Şimdi Ara

Survivor İzlerken Bir Kez Daha Düşünün (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AİGUN

quote:

Orijinalden alıntı: neytullah1

-Survivor izliyorum. (Yaşanan ada hayatını,tartışmaları ve oyunları izlemeyi seviyorum, yarışmacıların hırsı beni kıskandırıyor ve motive ediyor)

İşimde başarılıyım

Günlük sporu mu yapar, 1 saati mi kitap okumaya ayırırım. Kimya en sevdiğim bilim dalıdır (Sanırım çocukluktan kalma bir sevda, bu alandaki yenilikleri takip ediyorum)

Konuya gelirsek, kurduğun mantık saçmalıktan ibaret. Desen ki "Programda böyle pis zihniyetli bir insan var izlerken bunu düşünerek izleyin, bu kişiye asla oy vermeyin"
    kabul görülür.

Biri için bütün programı es geçmek saçmalıktan ibarettir

Konu yorumlarına gelirsek : Konu mıknatıs misali Einsteinleri çekmeye başlamış anlaşılan.. Foruma nasıl vakit buluyorsunuz arkadaşlar ? Parçalamanız gereken bir atom var da..

...

Edit :
    -"Hmm survivor izleyen aptalmış o zaman izlemeyeyim,hmm zeki insanlar şunları izliyormuş o zaman izleyeyim onları zevk almaya çalışayım" diye kapılanlar gerçekten aptaldır.Kendi kararları yoktur düşünce mekanizması bağımlıdır..

“Sporu mu yapar 1 saati mi kitap okumaya”Soru eki mi bunlar ayrı yazıyorsun?

Survivor izleyenler lütfen kitap okumasın hiçbir yararı olmuyor

Tencere dibin kara seninki benden kara..

Survivor İzlerken Bir Kez Daha Düşünün

Sen önce bir Türkçe öğren de sonra kurallarını hatırlatırsın @selowan

KAYNAKLAR
    http://textuploader.com/dhp7h

İşin Reel boyutuna gelirsek, bu gibi sosyal medyada ki hataları asla aramam. Sosyal medya mecrasında bu gibi durumlar normaldir. Hata aramak son derece abestir.
    Kaldı ki kitap okumayla imla kuralları arasında devasa bir fark vardır.Akıllı insanlar takdir eder ki okunan kitapların dili de , konusu da okuma hızınıza göre değişkenlik gösterir.
    Zira şahsiyetimi ele alırsak, sıklıkla okuduğum kitapların dili İngilizce türü Kişisel Gelişim iken sadece kendi alanımı ilgilendiren kitapları Hızlı Okuma teknikleri ile okuyorum.

Aslında asla bir insanın zevklerine ve renklerine göre şahsiyetini yorumlayamam bu mümkün değil lakin bu kadar abes ve derin farklar ile eleştiri yapan insanların zekasını kolaylıkla ortaya çıkarabilirim. Şuan olduğu gibi..

"Kahretsin yoksa Survivor izlemeyen insanın vahim boyutunu mu çıkardım ortaya ? Olamaz Survivor izlememek böyle kronik bir duruma düşmemize mi yol açıyordu yoksa ? Aman Tanrım!" Elbette hayır. Böyle saçma bir yargıyı asla söylemem, dilediğiniz şeyi izleyebilirsiniz. Eğer ki bir gün sizi sevdiğiniz şeylere göre eleştirecek olanlar olursa düşüncelerinizi asla aptallar için değiştirmeyin.."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 14 Şubat 2018; 23:0:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guitar-X

quote:

Orijinalden alıntı: neytullah1

-Survivor izliyorum. (Yaşanan ada hayatını,tartışmaları ve oyunları izlemeyi seviyorum, yarışmacıların hırsı beni kıskandırıyor ve motive ediyor)

İşimde başarılıyım

Günlük sporu mu yapar, 1 saati mi kitap okumaya ayırırım. Kimya en sevdiğim bilim dalıdır (Sanırım çocukluktan kalma bir sevda, bu alandaki yenilikleri takip ediyorum)

Konuya gelirsek, kurduğun mantık saçmalıktan ibaret. Desen ki "Programda böyle pis zihniyetli bir insan var izlerken bunu düşünerek izleyin, bu kişiye asla oy vermeyin"
    kabul görülür.

