Şimdi Ara

Susurluk Yorsan Park Haline Carpma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 24
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • oup59 (9 mesaj) aalpan (8 mesaj) esmerce (3 mesaj) spacewolf (3 mesaj) topaz42 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (15 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10978 Mesaj
    Bu işler burada yazıldığı gibi olmuyor, o an insan panikle istemediği şeyleri yapabiliyor. Benzer olay benim de başıma geldi.

Hatalı park eden bir araca arka çamurlukla hafif sürttüm, 50metre ileride durdum. İnip önce kendi aracıma baktım, hafif bir ezik vardı. Çarptığım aracın da ön çamurlukta hafif ezik vardı. Etrafa baktım ama sahibini göremedim.

Sonra arabama döndüm, eşime hasarı anlattım, ne yapabiliriz gibisinden konuştuk. Sonra not bırakalım, numaramızı bırakalım dedik. Bagajdaki çantadan kalem kağıt ayarladık ve kağıda bilgilerimizi yazdık. Tam o esnada dönüş bakınca aracın sahibini gördüm. Sinirliydi ve yanında birileri vardı. Bir elinde sigara söyleniyordu haklı olarak. O an onu görünce notu bırakmaya cesaret edemedim. Yanımda eşim var, ne olur ne olmaz. Belki normal karşılardı bilemezdim ama o anlık cesaret edemedim, olay çıkmasından korktum ve dönüp gittim.

Yaptığım şey yanlıştı ama ülkemiz böyle maalesef. Bizi bu hale getiren şeylerin bir nedeni kendi milletimiz.

Arkadan kendisine çarpan yaşlı adamı habersizken bir yumrukla öldüren bu adam geliyor aklıma.

http://www.mynet.com/tv/embed/1966574
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.