Şimdi Ara

Suudi Kral'ın gelini Bodrum'da çarşafı attı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suudi Kral'ın gelini Bodrum'da çarşafı attı

Suudi Kral'ın gelini Bodrum'da çarşafı attı

http://www.ensonhaber.com/suudi-kralin-gelini-bodrumda-carsafi-atti-2012-07-02.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 20 Mayıs 2017; 11:45:36 >

• Bizdekiler hala anlamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

çarşaf denizi görene kadardır

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

çarşaf denizi görene kadardır

Aynen:p

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

" Seferi kaldıysanız , çok sıcak bastıysa ve lüks bir yatta iseniz çarşafı çıkarmanız caizdir."

Buhari Nikolaus Otto syf.5.25 dizel

Sahihliği tartışılabilir
    Bence içten yanmalı olmalıydı içten patlamalı değil.

konu bu değildi aslında.
  • quote:

" Seferi kaldıysanız , çok sıcak bastıysa ve lüks bir yatta iseniz çarşafı çıkarmanız caizdir."

• Idam edilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Idam edilmeli.

yok ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 20 Mayıs 2017; 17:4:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

Dinler fakirlerin kendini avuttuğu bir saçmalıktır.Dünya'da 4300 din olması sizi hiç mi kuşkulandırmıyor ? Hiç zengin birinin dindar olduğunu gördünüz mü ?

Zengin olan birinin dindar olduğunu gördüm evet namaz kılıyor hacca gidiyor cumaya gidiyor ama ben o dediklerinin hicbirini yapmıyom tam tersini yapıyom alkol aliyom zina yapıyom herseyde gözüm var ben fakirmi olmuş oluyom şimdi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucutim2 -- 20 Mayıs 2017; 17:14:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucutim2

quote:

Dinler fakirlerin kendini avuttuğu bir saçmalıktır.Dünya'da 4300 din olması sizi hiç mi kuşkulandırmıyor ? Hiç zengin birinin dindar olduğunu gördünüz mü ?

Zengin olan birinin dindar olduğunu gördüm evet namaz kılıyor hacca gidiyor cumaya gidiyor ama ben o dediklerinin hicbirini yapmıyom tam tersini yapıyom alkol aliyom zina yapıyon ben fakirmi olmuş oluyom şimdi ?

konu din tartışması olmasın lütfen.
  • Arapseviciler bunu anlamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

quote:

Orijinalden alıntı: vurucutim2

quote:

Zengin olan birinin dindar olduğunu gördüm evet namaz kılıyor hacca gidiyor cumaya gidiyor ama ben o dediklerinin hicbirini yapmıyom tam tersini yapıyom alkol aliyom zina yapıyon ben fakirmi olmuş oluyom şimdi ?

konu din tartışması olmasın lütfen.

Alıntıladığım mesaja bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucutim2 -- 20 Mayıs 2017; 17:25:55 >
  • quote:

Dinler zaten fakirleri kandırmak, zenginleri rahat yaşatmak için varlar.
  • quote:

• quote:

• Arapsevicilikle ne alakası var arkadaşım ya İslamı müslümanlığı öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki elimizde silah bıçak islama aykırı bir şeyler arıyoruz. Orda kapalı olur burda açık olur bizene arkadaşım yarın birgün bize mi hesap verecek haşa ? Müslümanlığı küçümsemeyi bırakın artık

• arap seviciler tüm yorumları sildirtmişler.halbuki ne güzel yorumlar vardı neydi o içtenyanmalı yorumları vs
  • Ümmet şok

Yorumum silinmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: CrystalCacik

arap seviciler tüm yorumları sildirtmişler.halbuki ne güzel yorumlar vardı neydi o içtenyanmalı yorumları vs

Aaaa yorumum gitmis harbiden ama alintidan gozukuyor

Su ulkede bir tek Türk halki tatil yapamiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.