Şimdi Ara

Suzuki Maruti? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
59.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir yerde okudum, doğruysa, motoru bağlantılarından söktükten sonra tek kişi çıkarabiliyormuş.
    Böyle basit arabalar da hoşuma gidiyor.

Yalnız fotograflardan gördüğüme göre frenler servo fren değil. Yani takviyeli değil. Sonuçta araba da hafif, videolardan direksiyonu hafif gibi görünüyor ama, acaba frenler nasıl? Bir de 12" tekerlekleri var galiba, buna göre güzel lastikler var mı piyasada?
  • 5 Milyonlul benzinle Dünyayı dolaştırıyor bunlar
  • yine de 6-7 litre benzin yaktıktan sonra minicik arabaya binmenin mantığı yok, LPG'li almak daha iyi. taunus iyidir, hem daha ucuz hem daha konforlu

illa minik istiyorsan Subaru Vivio var, gayet güzeldir
  • arkadaşlar merhaba, bende 3 ay kadar önce bir maruti aldım. 2001 model şu ana kadar oldukca memnunum. ne varki sol ön pencere krikosu bozuldu. nerede bulacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirimç bu siteyi yeni gördümi ama ilişkilerdeki samimiyet beni duygulandırdı. bir aile gibi burası aranıza katılmaktan memnunum.
  • arkadaşlar merhaba, bende 3 ay kadar önce bir maruti aldım. 2001 model şu ana kadar oldukca memnunum. ne varki sol ön pencere krikosu bozuldu. nerede bulacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirimç bu siteyi yeni gördümi ama ilişkilerdeki samimiyet beni duygulandırdı. bir aile gibi burası aranıza katılmaktan memnunum.
  • slm arkadaşlar
  • 7 litre LPG yakar şehir içi dışı 5. 90 ki modeller karburatorlu ve parçası daha bol ve ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşımda vardı 94 model değişen yoktu 3-4 parça boya vardı çok temizdi 1 sene önce deneme amaçlı 74 km+74 km+5 veya 10 km(şehir içi ) 153-158 km yolu 15 tl lpg ile tamamlamıştı 3 kişi içindeydik devirli ve max hız 80 çok az yakan araçtır ama temizini bul hor kullanılmışını adam edemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eses26Es -- 11 Mart 2016; 16:22:43 >
  • 2005'te açılmış konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: marutimurat

arkadaşlar merhaba, bende 3 ay kadar önce bir maruti aldım. 2001 model şu ana kadar oldukca memnunum. ne varki sol ön pencere krikosu bozuldu. nerede bulacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirimç bu siteyi yeni gördümi ama ilişkilerdeki samimiyet beni duygulandırdı. bir aile gibi burası aranıza katılmaktan memnunum.

Kardeş 2010 da samimiyet vardı ama şimdi bütün işsizleri yönetici yaptılar çoluk çocuk doldu sıkıntıli. En bilgili adamlara uzaklastirm a veriyorlar kalite dusdukce düştü. Sen hala devam ediyor musun foruma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.