Şimdi Ara

survivor izleyenlere sallayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uydurmaca hikaye olan dizi izlemekten farkı yok bunları yapıp da survivor sallamak şekilcilikten başka bir şey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 4 Haziran 2020; 1:30:59 >

• İzleyenlere saygı duyuyorum ama bence boş iş birader. Vakit kaybı. Survivor izleyeceğime giderim 31 çekerim daha dolu bir iş yaparım.

Ki nasıl bir işsizse bu izleyenler de. Açlıktan nefesimiz kokuyor derler ama saatlerce survivor tartışması yaparlar. İlginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bisikletçi76

İzleyenlere saygı duyuyorum ama bence boş iş birader. Vakit kaybı. Survivor izleyeceğime giderim 31 çekerim daha dolu bir iş yaparım.

Ki nasıl bir işsizse bu izleyenler de. Açlıktan nefesimiz kokuyor derler ama saatlerce survivor tartışması yaparlar. İlginç.
    hocam ben zaten boş adamım ama lafım bunu izlemeyip bütün gin uydurmaca aşk dizileri izleyip survivor üzleyenleri küçümsemeleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

hocam ben zaten boş adamım ama lafım bunu izlemeyip bütün gin uydurmaca aşk dizileri izleyip survivor üzleyenleri küçümsemeleri

Alıntıları Göster
    O değilde bu arka sokaklar nasıl hala yayında?
    Arkadaş hala o diziyi izleyen mi kaldı?
    Heralde adamlar o kadar büyük ciro yaptıki hayrına yayına devam ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

Alıntıları Göster
    +1000 birde bunun futbol versiyonu var."Futbol boş iştir." Sen ne yaptın? Lol oynadım.Twitch Youtube izledim. En fazla yapacağı şey yabnacı izlemek futbol boş iştir diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivor beni sarmiyor boş iş geliyor bir de analiz yorum kasiyolar filan

İzlediğim tek dizi gunduzleri Pis Yedili tekrarları var onu izliyorum

Kamilleerrr hahaybiii

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.