Şimdi Ara

Süt içmek boyu uzatırmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
80.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SonKinG

quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

Yaşın ve boyun kaç?

2011-1995 =? / 1.64 / 89 kilo :)

holyy shit. ne yapmışsın sen yahu. hemen abur cubur bırak. süt iç.çok yemekde yeme bence. yoksa online oyun mu oynuyon he?. bi ara bende cok kiloluydum knight yüzünden
  • balık yağı boyu uzatıyor mu? hemen yapışırım. kilo da aldırmıyormuş zaten.

(1996'lıyım. 165-170 arası bişeyim tam emin değilim ama)
  • Kemigin hammaddesi kalsiyumdur arkadaşlar benim gibi tadını sevmiyorsanız bile içine nesquik en kötü kakao sosu v.b şeyler katarak içebilirsiniz ama nesquik'i tavsiye ederim süt olarakta yağsız süt veya pastorize günlük sütler var en vitaminlisi ama bunların hepsi 1 yere kadar yardımcı olur iş genetikde bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 20 Eylül 2011; 19:58:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

Kemigin hammaddesi kalsiyumdur arkadaşlar benim gibi tadını sevmiyorsanız bile içine nesquik en kötü kakao sosu v.b şeyler katarak içebilirsiniz ama nesquik'i tavsiye ederim süt olarakta yağsız süt veya pastorize günlük sütler var en vitaminlisi ama bunların hepsi 1 kere kadar yardımcı olur iş genetikde bitiyor

1 bardak sütte 280 kalsiyum iyimi sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poppo -- 20 Eylül 2011; 19:47:07 >
  • Uzatmaz yani sana verilen genlerle ne oluyorsa ona ulaşmanı sağlar anne 1.50 baba 1.70 sen 1.90 olmazsın(istisnalar olabilir) ama senin ulaşabileceğin en uzun boy 1.80 ise 1.70 kalmanı engeller,gerekli vitaminleri verir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

Kemigin hammaddesi kalsiyumdur arkadaşlar benim gibi tadını sevmiyorsanız bile içine nesquik en kötü kakao sosu v.b şeyler katarak içebilirsiniz ama nesquik'i tavsiye ederim süt olarakta yağsız süt veya pastorize günlük sütler var en vitaminlisi ama bunların hepsi 1 kere kadar yardımcı olur iş genetikde bitiyor

1 bardak sütte 280 kalsiyum iyimi sizce ?

günlük Kalsiyum İhtiyacı

0-6 ay bebek 360 mg
    6 ay – 1 yaş 540 mg
    1 – 10 yaş 800 mg
    11 – 18 yaş 1000 mg
    Erişkin kadın – erkek 800 mg
    Hamile kadın 1200 mg
    Emziren kadın 1200 mg
    Menapozdaki kadın (östrojen almayan) 1200 mg
    � Kalsiyum emilimini arttıran faktörler:

Büyüme, hamilelik, emzirme gibi doğal ihtiyaç artışı
    Vitamin D
    Sütteki laktoz
    Hidroklorik asit, sitrik asit, askorbik asid (vitamin C)
    Egzersiz
    Fosfor dengesi

Kalsiyum emilimini azaltan faktörler:

D vitamini eksikliği
    Mide barsak sistemi hastalıkları
    Düşük mide asidi
    Stres
    Hareketsizlik
    Çok yüksek oranda protein ve yağ alımı
    Ispanak, pazı, pancar, kakao gibi ogzalik asitli yiyecekler.
    Yüksek fosfor alımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 20 Eylül 2011; 20:00:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Motion*

quote:

Orijinalden alıntı: f(x)

quote:

Süt demek kalsiyum demek kalsiyum demek kemik demek kemik demek boy demek boy demek karizma,yakışıklılık demek karizma,yakışıklılık demek özgüven demek özgüven demek karı kızdemek karı kız demek one night love demek one night love demek eğlence demek.

Ben de sana sakin ol demek.

/>
     Süt içmek boyu uzatırmı?
    />

şu 3. tekme atan adamın videosunu bulun lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: deadkorsan

quote:

quote:

quote:

Süt demek kalsiyum demek kalsiyum demek kemik demek kemik demek boy demek boy demek karizma,yakışıklılık demek karizma,yakışıklılık demek özgüven demek özgüven demek karı kızdemek karı kız demek one night love demek one night love demek eğlence demek.

/>
     Süt içmek boyu uzatırmı?
    />

Her uzun boylu olan insanlar yakışıklı veya karzima mı oluyor? buna nasıl karar verdin çok garip.. ve o videodaki komik olan ne acba? adamın suratına tekmeyi geçirmiş. sana yapsalar veya bir arkadaşına, tanıdığına yine böyle muhaha gülermiydin? :)

• Kan tahlillerim geldi geçen hafta Kalsiyu moranım 10.3 (3kere tekrarlandı) yazıyor Sınır neki . Doktor Süt içmiyeceksin dedi Boy : 178 Yaş : 17 Yanlız kilo aldım birazda uzadı boyum.
  • Orijinalden alıntı: gtr5000

Yaşın ve boyun kaç?

