Şimdi Ara

SUV tavisyesi 4x4 öncelikli.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar yakında evlenecem ve eşimle suv modellerini beğeniyoruz.

Aklımda suzuki vitara var ama sizlerinde fikrini almak istedim.

Suv kullanıyorsanız model ve görüşünüzüde söylerseniz sevinirim.

Haftasonu kampları doğa gezileri olacak genelde, öyle hard offroad vs yapılmayacak onun için ilerde eski kasa jimmy veya niva alırım belki  

• 4x4 D segment Suv istiyorsanız daha önce 1 yıl kullandığım Honda CRV 1.6i Dtec Executive + öneririm.

Anahtarsız çalıştırma, park kamerası, ön koltuk ısıtma, elektrikli hafızalı koltuk, tam deri koltuk, çarpışma önlemi sistemi, kör nokta uyarı sistemi, sunroof ve daha sayamadığım birçok özellik vardı.

Gayet rahat ve premium hissi veriyor. Kamp için de uygundur.

• 4x4 D segment Suv istiyorsanız daha önce 1 yıl kullandığım Honda CRV 1.6i Dtec Executive + öneririm.

Anahtarsız çalıştırma, park kamerası, ön koltuk ısıtma, elektrikli hafızalı koltuk, tam deri koltuk, çarpışma önlemi sistemi, kör nokta uyarı sistemi, sunroof ve daha sayamadığım birçok özellik vardı.

Gayet rahat ve premium hissi veriyor. Kamp için de uygundur.

• Bütçeden haber ver sen para önemli ona göre onerelim 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 xv kullanıyorum, öneririm. Yeni kasası daha da güzel.

Vitaranın çekiş sistemi güzel. Kasa hafif xv ye göre. Turbo seçeneği de var. Performans olarak daha iyidir.

Yaris cross hibrit duyuruldu. Fena durmuyor.

Mazda cx3 dizel 4*4 de güzel bir seçenek.

Bütçe artarsa tucson ve sportage 4*4 seçenekleri var.

İkinci el toyota chr 1.2 4*4 alabilirsiniz. Bu aracı ilk sıralara koyarım. Çocuk olsa önermezdim.

• Skoda Kamiq

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metalciadam335 M kullanıcısına yanıt

Teşekkürler seçenekler arasına katarım

• 350 civarları düşünüyorum ama + - payı olabilir tabi ev parası olmuş ah piyasa ah

• commandx C kullanıcısına yanıt

subaru bakımı servisi vs nasıl parça bulumu istanbul anadolu yakasında yaşıyorum

Mazda'da servis parca bakımından gözümde soru işareti ama fiyat olarakta güzel bir iki kronik sorun var diyorlardı forumlarda

çocuk illaki olacak nasip tabide ondan chr biraz uzak

• cartagines kullanıcısına yanıt

Baktım baya inceledim güzelde araba ama dsg sorunu vs ne olur ondan çekincelerim var.

Yoksa iç çözümler olarak güzel araç

• Bmmann B kullanıcısına yanıt

Yetkili serviste haliyle yüksek fiyatlar, bir kere fiyat aldım, hiç gitmedim. Özel serviste iki kere bakıma girdim ben. Parça sıkıntısı yaşamadım. Arıza çıkaran bir araç değil zaten. 20bin kmdir bir ihtiyacım olmadı. Serviste gereken parçalar değişti.

Tuzla Akfırat tarafında subaru park var. Sadece subaruya bakan özel servis.

• Forester 2.0 240Hp

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt

Yakıtı nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bmmann

Yakıtı nasıl ?

Sağ ayağınıza bağlı, alacağınız her araba zaten 1 lt aşağı 1 lt yukarı aynı yakacak. Duster 1.5 dCi hariç o az yakıyor :D

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevabınız için Foresterde hoşuma giden modellerden ama yakıt ve servisi düşünüyordum bu konuda yardımcı oldunuz.

• İkinci el 2015 model crv al, uzatılmış garantisi olanlardan.

• telefonmelefon T kullanıcısına yanıt

Neden 2015 bir özelliğimi var ?

• Bütçene uygun olmasından dolayı

• vitara felan suv olarak tad vermez yerden 18cm yuksek sadece suv tadı ıcın mınımum 21 22cm ve uzerı olucak yukseklık

xv

forester

yeni duster

gibi modeller buna uygun

• quote:

Teşekkürler cevabınız için Foresterde hoşuma giden modellerden ama yakıt ve servisi düşünüyordum bu konuda yardımcı oldunuz.

Subaru'da servis Vw kadar. Ekstra birşey yok. Büyük stokta olmayan parçalar için 1-2 hafta Japonya'dan gelmesi beklenebiliyor. Kasa güncelse genelde bu dert yok. Gerçek sürekli 4 çeker olduğu için dizeli bile 7-8 litre tüketir.

• quote:

Yakıttanda servistende korkmayın hocam, parçası ucuz araç kalmadı zaten eskisi gibi değil piyasa. 900 liraya Getz tamponu aldım 2 ay önce yok Alfanın parçası pahalı Subarunun parçası pahalı diyen olursa bozuşurum valla :D Parça bekleme derdi de yok güncel kasalarda, kronik sorun da olmadığı için zaten ihtiyaç olmuyor genelde.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.