Şimdi Ara

(Suziki Swift) İlandaki aracı inceler misiniz? Alternatifler sunar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, araba konusundan anlamayan ve istekleri konusunda kararsız bir forumdaşınız olarak aşağıda ki linkte bulunan araç isteklerime ve zevklerime uyan bir model?

Artılarını, eksilerini; ilandaki fiyatın iyi veya kötü olduğu konusunda fikirlerinizi rica ederim. Veyahut benzer araç önerilerinizi merakla bekliyorum.

Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-suzuki-swift-1.3-2009-model-363980916/detay

• Swift huzel bir arac. Fiyati ile beraber modeli yuksek olmasi avantaj. Fakat bu 2.elde yavas gittiginin gostergesi.

Eger 1 sene kullanir satarim gibi bir niyetiniz yok ise, cogunlukta sehir ici kullanacaksaniz ve uzun yola her hafta her hafta cikmayacaksaniz gayet guzel bir secim olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swift güzel ve o fiyatlara alınabilecek iyi araçlardan fakat linkteki araç çok kötü. Apaçinin biri kullanmış, arabanın anasını ağlatmış. Açtığım gibi kapattığım ilan tipinden.

Başka sağı solu oynanmamış araçlara bakın.
    Eksi olarak genişlik olarak pek iyi değildir swift
  • Bütçen içerisinde yüksek modelli ve sorunsuz araba arayışında Suzuki markası doğru adres. Biraz daha yükselebilirsen SX4'leri de göz ardı etmemelisin. Alternatif olarak yine Japon sorunsuzluğu ile Mitsubishi Colt önerebilirim. Örneğin https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-2008-model-sahibinden-temiz-aile-araci-340513520/detay Her iki araç ta bagaj hacmi olarak benzer. Ancak Colt, yol tutuşu ve performansı ile bir adım öne çıkıyor. Jazz'da çok iyi bir alternatif olurdu diyeceğim ama fiyatları yüzünden yanına bile yaklaşılamıyor.
  • ALMA kardesım teneke ben 3 yıl bndm sattım parana yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktif olarak çok kullanılmamış ne demek yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.