Şimdi Ara

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.581
Cevap
62
Favori
397.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SUZUKİ Kullanıcıları ve sevenleri bu başlık altında da bizler toplanalım. Ne dersiniz???

• Yeni suzuki swift kullanıcıları araçlarıyla ilgili yorumlarını yazarlarsa memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: autoshow

Yeni suzuki swift kullanıcıları araçlarıyla ilgili yorumlarını yazarlarsa memnun olurum.
    suzuki clubınız hayırlı olsun

ben swift sahibi değilim fakat araç cidden B sınıfındaki şık araçlardan biri. 4x4 lere olan merakımdan olsa gerek deneme sürüşü yapmaya gittim cidden çok keyifli bir araç; boyutları şehir için biçilmiş kaftan çok güzel kaçıo alet, eminim karda buzda da çok deli gidiodur. yanlız aklıma takılan bir nokta var mesela trafikte swiftlere arkadan bakında(4x4) vizkoz kavrama ünitesi çok belli oluyor ve bence hoş görünmüyor neyseee. bence bu fiyata B sınıfında daha iyi bir araba almak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cell-im

suzuki clubınız hayırlı olsun

ben swift sahibi değilim fakat araç cidden B sınıfındaki şık araçlardan biri. 4x4 lere olan merakımdan olsa gerek deneme sürüşü yapmaya gittim cidden çok keyifli bir araç; boyutları şehir için biçilmiş kaftan çok güzel kaçıo alet, eminim karda buzda da çok deli gidiodur. yanlız aklıma takılan bir nokta var mesela trafikte swiftlere arkadan bakında(4x4) vizkoz kavrama ünitesi çok belli oluyor ve bence hoş görünmüyor neyseee. bence bu fiyata B sınıfında daha iyi bir araba almak zor.

Alıntıları Göster
    Suzuki swift'in şu an ki 25.500 lük fiyatı gayet hesaplı. Bu paraya birkeç alternatif var zaten. Yeni swift'in kalitesi de artmış. Eskileri gibi değil.
  • quote:

Suzuki swift'in şu an ki 25.500 lük fiyatı gayet hesaplı. Bu paraya birkeç alternatif var zaten. Yeni swift'in kalitesi de artmış. Eskileri gibi değil.

Alıntıları Göster
    o kadar para vermişken 2-3 daha verip megane 2 hb almak var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: massai

o kadar para vermişken 2-3 daha verip megane 2 hb almak var...

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaşlar :)

Valla arabamın üzerine tanımam.. Herkese de tavsiye ederim.
    Seri araba kullanmak isteyenler düşünmeden alsın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.o.n.d.o.r -- 11 Ocak 2007; 14:19:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.o.n.d.o.r

Merhaba Arkadaşlar :)

Valla arabamın üzerine tanımam.. Herkese de tavsiye ederim.
    Seri araba kullanmak isteyenler düşünmeden alsın derim.

Alıntıları Göster
    Aracın yakıt durumu nedir? Km ne yakıyor mesela? İşçilik ne alemde? Kullanımla ilgili bilgi verebilirsen çok süper olacak :))
  • quote:

Aracın yakıt durumu nedir? Km ne yakıyor mesela? İşçilik ne alemde? Kullanımla ilgili bilgi verebilirsen çok süper olacak :))

Alıntıları Göster
    Valla yakıt durumu ilk 5000 de fazlaydı ama araba açıldıktan sonra iyice düştü diyebilirim. Öyle net bir hesap yapmadım ama... Kullanım konusu ise en güzel tarafı. Bu sınıftaki araçların en iyisi, bunu iddia ediyorum. Virajlara 120-140 la gir banamısın demiyor maşallah :))) savrulma sıfır yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.o.n.d.o.r

Valla yakıt durumu ilk 5000 de fazlaydı ama araba açıldıktan sonra iyice düştü diyebilirim. Öyle net bir hesap yapmadım ama... Kullanım konusu ise en güzel tarafı. Bu sınıftaki araçların en iyisi, bunu iddia ediyorum. Virajlara 120-140 la gir banamısın demiyor maşallah :))) savrulma sıfır yani...

