┼×imdi Ara

SUV Koleksiyonum ­čśŐ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masa├╝st├╝
5 sn
32
Cevap
2
Favori
2.728
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri Y├╝kleniyor
8 oy
├ľne ├ç─▒kar
Sayfa: ├Ânceki 12
Sayfaya Git
Git
Giri┼č

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • moralini bozmak istemem ama x5 x6 sol iki kapal─▒ s├Âk tak var gibi.

SUV Koleksiyonum 😊 

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi sonofisiris2 -- 23 Kas─▒m 2021; 18:30:57 >
  • sonofisiris2 kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

x5 sorunlu model ve sol kap─▒ tam oturmuyor. fakat x6 s─▒f─▒r olarak ald─▒m onda sorun yok. x5 zaten ger├žek hayatta da sa─člam de─čil. t─▒pk─▒ sciroco gibi SUV Koleksiyonum 😊 

• Lawy L kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

MK1 jjenerasyon olarak var fakat daha elime ge├žmedi. Yeni kasalar aliexpresste bol bol bulunuyor.

SUV Koleksiyonum 😊
  • SUV Koleksiyonum 😊
  • Adet azalt─▒p nitelik artt─▒rman─▒ tavsiye ederim hocam. Cok basit duruyorlar çocu─ča oyuncak diye almam. Al─▒nma ha dedi─čime lütfen. Anlatmak istedi─čim az olsun ama gerçekten kaliteli saklamaya ilgilenmeye de─čer olsun.

Cok heves etti─čim bir hobi. Hepsine güle güle bin :)

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • 1 g├╝n ├Ânce SUV koleksiyonuna noktam─▒ koydum. bu noktay─▒ koymam─▒n sebebi ise d├╝n AVM'de gezerken toyz shop'a girip kar┼č─▒ma ├ž─▒kan orijinal italyan ├╝retimi gri renk 84 model ferrari 348 testarossa modeli. modeli g├Âr├╝r g├Ârmez direkt tutuldum ve direkt al─▒p ge├žtim. ger├žekten ┼čuana kadar hep araba diye tam koleksiyon de─čeri ta┼č─▒mayan ┼čeyler alm─▒┼č─▒m. biraz de─čerli olmas─▒ ve detay─▒ dolu olmas─▒ ├žok ├Ânemli. sileceklerin hareketine, ├Ân bagajdaki tak─▒p ├ž─▒karilabilir stepnesine kadar d├╝┼č├╝n├╝lm├╝┼č. bunun sayesinde ferrari ye ilk ad─▒m─▒ m─▒ atm─▒┼č oldum. birazda 93 nsx and─▒r─▒yor kasa yap─▒s─▒ onun da tad─▒ var.

• ├žok ba┼čar─▒l─▒ bir koleksiyon olmu┼č. ben seviyorum bu tarz koleksiyonlar─▒. herkes denemeli ┼čahsen.. te┼čekk├╝rler.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi mixfruit5 -- 15 Temmuz 2022; 15:10:18 >
  • SUV Koleksiyonum 😊
  • Limo güzelmi┼čÔÇŽcaddy gibi duruyor.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • CapriceClassic kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

sa─čolas─▒n hocam evet ├žok garip ve g├╝zel model. i├ži daha g├╝zel.

SUV Koleksiyonum 😊

SUV Koleksiyonum 😊

SUV Koleksiyonum 😊

SUV Koleksiyonum 😊

SUV Koleksiyonum 😊

SUV Koleksiyonum 😊

SUV Koleksiyonum 😊

• ´╗┐
Sayfa: ├Ânceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.