Şimdi Ara

SUV sınıfında Mitsubishi ASX neden tutulmadı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
4
Favori
73.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Lüsumsuz pahalı bir araba

Nesi pahalı hocam bi açıklarmısın Nissan Qq nun ASX te ınvıte pakete denk gelen Tekna paketin liste fiyatı 58,300 tl şuan. ASX Invıte liste fiyatı 57,251 lira.

Ki 57,251 lira liste fiyatından indirim alıp 53,500 e alanlar var aracı.

Donanım listesi hemen hemen aynı ASX te artı olarak Start stop gibi çok önemki bir özellik var. Nesi aşırı pahalı ben anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

quote:

Orijinalden alıntı: enrique.xs

quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

@enrique.xs
    Bu kadar güzel bir yorum yapılabilir

hangi yorumum hocam :)

18000 km ile başlayan derleme yazınız. Arabayı bir süredir kullanıyormuş gibi hissetim Valla.

eyvallah teşekkür ederim, direk düşüncelerimi yazdım inanın hani eksik yada abartı bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Tergener

quote:

Berbat ötesi bir servis anlayışı var bu markanın servise gittiğimde L200 fuso canter ve prestij münübüslerle karşılaşmaktan bıktım usandım.
    Marka yöneticileri ve satış sorumluları servis ağı tamamen ticari araç satışına odaklı insanlar yaklaşımlar bu yönde ilişkiler bu yönde binek araç müşterisine nasıl davranılır bilmiyorlar.

Ben de Mitsubishi sahibiyim ve bu dediğinize kesinlikle katılıyorum, mitsubishi ticari üzerine yoğunlaşmış ve binekler biraz üvey evlat muamelesi görüyor. Ayrıca doğru servis de çok önemli, bu vesile ile Yıldızlar Alpay Bey e bir defa daha teşekkür ediyorum...

doğrusu binekleri sadece çeşit olsun diye tutuyorlar diyebiliriz. Açıp bakın siteyi Fuso Canterin tam 9 ayrı versiyonu var. Hatta çift kavramalı otomatik vites seçeneği bile var ama ASX in yurt dışında satılan otomatik versiyonu Türkiyede yok. Değişik bir olay.

Ben Bursa da yaşıyorum kendi servisimden memnun değilim o cepte yakın il olarak Balıkesir servisine uğradım oradan da tam anlamıyla memnun kaldım sayılmaz. Bakalım garanti bitene kadar el mahkum gidicez memnun olmasakta daha sonra iyi bir özel servis bulunacak mecbur.

•  SUV sınıfında Mitsubishi ASX neden tutulmadı?

Yukarıdaki araç ve Sportage , QQ tarzı araçların farkı;

1- Daha büyük ve geniş hacimliler (dışarıdan kesinlikle ASX'den büyük gözüküyorlar
    2- Donanım olarak İX35/SPO kardeşler çok iyiler.
    3-Üç araç da F/P canavarı.
    4-ASX'te otomatik vites yok (geldi mi bilemiyorum gelmiş olabilir)

ASX'in farkları.
    1- Mitsubishi daha iyi bilinen bir marka Hyundai ve Kia'ya önyargı var. Nissan da tercih edilen bir marka.
    2- Daha az yakan uzun ömürlü motor (Hyundai motorları da uzun ömürlü ancak dedemizin 85 pajerosu 400.000 lerde daha motoruna anahtar girmedi)
    3- İÇ mekan çoğu kişi eski dese de bence İX35 SPO VE QQ 'den çok daha iyi.
    4- Arazi performansı daha iyi olabilir (dakar şampiyonlukları kazanan bir firmanın ürünü sonuçta)

yıllar yıllar sonra gelen edit:

allah ix35'in cezasını versin. keşke o zaman tanışsaydım mitsubishi ile. şimdi asx'im var ve çooook memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 18 Mayıs 2018; 18:58:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

Cevabı aşağıda ,Aynı fiyata sen olsan hangisini alırdın

SUV sınıfında Mitsubishi ASX neden tutulmadı?

SUV sınıfında Mitsubishi ASX neden tutulmadı?

alttaki ne haci qq mu?
    bence alttaki ama ayni renkte olursa saglikli kiyaslama yapariz dis gorunus olarak...

otomobil forumunda işin yok senin.

