Şimdi Ara

Survivor All Star (6625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
151.299
Cevap
279
Favori
3.034.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 66236624662566266627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten foruma zor giriliyor artık kesin çöker :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi şu merve aydın yorumlarını eksiliyenleri anlamıyorum,kız egoistin teki sadece kendini düşünür çıkarları için herşeyi yapar millet arkandan atmasyonda üstünd yok,ben ülkem işin sakat salat koştum ayakları yapar eğer gercek bir yarısmacı olsa zaten ben ülkem için ayagımı verdim demez bu ülke için ne evlatlar gıkını cıkarmadan ne fedakarlıklar yaptı. Bir hakancı olarakta acun all star bu sene merveyi şampiyon yapıcağı kesin hem rio öncesi reklamını yapmak için hemde bu sene kadın istismarlarını göz önüne bulundurarak kadının gücünü göstertmek için bizim gibi piyonlarda izler ve bu sacma programa oylar atar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mischievousz

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

En son 1 hafta önce kan seziyorum,kaos seziyorum yazmıştım doğu kazık atıp adadan serenayı yollamıştı.

Şimdi daha büyük kaos seziyorum.Burası yarın ya biz Hakancıların zafer naralarıyla inleyecek ya da olumsuz bir durum da ağıtlarıyla inleyecek. Sonuç olarak her türlü yarın forum inleyecek.

Aman başka bir şeyden inleme de.

ne mizah yaptın be reis

• Hakancılar boşuna şampiyon olucaz diye sevinmeyin Kıbrısa giderse karşısındaki adaya evin rızkından kesip oy atıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrnhydr -- 21 Haziran 2015; 1:27:01 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mischievousz

quote:

En son 1 hafta önce kan seziyorum,kaos seziyorum yazmıştım doğu kazık atıp adadan serenayı yollamıştı.

Şimdi daha büyük kaos seziyorum.Burası yarın ya biz Hakancıların zafer naralarıyla inleyecek ya da olumsuz bir durum da ağıtlarıyla inleyecek. Sonuç olarak her türlü yarın forum inleyecek.

Aman başka bir şeyden inleme de.

ne mizah yaptın be reis

Estağ. hocam, gece gece ortam çok gergin. Yumuşasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sibirrya

quote:

Orijinalden alıntı: dovakhin19

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Orijinalden alıntı: -Ayşem-

Fragmanda gösterdikleri Merve vs Begüm sahnesinde ilk Merve kapıyor bayrağı sanırım, bir adım daha öndeydi ama Hakan Doğu bile nasıl oynayacak muhabbeti yapıp Begüm de acılı acılı bakıyorsa bayağı kötü bir şey oldu... Ama Merve Aydın asla pes etmez

merve o durumda bile pes etmezken.. burdaki bazı sivriler pes ediyor...

güclü 1 bayanın başarısı onları asıl vuran ..

yoksa itici çirkin egolu demeleri kendi ayıplarını gizlemek...

bu merveye çirkin itici diyenleri realde görmeyi çok isterdim doğrusu...

nasıl 1 tiplerki onu bunu beğenmezler... allah bilir ya kalpleri kadar karadır suratları...

Beğenmek ZORUNDAMIYIZ!!! arkadaşım? maydını beğenmiyorum, ondan nefret ediyorum var mı? İsterse bacağı kopuk şekilde şampiyon olsun ben ondan yine nefret edeceğim isterse yarışmada sonuncu olsun yine nefret edeceğim. Var mı beğenmiyorum onu, napıcaksın?

Beğenmezsen beğenme ama hakaret edemezsin bu ksdar basit yiyosa yüzüne sölersin klavye delikanlılığı yapmayın

İnsanların yüzüne konuşamayan, gittikten sonra arkasından bin tane laf atan maydının yüzüne neden laf söyleyemiyeyim ki? :) Çok komik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanulker9393

Abi şu merve aydın yorumlarını eksiliyenleri anlamıyorum,kız egoistin teki sadece kendini düşünür çıkarları için herşeyi yapar millet arkandan atmasyonda üstünd yok,ben ülkem işin sakat salat koştum ayakları yapar eğer gercek bir yarısmacı olsa zaten ben ülkem için ayagımı verdim demez bu ülke için ne evlatlar gıkını cıkarmadan ne fedakarlıklar yaptı. Bir hakancı olarakta acun all star bu sene merveyi şampiyon yapıcağı kesin hem rio öncesi reklamını yapmak için hemde bu sene kadın istismarlarını göz önüne bulundurarak kadının gücünü göstertmek için bizim gibi piyonlarda izler ve bu sacma programa oylar atar.

