Şimdi Ara

SUZUKİ Grand Vitara Sevenler Buraya (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.032
Cevap
50
Favori
808.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben dizel leri takip ediyorum. Yalniz 2009dan sonraki makyajli kasalarin epey bi artisi var diye biliyorum.
    Arka fren diskleri
    Yalitim artirilmis
    Gostergeye bilgi ekrani konulmus
    Sanziman kalitesi artirilmis
    Hoparlor sayisi ve muzik sistem kalitesi artirilmis
    Aynalara sinyal konulmus
    Ön izgara jantlar ve koltuklar yenilenmis
    Dijital klima
    Govde monokok olmus sanirim ama ne oluyo oyle olunca bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reixs -- 18 Aralık 2016; 20:26:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grand vitara 2007 benzinli 5k Akü zayıfladı kışın en az 3 ay sıcaklık -20 olan bir ilde yaşıyorum hangi Akü önerirsiniz bu araçlar için sağuğa dayınıklı önerebileceğiniz bir akü var mı kaç Amprr vb. Şimdiden cvblar için teşekkür ederim
  • Grand vitaram G kullanıcısına yanıt
     SUZUKİ Grand Vitara Sevenler Buraya
    resimde 360A yazan yerin tahminimce 600 olanından aldınızmı işiniz görülür. Tam olarak hangi rakam olmalı bilmesemde bakmanız gereken kriter orası. İlk çalıştırmada o değer belirleyici.
  • Teşekkür ederim ayrıca şunu belirtmek istiyorum bizi. Araçlarla uyumlu olduğu düşünülen bir akü varmı yada amprri uyan her akü oluyormu

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-cavusoglu-2010-suzuki-vitara-2.0-jlx-al-otomatik-29.000km-full-372383136/detay/
    İlandaki aracı gördüm.Şu anda corolla 2013 premium otomatik var bende.Eşim de rahat kullanabilsin diye yüksek bir araba arıyorum,içi de geniş.Grand vitaralar dikkatimi çekti.LPG de şehir içi ne yakar?Piyasası nasıldır?6 AYLIK VERGİSİ NE KADAR?AĞIRLIKLA ŞEHİRİÇİ KULLANIM İÇİN ÖNERİR MİSİNİZ? TEŞEKKÜRLER

• Herkese merhaba arkadaşlar,

2006 model ve üstü Grand Vitara almayı düşünüyorum.

Hangi donanım ve motoru tavsiye edersiniz, km.sine göre nelere dikkat etmeliyiz?
  • Grand vitaram G kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    alacağınız akü
    en az 75 Ah - AMPER
    730 - CCA (EN)
    olursa
    grand vitara
    kışın sorun cıkarmayabilir
    iyi günler

Suzuki grand vitara ve Arazi araçları için eğlenceli bir yer https://www.facebook.com/Asfalt-d%C4%B1%C5%9F%C4%B1-ara%C3%A7-kullanmay%C4%B1-sevenler-261540903891709/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemaltrk34 -- 4 Ocak 2017; 14:44:58 >

• Merhabalar yaklaşık 2-3 gündür forumu başdan aşağı okuyorum eski mesajlar yorumlar yardımlar gayet yardımsever bir forum,Öncelikle bir çok bilgili kişilerin cana yakın ve yardımsever tavırları çok güzel,

Küçüklüğümden beri hep GrandVitara benim için farklı ve hoş bir araç olmuştu,Niyetim bir tane sahip olmak,Araştırmalarımda 2012 model üstünü bulamadım 5K otomatik tek şartım,2012 ve üzeri Türkiyiye giriş yaptımı yapmadımı acaba,

Birde bu yeni model Vitaraya bazı yerlerde GrandVitara diye anılması çok hoş değil,
    Yurt dışı incemelerimde 2016-2016 grantvitaralar halen satışı devam ediyor,Bu model neden Türkiyeye getirilmiyor diye birkaç kez Suzuki Türkiyeye yazdım fakat dönen olmadı,
    Buaracın dizel otomatik versiyonu eğer varsa vede Türkiye şartlarında piyasaya sunulursa bence Qhasgai benzeri bir populerlik yakalar,Bunu neden görmüyorlar,
    Eğer tanıdık bildiğiniz 2012 ve üzeri 5K otomatik araç varsa yardımlarınızı bekliyorum,

• Merhaba. Orjinali olan 17 inch jant lastik yerine elimde mevcut olan (satin aldigimda verildi) yine gv icin 18 jant ve lastik kullansam zarari olur mu?. Jantlar cok hos duruyor henuz takmadim ama orjinal jantlari kislik lastikleriyle birakip. 18 janta 225x60x18 lastik planliyorum. Fikir verebilecel arkadaslar var mi?