• quote:

quote:

Nesi pahalı hocam bi açıklarmısın Nissan Qq nun ASX te ınvıte pakete denk gelen Tekna paketin liste fiyatı 58,300 tl şuan. ASX Invıte liste fiyatı 57,251 lira.

Donanım listesi hemen hemen aynı ASX te artı olarak Start stop gibi çok önemki bir özellik var. Nesi aşırı pahalı ben anlamadım

40nin altında olmalıydı zira qqdaki albeni ikinci el avantajı asxte yok asx kötü değil yanlış pazarlanıyor
  • Otm vites iyi bir secenek olurdu . Ben tipini seviyorum bunlarin.

Gecenlerde beyaz bir pajero gordum abavvvvu.
  • ASX güzel bir araç ama rakipleri arasında ezildi bence birde bizim millet bi arabayı tutmayınca tutmuyor
  • quote:

quote:

quote:

40nin altında olmalıydı zira qqdaki albeni ikinci el avantajı asxte yok asx kötü değil yanlış pazarlanıyor

40 binin altında birde, yanında içecek ne verelim abimize

• reklamı bile sakattı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

• quote:

quote:

quote:

quote:

6 yerine yazmışım beya. bide nissanınkinin adı Türkçe olduğundan ona daha yakınım

• İlginç bu arabayı dıştan beğenen bir ben varım heralde Qashqai ile tipte yarışır iç mekan olarak qasqai nin ne üstünlüğü var onu göremedim.Sportage iç meakn olarak daha iy olabilir ama ASX bana göre sportage den çok daha tipli bir araba

He ne eksiği var diye sorarsanız marka dizel motor ve otomatik vites diyorum.Bunun dışında çoğu arkadaşın ezdiği gibi çirkin bir araba değil aksine bu sıraladığınız araçların hepsinden güzel sadece Qashqai ile yarışabilir.İç mekanı bende beğenmiyorum ama Qashqai daha kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

reklamı bile sakattı

hangi reklam
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosea

İlginç bu arabayı dıştan beğenen bir ben varım heralde Qashqai ile tipte yarışır iç mekan olarak qasqai nin ne üstünlüğü var onu göremedim.Sportage iç meakn olarak daha iy olabilir ama ASX bana göre sportage den çok daha tipli bir araba

He ne eksiği var diye sorarsanız marka dizel motor ve otomatik vites diyorum.Bunun dışında çoğu arkadaşın ezdiği gibi çirkin bir araba değil aksine bu sıraladığınız araçların hepsinden güzel sadece Qashqai ile yarışabilir.İç mekanı bende beğenmiyorum ama Qashqai daha kötü

hocam aslında iç mekanda da beğenilmiycek bişey yok azıcık kozmetikle nikelaj kaplama ile piano black kaplama ile bile şaheser yaratılır bu araçta.

Ben çok memnunum iç mekandan karmaşa yok bir düzen var. Bazen arkadaşımın cruze unu alıyorum elim ayağıma dolaşıyor bir sürü tuş neye bassam şaşırıyorum. Corolla sahibi arkadaşım var ki corollanın içide sadedir ama o bile karışık geliyor bana. Tamamen yola odaklsınız ASX te el yordamı ile bile yapabilirsiniz işinizi

Dış tasarım olarak ise ben çok övgü aldım öyle söyleyeyim. Herkes köpekbalığı diyip duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

reklamı bile sakattı

hangi reklam

şimdi asx zamanı falan gibi bir şeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

reklamı bile sakattı

hangi reklam

şimdi asx zamanı falan gibi bir şeydi.

http://www.youtube.com/watch?v=CZM5IsQa9UM

nesi sakattı hocam

• quote:

Güzel ve faydalı bir yorum olmuş.Elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drive_earth

quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

Cevabı aşağıda ,Aynı fiyata sen olsan hangisini alırdın

Sırıtacak ne var ki, bunların arasından tabi ki mitsubishi alınır

Size Tavsiyem : www.dunyagoz.com

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

quote:

Güzel ve faydalı bir yorum olmuş.Elinize sağlık.

Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.