Şimdi Ara

SUSMAYAN FAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HERKEZE MERHABALAR ARKADAŞLAR TOSHIBA SATELLİTE L750-1LK MODEL NOTEBOOK UMUN FAN HIZI HİÇ DURMUYOR GÜÇ SEÇENEKLERİ YÜKSEK PERFORMANS KULLANIYORUM TAMAM ENERJİ ÇOK HARCANIYOR BU MODDA AMA SİSTEM BOŞTAYKEN BİLE BU FANIN HIZLI DÖNMESİ NORMAL Mİ YANİ CHROME AÇIYORUM AÇMAMLA BERABER FAN HIZL IDÖNMEYE BAŞLIYOR SONRA KAPATIYORUM BEKLİYORUM 10 15 DAKİDA FAN HIZINI ÇOK AZ DÜŞÜRÜYOR YİNEDE DUYUYORUM O SESİ
    SPEEDFAN DEĞERLERİ GPU:55 C HD:30C CORE0:66 CORE1:68C YANİ 55 İN ÜSTÜNDE BOŞTAYKEN BİLE NE YAPILABİLİR BU DURUMDA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• gokhannozr kullanıcısına yanıt
    İlk aldığınız günden beri bu problem varsa yazılımsal bir problemdir. Bunun için Toshiba servisine başvurun. Bu problem sonradan ortaya çıktıysa muhtemelen fanlarınız tozlanmıştır ve termal macunun değişmesi gerekiyordur. Herhangi bir bilgisayarcıya bu işlemi yaptırabilirsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz yüksek performans moduna aldıgınızda işlemci %100 de sürekli çalışmak zorunda kalıyor bu da ısınmasına neden oluyor fan da bakıyor işlemci duramıyor yerinde o da hızlı dönüyor sürekli.Oyundan çıktıktan sonra tekrar dengeliye çevirirseniz daha az ses çıkacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.