Şimdi Ara

^^^^^SUTTEN AGZIM YANDI YOGURT YIYEMIYORUM^^^^^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir kac kere internetten siparis verdim ve bunlardan sadece birinin elektronik bir alet gibi tasindigini gordum (onu da gormedim de paketi guzeldi)

Birinde paketin icindekiler zarar gormustu, yirtilmislardi vs zaten adam bana kutuyu uzattiginda kutunun kutu olmaktan cikmis oldugu, adeta bir gazete kagidi gibi mallari bir arada tutmak icin sarilmis bir sey oldugu acikca belliydi, baska bir seferinde lcd monitorun kutusunu oyle bir kutuya koymuslarki monitorun orjinal kutusu diger kutunun icinde barmenlerin ickileri salladiklari gibi sallaniyordu, akilli arkadaslar orjinal kutuyu bunun yaklasik 2-2.5 kati buyuklugunde baska bir kutuya koymuslar, bu bir yana oturdugum kattan adamin paketi apartmana tasiyisini gordum, aliyor kutuyu yere birakiyor sertce ayagiyla itiyor durtuyor arabanin kapisini kapatiyor tekrar surtuyor bilmemne, birakin kavunu karpuzu, civilerin bulundugu kutuyu bile daha dikkatli tasirsiniz. Bir milyara yakin para verdiginiz bir aletin bu sekilde tasindigini gormek hic hos olmuyor, adam bir de paketi yukari cikarinca boyle nazikce yere koymuyor mu ozeniyormus gibi....

Neyse efendim simdi bir notebook almaya karar verdim sonunda fakat istedigim ozelliklerdeki notebooku simdilik sadece internette bir sitede bulabildim fakat siparisi veremiyorum. Neden mi????

• quote:

Orijinalinden alıntı: BoyaliKus

Neyse efendim simdi bir notebook almaya karar verdim sonunda fakat istedigim ozelliklerdeki notebooku simdilik sadece internette bir sitede bulabildim fakat siparisi veremiyorum. Neden mi????

nedeni gayet basit
  • internetten sipariş verip gidip sen alsan..böyle bi olay var mı acaba
  • Iste onu bir bilsem. Gidip ithalatcidan direkt alirim. Bir de bu anlattiklarim sadece benim gorduklerim. Siparis takibi sayfasinda paketin 5-6 yerde nakledildigi yaziyordu (iste saat 11de su aractan suna, saat 14te sundan sun vs) gerisini siz dusunun. Bir de bu adamlara gelisi var tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.