığımda lounge için ekstra paketlerinde hız sabitleyici 2100 gibi rakam yazıyor. Benmi yanlış yere bakıyorum acaba. Bu arada suzukici değilim. Subaru kullanıyorum. Sonra destekçi diye adımız çıkmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: silvershadow

Sitede baktığımda lounge için ekstra paketlerinde hız sabitleyici 2100 gibi rakam yazıyor. Benmi yanlış yere bakıyorum acaba. Bu arada suzukici değilim. Subaru kullanıyorum. Sonra destekçi diye adımız çıkmasın :)

Sanırım sürüş konfor paketi Comfortline donanim için geçerli, lounge'de standart. Lakin şöyle bir durum var, Lounge Polonun en üst donanımı haliyle çok dolu. Suzuki GL donanım geliyor, GLX gelse onda da fazla özellik olacaktır. Lounge Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG Lounge 62.100,00 TL fiyatı var, eğer swift bu donanimıyla 50.000TL'ye gelecekse aradaki 12.000TL'lik farka bu kadar donanım olsun, verebilenler buyursun Polo alsın tabiki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: multigen

quote:

Orijinalden alıntı: silvershadow

Sanırım sürüş konfor paketi Comfortline donanim için geçerli, lounge'de standart. Lakin şöyle bir durum var, Lounge Polonun en üst donanımı haliyle çok dolu. Suzuki GL donanım geliyor, GLX gelse onda da fazla özellik olacaktır. Lounge Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG Lounge 62.100,00 TL fiyatı var, eğer swift bu donanimıyla 50.000TL'ye gelecekse aradaki 12.000TL'lik farka bu kadar donanım olsun, verebilenler buyursun Polo alsın tabiki...

Alıntıları Göster
    41 bine polo var ve yakıt ortalaması şehirii karışık 5.0 (iş arkadaşımız aldı kullanıyor). hep üst versiondan kıyaslama yapmak doğru değil bana soraranız. fiyatı düşünen alttan alır çünkü ayrıca.

araçların tipi modeli atraksiyonu bir sürü faktör var alımı etkileyen. aksesuarları listeleyip fiyatları listeleyip düşük fiyatlı olanı seçmiyoruz genelde. suzuki ayrı bir hava. polo ayrı bir hava.

• Arkadaşlar merhabalar,

Bende 2014 Mazda 3 sahibiyim. Eşim için araç bakıyorum. 2.el Jazz yada polo düşünüyordum ama malum 2.ellerde sağolsun sıfır fiyatlarında geziyor. Bende bir arkadaşın tavsiyesiyle Suzuki Swiftlere bakmaya başladım. Bugün yarın sanırım sıfır fiyatları da belli olacakmış. 2.el diğer markalara yüksek meblalar ödemek yerine sıfır swift almayı düşünüyorum. Sizin tavsiyelerinizi bekliyorum olumlu yada olumsuz. 45 bi TL bütçem var. Önceliğim tam otomatik vites olması ve güvenlik donanımlarının olması.Şimdiden teşekkürler..
  • Forlanpunisher kullanıcısına yanıt
    Swift kesinlikle doğru bir seçim olur. Esp, 7 hava yastığı standart, güvenli bir araç
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.