Şimdi Ara

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>> (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.581
Cevap
62
Favori
397.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar, yeni szuziki swift ayrinti li testler eksik ve arti yonlerini iceren kaynak gostere bilirmisiniz. bu arac polo dan daha mi iyidir. donanim olarak iyi gozukuyor. kronik hatalari varmidir suzikinin. bas agritirmi? tesekkurler
  • Bugun izmir bornovadaki suzuki'ye gittim. Mart başında yeni swift gelecekmiş ve doğuşla anlaşılmış öyle dediler.Benim tahminim dizel (sz4)full olanı 36-37 falan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankut90

Bugun izmir bornovadaki suzuki'ye gittim. Mart başında yeni swift gelecekmiş ve doğuşla anlaşılmış öyle dediler.Benim tahminim dizel (sz4)full olanı 36-37 falan olur.

Mart ortasındayız ama?Nisan başı mı demek istediniz acaba?Kesinleşmiş mi demek Doğuş'a geçme olayı?Yeni Swift'in dizeli yok sanırım hepsi 1.2 94 bg benzinli motor.SZ4 otomatik İngiltere'de 13500 £ (34500TL).Buraya en iyi ihtimalle 35-36bine gelir bu versiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pendo -- 14 Mart 2011; 22:19:11 >
  • Pardon yanlış yazmışım mayıs başı dediler.
  • selamlar dun itibariyle swifti aldim edirneden istanbula 120km hızda yarım depoyla geldim biri bunu bana aciklayabilirmi yoksa bu arabanın yanma odasında gizli bolmeler mi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: elasticfaces

selamlar dun itibariyle swifti aldim edirneden istanbula 120km hızda yarım depoyla geldim biri bunu bana aciklayabilirmi yoksa bu arabanın yanma odasında gizli bolmeler mi var

Edirne - İstanbul otoyolu dümdüz optimum yakıt tüketimi için en makul yollardan biridir. Eğer ki bu yolda ortalama 10 Lt gibi bir yakıt tüketiminiz varsa , bence o arabayı aldığınız yere geri götürün iyicene bi chech-up a soksunlar...
  • Merhaba suzukı hayranları bende 2007 swift 1.5 AT var tüp taktırmayı düşünüyorum sizce taktırmalımıyım yoksa orjinelini bozmamalımıyım ne dersiniz bu arada swif ti herkeze tavsiye ederim özellikle rahatınıza düşkünseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: elasticfaces

selamlar dun itibariyle swifti aldim edirneden istanbula 120km hızda yarım depoyla geldim biri bunu bana aciklayabilirmi yoksa bu arabanın yanma odasında gizli bolmeler mi var

Depo toplamda 40lt idi sanırım. Edirne-istanbul yolunu bilmiyorum ama nette 229 km yazıyor.
    Gösterge tam olarak yarım depo ise kabaca 17-18 lt yakmış desek ki bu değer fazla tabi. 100 km'de 7.4 - 7.8lt hesabına denk geliyor. Bu değerleri ben şehir içinde görüyorum.
  • Suzuki’ye kamyoncu genel müdür geliyor
    DOĞUŞ Otomotiv, temsilciliğini yeni aldığı Suzuki’nin genel müdürünü bünyesindeki ağır ticari araç markası olan Scania’dan seçti. Scania, Krone ve Meiller’in Türkiye Genel Müdürü Tolga Şenyücel’in Suzuki’nin yeni Genel Müdürü olacağı belirtilirken, onun yerine de DOD Genel Müdürü İlhami Keskin’in oturacağı kaydedildi.

Kaynak: Hürriyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pendo -- 21 Mart 2011; 9:22:50 >
  • Merhaba;

Arabamı Satmayı Planladığım için yazlık lastiklerimi satıyorum.
    Geçen sene aldım. 1000 km daha olmadı.
    17 Mini GP Jant 4x100
    205/40/17 Kumho lastikler
    Sahibinden.com İlan no: #49349924

1050 TL.

0535 722 32 76
  • yeni swift ne zaman gelecek acaba?
  • gelmesin, gelmesin .. henüz alacak param yok
  • selamın aleykum arkadaşlar bende 2006 yılından beri suzuki swift 4x2 kullanıyorum ve daha hiç bir sorun çıkmadı .. eğer almayı düşünüyorsan 4x2 tavsiye ederim neden dicek olursan 4x4 lerin altındaki dönen zımbırtı tumseklerden gecinçe hep altı vuruyor belli bi zamandan sonra sorunlar olusuyor. servise bakıma götürdüğüm zaman aracımı hep 4x4 ler var sahibinden.com a bakarsan 4x2 50 adet varsa 4x4 150 adet var insanlar fazla memnun kalmamış satıyor. benim kendi aracımdada

lovato marka lpg taktırdım 2007 de ve çok memnunum 60 tl ye gaz aldım uzun yolda 385 km yaptım 0,15 krş yaktı
    aracımı satmayı dusunuyorum ilgilenen kişilere bakmak istersenizhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-swift-bakmadan-gecmeyin-bu-fiyata-lovato-lpgli-suzuki-swift-4x2/detay/? İlan no: #18398654

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

• arkadaşlar bu araba için yorumlarınızı bekliyorum. bu aracı alır mısınız :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-84945kmde-86-model-suzuki-sga-310-5kapili-46627783/detay/
  • buraya pek gelip giden yok heralde
  • Var da gelenlerin zaten Suzuki'si var, Suzuki almaya gelmiyorlar ki.
  • Arkadaşlar bir süreden beri çok vakit ayırıp, gidip inceleyip araba araştırıyorum. Avrupa, Amerika forumlarını inceliyorum. Benim aklıma Suzuki Splash yattı. Hakikaten sınıfındaki en geniş araba sanırım. İçine çok rahat sığdım. Hele Slpah GLS*H versiyonu çok donanımlı.
    Suzuki'nin distribütörlüğünün Doğuş Grubuna geçeceği konuşuluyor, ben de o şekilde okudum. Hatta o başlıkta forum da var. Oraya da yazmıştım. Bence o büyük grupla Suzuki hakettiği değere biraz daha yaklaşacak, daha iyi tanıtıp anlatabilirler. Daha çok bayisi olabilir. Daha çok servisi olur.
    Yakında bir Splash sahibi olarak aranıza katılacağım inşallah.

Ek: Gomaniac araban çok güzelmiş, güle güle kullan.

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teoman36 -- 29 Mayıs 2011; 20:21:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: quad_65

Var da gelenlerin zaten Suzuki'si var, Suzuki almaya gelmiyorlar ki.

ben de zaten suzukisi olanlara sormak istedim ki suzuki deneyimlerinden faydalanalım. suzukisi olmayana suzukiyle ilgili niye soru sorayım ki. hem ben arabayı satmıyorum alınır mı diye soruyorum siz orda yanılmışsınız galiba. ya da ben sorarken yanlış sormuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalı_1 -- 29 Mayıs 2011; 13:42:54 >
  • suzuki swift 2011 1.2 gl 94 hk siparis i verdim , temmuz da elimde ,ayrica araci deneme amacli sürdüm konfor yerinde fazlasiyla yeterli, sessiz disardan ses almiyor ,koltuk cok kaliteli olmus sanki insani oksuyor,mercedes e binmis gibi yolda daha oturakli
     <<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 10 Temmuz 2011; 10:38:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

suzuki swift 2011 1.2 gl 94 hk siparis i verdim , temmuz da elimde

Hayırlı olsun. Bakalım biz ne zaman yeni modele geçebilecez?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.