Şimdi Ara

Suudi Arabistan ve Kâbe ile ilgili Uydu Frekansları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
49.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Suudi Arabistan, Kâbe, Mekke, Medine,... gibi kutsal mekânlarımız ile alakalı uydu kanalları arıyorum. Kanalların isimleri Arapça olduğu için kanal isimlerini anlayamadım. Hotbird uydusu mevcut ama otomatik kanal arama yapınca ahlâksız Arap kanalları da çıkıyor. Bu nedenle tek tek frekans ile eklemek istiyorum.

Yardımcı olabilir misiniz ? Şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 19 Ocak 2013; 13:25:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Merhaba arkadaşlar.

Suudi Arabistan, Kâbe, Mekke, Medine,... gibi kutsal mekânlarımız ile alakalı uydu kanalları arıyorum. Kanalların isimleri Arapça olduğu için kanal isimlerini anlayamadım. Hotbird uydusu mevcut ama otomatik kanal arama yapınca ahlâksız Arap kanalları da çıkıyor. Bu nedenle tek tek frekans ile eklemek istiyorum.

Flysat'ta yer alan 4 Hotbird frekansını tarattığınızda isteğiniz kanallara ulaşabilirsiniz.
    İlk linkte yer alan 4 Hotbird frekansında başka hangi kanalların yayın yaptığını
    ikinci linkteki Hotbird uydusuna ait listeden öğrenebilirsiniz.

Mesela ilk linkte 12654 frekansının hizasına 1 tane Arap kanalı yazılmış. Fakat
    ikinci linkte 12654 frekansında daha fazla Arapça yayın yapan kanal gözükmekte.
    Bu şekilde kıyaslama yaparak istediğiniz kanallara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

http://www.flysat.com/tv-sa.php

http://www.flysat.com/hotbird.php

(Tek tek kanal ismi vermek isterdim ama Hotbird uydusuna dönük
    çanak antenim olmadığı için bu şekilde bir açıklama yaptım.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Merhaba arkadaşlar.

selam bunları ekle ama gereksız kanallarda var sılersın

saudı sunnah medıne
    12380 v 27500
    islam tv mekke
    10723 h 29900
    tv coran
    11034 v 27500
    saudi kuran mekke
    12654 h 27500
  • Cevaplarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Sağolun.
  • saudi quran ve saudi sunnah türksata girdi.frekansı 12525/30000 - v paketinde yayında.bu frekanstan türksat 3-a da tarama yap kanallar eklenecektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.