2011-1995 =? / 1.64 / 89 kilo :)

dostum ne yaptın sen o boya o kile oldu mu hiç? önce kilo ver o boya senin 55-60 kilo olman yeterlidir, bunu yanında, bu işler genetik yok iyi beslen yok süt iç hikaye haa eğer baban 170 dir 180-190 dır o zaman ye,iç yani bunlar destekler ama + vermez çok çok +1 cm diyelim yani ben süt içtim sağlık beslendim ama boyum 170 de kaldı o zaman ne olacak yemek içmek boy mu uzatır diyelim? hayır yani yanlış anlaşılmasın yemek içmek boş iş demiyorum tabiki işin büyük kısmı beslenmektir ama genetiği 170 olan adamdan 190 olmasını beklemek çok saçma olur genelde baba boyundan 0-14 cm arası uzun olunur illa 14 cm olacak diye birşey de yok dediğim gibi genetik bu olaylar ama önce kilo ver ve iyi beslenmeye çalış sadece sütle olacak iş değil bu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Joneagle

quote:

quote:

quote:

quote:

/>
     Süt içmek boyu uzatırmı?
    />

Her uzun boylu olan insanlar yakışıklı veya karzima mı oluyor? buna nasıl karar verdin çok garip.. ve o videodaki komik olan ne acba? adamın suratına tekmeyi geçirmiş. sana yapsalar veya bir arkadaşına, tanıdığına yine böyle muhaha gülermiydin? :)

Kendini mi örnek gösterdin ? Haklısın.

Peki o zaman çık dışarı önüne gelen seçmeden biriyle konuş, arkadaş ol? Bi kızla çık? Ne de olsa uzun boylular güzel olurlar. Hadi yap? Senin seviyene inemem kusura bakma. Boy'dan önce düşünme kapasiteni geliştir istersen daha iyi olur.

• Yeşil yapraklı sebzelerde paket sütten daha çok kalsiyum var, pastörize sütlerin boy uzamasına pek bir katkısı yok pastörize edilmemiş sokakta satılan doğal sütlerin içine de bozulmasın diye şap atıyorlar. Yüzmeye git basket oyna asitli içeceklerde en azından 1-2 sene uzak dur en önemlisi de büyük balıkların sırt kısımlarında bulunan siyah etten düzenli olarak tüketmeye bak, ailene söyle palamut alıp dondurucuya atsınlar haftada 3 gün yemen lazım gerçekten inanılmaz boy uzatıyor.
  •  Süt içmek boyu uzatırmı?
  • Bol bol zipla barfiks cek.
  • uzatmaz, boyunun uzamasını istiyorsan,sporun öncesinde ve sonrasına streching denen germe hareketlerini doğru ve düzenli yaptığın taktirde boyun uzar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joneagle

quote:

quote:

quote:

quote:

/>
     Süt içmek boyu uzatırmı?
    />

Arkadaşlar tekme atan adamı kaldırın hiç hoj değil bence yani hem şiddet içerikli hem de terbiyesiz bir hareket lütfen ama aa kaldırın şu gifi.

• bende 1995/174 boyun normal mi
  • 1,70 boy 64 kiloyum sizce fazla kilolu muyum? Fazlaysa kaç kilo vermem gerekir?
  • quote:

Beyler öncelikle konu ciddir. Cıvıtıcaklar lütfen çıksın konudan.

Neyse işte bir kaç gündür ilkokuldaki en iyi arkadaş ile konuşuyoruz buluşuyoruz falan. Ama canımı sıkan bir durum var, boy... Bugün beraber markete gittik. Neyse işte takılıyoz, bi baktım la bunun boyu benden uzun ya la dedim içimden. bida baktım la valla uzun dedim. O an moralim çok bozuldu. Yani benim gözlerim ona bakarken yukarı bakıyor. Onun gözleri bana bakarken aşşa bakıyor. Oysaki yaşlarımız aynı, hatta o bende 3 ay küçük. Karar kıldım boyumu uzatmam lazım. Basket falan yapmak için vaktim olmuyor. Süt yardımcı olurmu acaba boy uzatmada? Ayrıca evde uzay yürüyüşü diye bi alet var onla takılsam faydası olurmu? Yada sizlerin farklı önerileri varsa onlarıda bekliyorum.

edit: imlâ

Anne-baba kısaysa yapacağın her şey boyunu en fazla 5-6 cm uzatır. Ama daha yaşın küçük bekle bakalım. Bu arada ben küçüklüğümden beri süt içerim boyum 169(kızım) çok da uzun değil ama anne-baba ortalamasına göre idare eder.

• Yaş 17
    boy 175
    kilo 78

fazla mı kiloluyum ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.