Şimdi Ara

Suya Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iphone 6 plus telefonum az önce suya dustu kapandı ve açılmıyor kendi kendine baya ısındı ve içinden hafif bir ses geliyor ayrıca arada dısarıya su veriyor öldü değil mi?

edit : baya ısındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky bayboğa -- 19 Haziran 2016; 4:05:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır hala şansın olabilir Prince yatır iki gün bekle sonra bak açılmıyosa hocayı çağır

• Pis su mu temiz su mu
    Eğer pis su ise temiz suya atıp içi tamamen doldur ve telefonu silkele. Defalarca yap bunu

Eğer temiz su ise direk silkele damla damla çıkacak çıkmamaya başladığında dua ile pirinçe yatır

• hocam temiz suydu ve dustukten yaklasık 15 dakika sonra pirinc cam kavanozun içine koyarak kapağını kapadım su an acıp bakmak istiyorum aslında içim rahat değil moralim bozuldu

• telefon suya dustukten sonra kilitli ekranı gördum daha sonra kilit tusuna bastım ekran kapandı ve daha acılmadı bir tepki vermedi yani teelfonu kapayamadım ama hiç bir tepki de vermedi aşırı ısındı tahminen batarya bitmiştir kapanmıstır guzel bir saklama kabına pirinc doldurdum içine yatırdım dua edin duzelsin duzelmezse app store un yapabileceği birsey var mı bereketki içindeki tum resim ve videoları iki gun önce aktarmıstım ancak kardeşimle son cekildiğim fotolar var bunların kurtarılma sansı var mıdır? Icloud guncellemesi yapmadım cunku yer yoktu ayrıca itunes a da es zamanlamadım

• Geçmiş olsun kardeşim. Şimdi bu telefonu yotube da suyun içine atıp kaynatanlar var ve telefon uzun süre dayanıyor. Demek ki reklam yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Iphone 6 plus telefonum az önce suya dustu kapandı ve açılmıyor kendi kendine baya ısındı ve içinden hafif bir ses geliyor ayrıca arada dısarıya su veriyor öldü değil mi?

edit : baya ısındı

Pirinç ancak nemi alır. Bu şekil su temasında işe yaramaz. Yaşadığın şehri söyleseydin daha kolay olurdu. Forumda Kenbu arkadaşımız var, iphone ustası. Yeri İstanbul-Kadıköy'de. Vakit kaybetmeden yarın götür derim.
  • @kenbu hocam ile irtibata geçiniz
  • teşekkür ederim hepinize hemen yazıyorum

• telefonu pirinçten çıkardım açmaya calıstım tepki vermedi restart yapmayı denedim tepki vermedi şarja taktım ve bilgisayara bağladım tepki vermedi on dakika önce zorlu center da idim ana kart yanmıstır gel değiştirelim 1200 Tl ye dediler fiyat cok geldi iphone 7 almayı dusunuyordum bu telefonumu birine hediye verecektim kötu oldu sanırım bekleyeceğim 7 çıkana kadar baska bir telefon kullanacağım

• Bence size bahsettiğim kişi ile irtibata geçin derim
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    hocam tesekkur ederim tekrardan kendilerine yazdım cep numaralarını verdiler sabah zorlu dan geldiğimde gördum fikri olan varsa almak istedim akşama doğru ulaşacağım kendilerine geçici kullandığım telefonun simi bana ait değil bu sebeple aramadım

• rocky bayboğa kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam :)

• 24 saat pirinçte beklediyse daha bişey yapamazsın bence
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    ben de öyle dusundum maalesef uzgunum fazlasıyla geçmişteki icloud yedeklerimi alabilirsem rahatlayacağım ama kredi kartını iptal edeli 6-7 ay oldu çok rahat ve belgeleri alabilir miyim bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.