• Forum ölü. Bu arabayi kullanan kalmadi sanirim

• Bir gün nasip olur da alırsam yazarım İnşaallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdr_52 -- 1 Şubat 2017; 22:33:49 >
  • Arkadaslar yakin zamanda. Birkac kez karda aracimla kaldim kullanici oldugum için aracın nasil tepki verdigi zor anlasiliyor ama kafayi camdan uzatip tekerleklere bakmaya calistigimda 4l modda pati cekmeyen teker birsure sonra kisa sureligine pati cekiyor (on tekerler) ,eger yokusta iseniz arac patiye kapildiginda arka tekerler bazen ikisi bir patiye dusup one gidemedigi icin aracin arkasi istenmeyen tarafa yonlenebiliyor

Ayrica cekis kontrol devrede araç cikamiyorken sert metal vurma sesi geliyor sanki bir yer kirilmis gibi ama hicbir sikinti yok (cekis kontrolun etkisi) urkutucu ama sanirim normal

Karda kalinca imdadima hep kurek yetisti:)

Cok uzattimm yaziyi sanirim

• reixs R kullanıcısına yanıt
    Arabayı kullanmak için satın almak lazım.

Uzunca zamandır bakıyorum. İkinci elin zirve yapmasına bir örnek;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-kucuk-dev-adam-gercek-4-4-109-binde-bakimdan-yeni-cikti-402122437/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-kucuk-dev-adam-gercek-4-4-109-binde-bakimdan-yeni-cikti-402122437/detay

Yıl 2007
    Yakıt Dizel
    Vites Manuel
    Km 109.000

Boya ve hasar kaydı var 67.000 TL fiyat biçilmiş,

• Selamlar,
    2008 1.9 ddis GV kullanıyorum.
    Sanırım araç distribütör firması değişti.
    Yıllarca hobi mantığıyla satış yapıldı, ancak sipariş üzerine araç getirildi.
    Maalesef şimdi de Yeni Vitara getirilirken (dizel versiyonu gelmiyor), Grand Vitara isteseniz de yok maalesef

Benim aracım 200.000 km'yi devirdi. Bakımlarını düzenli yaptırıyorum ve çok memnunum.
    Motoru eski Renault Laguna ve Renault Trafik modelleriyle ortak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suzuki Grand Vitara 1.9 ddis 2006-2011 Modeller için Teknik Bilgiler
    Suzuki Grand Vitara 1,.9 ddis 8v olup turbolu motordur.
    ayarlana bilen arazı şanzumanı 4x2 ve 4x4 şeklindedir.
    kronik arıza turbo sıcalık sensoru ve egr gibi sorunlar olabiliyor.
    Egr Arızaları olaması için genel tavsiyemiz her 10.000km bakımında gaz kelebek bogaz sökülüp egr ve ile birlikte temizlenmesini tavsiye ediyoruz.
    2006 -2008 modeller arası euro-4 motor kulanmış sabit volant kulanmıştır.
    2009-2011 modelleri arasında motoru daha güçlü ve şanzumana güç katarak Daha Keyifli Hale Getirmiştir.
    Teknik yardım servis ve yedek parça içinhttp://www.suzukiotoparca.com/ yardım ala bilirsiniz. SUZUKİ Grand Vitara Sevenler Buraya SUZUKİ Grand Vitara Sevenler Buraya

• bir düzeltme yapmak istiyorum, 2006 sonrası vitaralar ön difransiyel iptal edilmediği sürece 4x2 olarak ayarlanmaz sürekli 4 çekerdir.
  • Bende kendimden suphe eder olmustum aracta 4x2 var galibada ben bulamiyorum diye

• Vites Seçici Mil Değişimi

Gönüllü Geri Çağırma Kampanyası

2011 model 3 kapılı 1.6 düz vites grand vitara için servise çağırma yazısı göndermişler ama arabamı 2016 yılında galeriye satmıştım. Benzer durumda olan araçlar için yazıyı buraya da yüklüyorum.

• arkadaşlar selamunaleyküm 2004 model suzukı grantvıtara kullanıcısıyım aracın kilit defransiyeli hakkıında bilgi edinmek istiyorum ve nereden bulabilirim fiyat olarak ne kadardır.
  • Bu gun bolu köroğlu tepesine ciktim indim eşim ve 3 yasinda oglum vardi arabada aractan fazla inip gezemedik 100 km de 7.72 lt dizel yakıt tüketmiş (yolu uzatarak gittik yagmura yakalandik acemiligimize denk geldi)

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.