Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Cube K -- 13 Temmuz 2020; 14:54:4 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• arkadaşlar neden kendinizi yoruyorsunuz ki? satıcı zaten o fiyatı satmak için koymamış. habire ilan güncelle diyecek kendi yorulacak. size ne bize ne. 1-2 sene boyunca forumda bu kartı görürseniz şaşırmayın. tıpkı gtx970 için 1000 TL isteyen gibi... zaten bi süre sonra ya sıkılır ya yorulur yada gerçek degeri olan 500-600 seviyelerine çeker fiyatı.
    Ey forumdaşlar, ey arkadaşlar. Niye laf anlatmaya çalışıyorsunuz? Bakın mesela gidin bir sokak kedisi köpeği olur, hiçbiri yoksa sokağın başındaki çöp konteyneri olur farketmez. Ona mesela olgusallık teorisini anlatın. Bakın anlar. Emin olur anlar. O hayvanlar yada cansız varlık bile anlar ama bu üye gibiler anlamaz. Ne dil dökeceksiniz bunlara. Fiyat yüksek olana laf anlatmaya çalışabilirsiniz. Ama insanları aptal yerine koymaya çalışan bu gibi üyelere anlatamazsınız

Size bir tavsiye dostlarım. Şimdi üye ile ilgili sadece sizin görebileceğiniz bir not ekleyin. Mesela "gtx950 için 850 tl istiyor. Buna mal satma" yazın ve ardından üyeyi engelleyin. Hiç açıklama yapmaya laf anlatmaya çalışmayın zira bazı kişiler bu şekilde ilanlarla dikkat çekmeye çalışıyor. Canı sıkılan buradaki insanları da sıkmaya çalışıyor. Böyle kişilere prim yaptırmayın. Kale almayın, umursamayın. Umursanmadığını, dikkat çekmediğini görünce birkaç gün ilanı günceller sonra bırakıp gider zaten. Beni dinleyin derim
  • Çok pahalı, o fiyatlara rx570 GTX 1050 ti hatta zorlasan GTX 1060 3 GB bulunur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim strix 970 1500 eder ozamanxD 7 sene once 1300 e almıstımxD bunu 850 ye sat 2800 e 1070 al bence mantıklı.
  • 2 tanesinden birine talibim.
  • Bu karta 850 tl isteyerek hayattan keyif alamazsın RX570 alınıyor o paraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Me[S]uT

Bu karta 850 tl isteyerek hayattan keyif alamazsın RX570 alınıyor o paraya
    Hayattan keyif parayla olmaz, huzur içten gelir.

• Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT sıfır. Bu kart ve üste 3900 lira ile takas edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT sıfır. Bu kart ve üste 3900 lira ile takas edelim.
    https://www.incehesap.com/sapphire-nitro-rx-5700-xt-se-11293-05-40g-gaming-ekran-karti-fiyati-44565/

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/satilik-asus-gtx970-strix--142934913

Alıntıları Göster
    Herkesin 2. el fiyatı kendinedir.

• Death Cube K kullanıcısına yanıt
    Anladım satarken huzur parada değil içimizde, alırken herkesin 2. eli kendine.

970 fiyatına 950 satıyorsun hocam. Sen satarken bu fiyat normal geliyor ama biz sana satarken garip geliyor.

Şu forumu bu hale getirenler utansın. Bir zamanlar ne güzel yerdi bura. Artık 2. el oto pazarı gibi bir yer.
  • quote:

Anladım satarken huzur parada değil içimizde, alırken herkesin 2. eli kendine.

970 fiyatına 950 satıyorsun hocam. Sen satarken bu fiyat normal geliyor ama biz sana satarken garip geliyor.

Şu forumu bu hale getirenler utansın. Bir zamanlar ne güzel yerdi bura. Artık 2. el oto pazarı gibi bir yer.
    Garip gelmiyor, herkesin fiyatı ve parası kendinedir.

• Death Cube K kullanıcısına yanıt
    300 lira veren olursa öp başına koy
  • quote:

Orijinalden alıntı: eazzy

Olur, öyle yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: eazzy

Tamam 850 çok da, 300 de değil artık. Öldürmenin alemi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_yavuz

Tamam 850 çok da, 300 de değil artık. Öldürmenin alemi yok.

Alıntıları Göster
    James Hetfield doğru söyler.

• Hocam 450 TL teklif ediyorum fiyat son

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatınız aşırı abartı olmus urun sızın ıstedıgınız fıyata koyarsınız orasına karısamam ama revize sart alıcı degılım ama bu fiyattan satmanız ımkansız 3 hafta once ben bu forumda gtx 780 aldım gtx 970e denk bı kart 500e aldım hemde lınkıde altta

https://forum.donanimhaber.com/asus-gtx780-directcu-ii-gddr5-3gb--143475995#143475995
  • O fiyata bol bol muhabbet edilir. Üzerine en az iki sene konuşulur. En sonunda da satmaktan vazgeçip, yaşanmış anılar hatrına rafa kaldırılır. Öyle bir fiyatlandırma olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur_yavuz kullanıcısına yanıt
    1080p de 30 fps vereiyor ve 30 fps oynanabilir bir seviye değil ayarlardan bol bol feragat etmek gerekiyor oda oyun zevkini bitiriyor 1080p'de low ayarlarda oynamak için 300 bile vermem şahsen
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.