Biri için bütün programı es geçmek saçmalıktan ibarettir

Konu yorumlarına gelirsek : Konu mıknatıs misali Einsteinleri çekmeye başlamış anlaşılan.. Foruma nasıl vakit buluyorsunuz arkadaşlar ? Parçalamanız gereken bir atom var da..

...

Edit :
    -"Hmm survivor izleyen aptalmış o zaman izlemeyeyim,hmm zeki insanlar şunları izliyormuş o zaman izleyeyim onları zevk almaya çalışayım" diye kapılanlar gerçekten aptaldır.Kendi kararları yoktur düşünce mekanizması bağımlıdır..

Böyle şeyleri yazmak forum köşelerinde kolay ya o yüzden yazabiliyorlar boşver "X programı izleyen aptaldır" yazarsın ve bir şey olmaz. banlanmazsın, uyarı almazsın vs. Ben de survivor izliyorum ve ne iş yaptığımı, nasıl bir hayat yaşadığımı yazsam bunların en az yüzde doksanı ezilir kalır. İnsanların emeklerine duyduğum saygıdan ötürü yapmıyorum onlar da kendilerini akıllı zannetmeye devam ediyor. Fakat Nihat Doğan'ın yarışmaya katılması konusundaki eleştiriye ben de katılıyorum.

Normalde pek ciddiye aldığım tipler değildir. Sizin de bildiğiniz gibi tartışacak insanlar seçilmezse size bir şey katmıyor sadece zaman kaybı oluyor. Misal Mevlana'nın bu konuyla ilgili mühim bir sözü var.

Suskunluğum asaletimdendir

Her lafa verilecek bir cevabım var.

Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.

Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?

Bu insanlarla ayrı ayrı tek tek ilgilenebilirim. Bütün sözlerine ayrı ayrı cevap verebilirim. Fakat karşı tarafın mayasında bozukluk varsa bu zaman kaybı değilde nedir?

Kesinlikle , bırakalım kendi dünyalarında "şu programı izlemiyorum o halde akıllıyım, şunu izliyorum o halde zekiyim" diyerek yaşamaya devam etsinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 14 Şubat 2018; 20:32:12 >

• neytullah1 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle işsizliğin için tebrik ederim.Taraftar forumunda sinirle yazdıklarımı bile araştırmışsın.Bulduğun hataların çoğu büyük harf hatası ona bakacak olursak ekşi sözlükte yazıların hepsi küçük harfle yazılıyor.Telefondan yazarken noktalama işaretlerinin tamamını kullanmam da normal.Zaten ben kitap okuyup entel olduğumu da iddaa etmedim senin gibi

Ayrıca senin mantığına göre izdivaç programları izleyenlerde sevdikleri şeyden vazgeçmemeli çünkü izdivaç programlarını eleştirenler aptalNetflix,amazon video gibi servislerde birsürü kaliteli içerik varken ben ve aklı olan herkes yüzlerce kez sahteliği ifşa olmuş,Turabi gibi kekoların kazanıp durduğu uyduruk yarışma programının yüzüne bile bakmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 14 Şubat 2018; 22:7:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu twit ile ne alakası var . Aklı olan survivor izlemez zaten . Bir şeyi yapıp yapmamaya bir twit ile mi karar veriyosunuz . He yani nihat dogan olmasaydı izlenir miydi survivor .

Twit konusuna gelecek olursak burası türkiye, burada bu tür şeyler normal. Geçmişte kimler neler yapmadı ki şimdi çok güzel hayatları var . Bugün çıkıp aynı twit'i atsın 1 sene sonra herkes unutur programlarına geri alır bu adamı burası böyle bir ülke.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.