Alıntıları Göster
    Suzuki Swift'in yakıtı ile ilgili bir bilgi verebilecek var mı? 100 km de kaç lt yakıyor. km de kaç kuruş yakıyor vb..
  • quote:

Suzuki Swift'in yakıtı ile ilgili bir bilgi verebilecek var mı? 100 km de kaç lt yakıyor. km de kaç kuruş yakıyor vb..

Alıntıları Göster
    ya bu aracın 4x4 ünü almak istiyorum 25.500 ytl iyi fiyat arac full
    fakat kimse yorum yapmamış
    nasıldır, servisi ne alemde, işçilik iyimi, 3 günde dökülürmü, sağlammı?
    aracı aldıktan sonraki en buyuk handikap bunlar japonlar iyidir ama serviste adamı bayıltırlar.
    bide ucuz olması korkutuyor kalitesiz malzeme ile ülkemiz yollarında 3 günde dağılabilir?
    yorumları bekliyorum
    saygılarımla

dip not:9 şubattan bu yana yazan ilk saftirik benim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiLdGuNmAn

ya bu aracın 4x4 ünü almak istiyorum 25.500 ytl iyi fiyat arac full
    fakat kimse yorum yapmamış
    nasıldır, servisi ne alemde, işçilik iyimi, 3 günde dökülürmü, sağlammı?
    aracı aldıktan sonraki en buyuk handikap bunlar japonlar iyidir ama serviste adamı bayıltırlar.
    bide ucuz olması korkutuyor kalitesiz malzeme ile ülkemiz yollarında 3 günde dağılabilir?
    yorumları bekliyorum
    saygılarımla

dip not:9 şubattan bu yana yazan ilk saftirik benim:)

Alıntıları Göster
    selam

dayım 1,3 swift 4X4 almayı düşünüyor. fakat 1,3 olmasından dolayı biraz aklı karışık. yoksa arcı çok beğendi. kullananlar memnunmu? bu motor bu araca yetiyormu? (dayımın şu anki aracı 1,6 da)
  • quote:

selam

dayım 1,3 swift 4X4 almayı düşünüyor. fakat 1,3 olmasından dolayı biraz aklı karışık. yoksa arcı çok beğendi. kullananlar memnunmu? bu motor bu araca yetiyormu? (dayımın şu anki aracı 1,6 da)

Alıntıları Göster
    vitaralar hakkında bilgisi olan var mı? yaklaşık 17-18 bin bütçeyle bir vitara düşünme ihtimalimiz var. yakıt konusu özellikle de . bir rakam verebilirmisiniz ya da kıyaslama... 1.6 sedan bir arabayla kıyaslayabilirmisiniz mesela... teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

vitaralar hakkında bilgisi olan var mı? yaklaşık 17-18 bin bütçeyle bir vitara düşünme ihtimalimiz var. yakıt konusu özellikle de . bir rakam verebilirmisiniz ya da kıyaslama... 1.6 sedan bir arabayla kıyaslayabilirmisiniz mesela... teşekkürler

Alıntıları Göster
    up suzukiciler buraya

ilk arabamiz suzuki alto idi ondan severim suzukiyi herzaman....
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytunkıy

up suzukiciler buraya

ilk arabamiz suzuki alto idi ondan severim suzukiyi herzaman....

Alıntıları Göster
    3000 km yaptım, hiç bir problemim yok, ilk aldıgım gibi tıkır tıkır maaşallah.

Atak, konforlu, sürüş pozisyonu çok değişik bir araç. Yüksek ve rahat. Direksiyon yumuşacık, hidrolik sistem yerine elektronik sistem var.

Bir depoyla 400 ~ 450 km gidiyorum.

