Şimdi Ara

Suskunlar sansürsüz nerden seyredebiliriz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
33.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suskunlar'ı sansürsüz seyredebileceğimiz bir yer varmı ? Dvd sı cıksa para verıp alıcam nerdeyse :D

• quote:

Orijinalden alıntı: KnightOfTheTemple

Suskunlar'ı sansürsüz seyredebileceğimiz bir yer varmı ? Dvd sı cıksa para verıp alıcam nerdeyse :D

Şu an için hiçbir yerden;Kuzey-Güney yapımcıları sansürsüz olarak yüklüyor youtube bunlar da yüklese keşke...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

Orijinalden alıntı: KnightOfTheTemple

Suskunlar'ı sansürsüz seyredebileceğimiz bir yer varmı ? Dvd sı cıksa para verıp alıcam nerdeyse :D

Şu an için hiçbir yerden;Kuzey-Güney yapımcıları sansürsüz olarak yüklüyor youtube bunlar da yüklese keşke...

Aynen
  • insan evladının çok orijinal lafları var ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • günceldir varsa sansürsüz izleyebilecegimiz yada indirebilecegimiz bir box set
  • +1 beklemedeyim.

• +1 ben de beklemedeyim
  • Beklemedeyim

• Beklemedeyim
  • Beklemedeyiz.
  • 2017 den sesleniyorum hala mi yok sansursuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theheartless

2017 den sesleniyorum hala mi yok sansursuz ?

netflix hocam komple sansürsüz
  • Yok mu

• Buradan sansürsüz izleyebilirsiniz. Tüm bölümler var.. hem de ingilizce altyazılı
    NOT: bölümler kısaltılmış gibi duruyor ANCAK çok uzun olduğu için bölmüşler sadece..

http://wlext.net/series/suskunlar-season-1?server=openloadco&episode=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coopca -- 11 Haziran 2017; 1:15:45 >
  • Para verip alacaksan Netflix'in 1 ay deneme süreci var ücretsiz onu alabilirsin ve küfür sahnelerini isteyen varsa youtubeye attım
    Youtube aramasına ''Suskunlar sansürsüz'' yazıp Köşedeki Filtrele'ye tıklayıp SIRALAMA ÖLÇÜTÜ'ndeki yerden Yüklenme tarihi'ni seçerseniz en baştaki videoya girerek sansürsüz bir şekilde küfür sahnelerinin 1.partını izleyebilirsiniz(KANALIN ADI SANSÜRSÜZ ADAM) yakında 2.partı gelecektir takipte kalın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.