Virajlarda 4x4'ü test etmeye çalışıyorum bu aralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegriM

3000 km yaptım, hiç bir problemim yok, ilk aldıgım gibi tıkır tıkır maaşallah.

Atak, konforlu, sürüş pozisyonu çok değişik bir araç. Yüksek ve rahat. Direksiyon yumuşacık, hidrolik sistem yerine elektronik sistem var.

Bir depoyla 400 ~ 450 km gidiyorum.

Virajlarda 4x4'ü test etmeye çalışıyorum bu aralar.

Alıntıları Göster
    Megrim araba Swift mi?? 400 - 450 km mi yapıyorsun? Depo hacmi 40 lt Swift'in, o zaman 100 km'de 9-10 lt mi yakıyor??

Bu bayağı fazla bir rakam..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: iasonion

Megrim araba Swift mi?? 400 - 450 km mi yapıyorsun? Depo hacmi 40 lt Swift'in, o zaman 100 km'de 9-10 lt mi yakıyor??

Bu bayağı fazla bir rakam..!

Alıntıları Göster
    Depoyu tam doldurmuyorum, 35 litre civarlarında bırakıyorum, belirtmeyi unutmuşum.
  • işte dayımın swifti (mavi olan )

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cell-im -- 20 Haziran 2007; 22:54:32 >
  • quote:

işte dayımın swifti (mavi olan )

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>
    bende bir suzuki swift kullanıcıyım..1.5 otomatik modelini kullanıyorum araç içi geçekten şık mp3 çalıcısı filan hoş..performansı güzel bi araç..direksiyonu, kapılardaki şeritleri güzel..bagaj ı küçük olsada arka koltuklar iki kez katlandıgı için çokta problem değil..araba 1000 km yeni oldu bi depo ile 430 km gittim klima sürekli açıktı..3000 den sonra daha da düşeceğini söylediler,, görücez..beyenmediğim özellikleri ; cam otomatiklerinde ve teypin direksiyon kumandasında ışık olmaması alışkanlık gerektiren bi işlem,,akşam ön cam diye arkacamı açabliyorsunuz..ayrıca arabada sessizliğe dikkat eden birisi olarak çukura girdğimde ki sesleri anlamış değilim henüz..sonuç olarak bu paraya alınabilecek en iyi araba..tavsiye eder misin diye soruyorsanız "evet kesinlikle" derimm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerkan

bende bir suzuki swift kullanıcıyım..1.5 otomatik modelini kullanıyorum araç içi geçekten şık mp3 çalıcısı filan hoş..performansı güzel bi araç..direksiyonu, kapılardaki şeritleri güzel..bagaj ı küçük olsada arka koltuklar iki kez katlandıgı için çokta problem değil..araba 1000 km yeni oldu bi depo ile 430 km gittim klima sürekli açıktı..3000 den sonra daha da düşeceğini söylediler,, görücez..beyenmediğim özellikleri ; cam otomatiklerinde ve teypin direksiyon kumandasında ışık olmaması alışkanlık gerektiren bi işlem,,akşam ön cam diye arkacamı açabliyorsunuz..ayrıca arabada sessizliğe dikkat eden birisi olarak çukura girdğimde ki sesleri anlamış değilim henüz..sonuç olarak bu paraya alınabilecek en iyi araba..tavsiye eder misin diye soruyorsanız "evet kesinlikle" derimm..

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba Suzuki Jimny hakkında bilgi alabilir miyim?
    Biz geçen yıl Autoshow da binmiştik araca ama tam bilgi alamadık...
    Siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemturkozz

Arkadaşlar merhaba Suzuki Jimny hakkında bilgi alabilir miyim?
    Biz geçen yıl Autoshow da binmiştik araca ama tam bilgi alamadık...
    Siz ne dersiniz?

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar nerelerdesiniz, Swift'leriniz Vitara'larınız ne durumda?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.