Kabullenmekte bir adım bizim ülkemizde kadını saygı yokki şu kıza neler diosunuz umarım bu sölediklerinizi ananz bacınıza biri sölemez

• quote:

Zaten foruma zor giriliyor artık kesin çöker :D

aslında 2-3 haftaya kadar forumda çökme falan olmuyordu ama nedense bu son zamanlarda iyice forum öldü. yarın kesin konuya giremeyeceğiz yine :/
  • Merve aydin kibristaki sms oylarinin alt yapisini hazirliyo begume karsi yarisiyosun sakat olsanda yenersin cunku.sonda bayrak kaldirma var merve bosuna aglama.kimseyi kandiramazsin yaa merve nin gozlerine bakin tamamen kizkanclik.kibir var gecen sene buzdolabi gibi olan merve bu sene liseli.kizlar gibi gorunup tatli kiz imaji vermeye calissada bu millet tok merve kimse yemez

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dovakhin19

quote:

quote:

Fragmanda gösterdikleri Merve vs Begüm sahnesinde ilk Merve kapıyor bayrağı sanırım, bir adım daha öndeydi ama Hakan Doğu bile nasıl oynayacak muhabbeti yapıp Begüm de acılı acılı bakıyorsa bayağı kötü bir şey oldu... Ama Merve Aydın asla pes etmez

merve o durumda bile pes etmezken.. burdaki bazı sivriler pes ediyor...

güclü 1 bayanın başarısı onları asıl vuran ..

yoksa itici çirkin egolu demeleri kendi ayıplarını gizlemek...

bu merveye çirkin itici diyenleri realde görmeyi çok isterdim doğrusu...

nasıl 1 tiplerki onu bunu beğenmezler... allah bilir ya kalpleri kadar karadır suratları...

Beğenmek ZORUNDAMIYIZ!!! arkadaşım? maydını beğenmiyorum, ondan nefret ediyorum var mı? İsterse bacağı kopuk şekilde şampiyon olsun ben ondan yine nefret edeceğim isterse yarışmada sonuncu olsun yine nefret edeceğim. Var mı beğenmiyorum onu, napıcaksın?

napacam kaybol diyecem kaybol.. uyku saatin gelmiştir senin kaybol....

sen ne ara türedinde geldin yeni üretimmisin nesin....

Tipik maydin fani :) Çok güzel örnek almışsınız onu aynı onun gibi konuşuyorsunuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SakaLLi00

Nusret pis elleriyle çiğ etleri yedirdi gitti :)
    Kızartmayı bilmiyo adam :) Çiğ çiğdi hepsi yaa.. hiç sevmem.
    Yarın Gönüllüler alır Doğu gider ya.
    Tamamen NewYork ödülü resimlerine dayanarak söylüyorum.Takımlar bireyselede dönmücek zaten.
    Resimler aşırı gerçekti :)

Tüm lüks lokantalarda öyle pişirilir. Hele biftek yersen kestiği zaman kan aktığını görürsün.

Fransızların dediği gibi:

"Üç şey kansız olmaz: İhtilal, gerdek ve biftek.
  • Merve aydin kibristaki sms oylarinin alt yapisini hazirliyo begume karsi yarisiyosun sakat olsanda yenersin cunku.sonda bayrak kaldirma var merve bosuna aglama.kimseyi kandiramazsin yaa merve nin gozlerine bakin tamamen kizkanclik.kibir var gecen sene buzdolabi gibi olan merve bu sene liseli.kizlar gibi gorunup tatli kiz imaji vermeye calissada bu millet tok merve kimse yemez

• quote:

Abi şu merve aydın yorumlarını eksiliyenleri anlamıyorum,kız egoistin teki sadece kendini düşünür çıkarları için herşeyi yapar millet arkandan atmasyonda üstünd yok,ben ülkem işin sakat salat koştum ayakları yapar eğer gercek bir yarısmacı olsa zaten ben ülkem için ayagımı verdim demez bu ülke için ne evlatlar gıkını cıkarmadan ne fedakarlıklar yaptı. Bir hakancı olarakta acun all star bu sene merveyi şampiyon yapıcağı kesin hem rio öncesi reklamını yapmak için hemde bu sene kadın istismarlarını göz önüne bulundurarak kadının gücünü göstertmek için bizim gibi piyonlarda izler ve bu sacma programa oylar atar.

Korkarım aynen dediğin gibi olacak herhalde malesef !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: sibirrya

quote:

Kabullenmekte bir adım bizim ülkemizde kadını saygı yokki şu kıza neler diosunuz umarım bu sölediklerinizi ananz bacınıza biri sölemez

Merve o adada herkesin arkasından atıp tutan kendi egolarının zirvesini yaşıyan bencil biri herkesin anası babası kendine kardeşim burda kaç milyon insan mervenin karakterini görüp biliyo zaten

• Allahım iyiki hakan gibi birini sırf beni yazmasın die dostum dio

• Merve çok çakal ya. Kimse ona karışmıyor oda sesini kısmış . Hem doğu hem hakani birlikte idare ediyor ikisine de ters gitmiyor

• Merve aydin bu ulke icin sakat sakat sakat kosmus ya sen kimsinki merve bu vatan icin ne anneler cocuklarini feda etmis sen kostun diye bunu soyleyemessin bu vatan hizmet karsiliksiz.edilir sen.asla sorgulayamassin once vatan tabiki

• Merve şampiyon olsun da göreyim o zaman o hakaret edenleri. Eleştiri, yorum yapanları demiyorum bakın hakaret edenleri diyorum.

• Merve ile hakan.neden.anlasamiyor cunku zihniyet ayni ikisinde

• quote:

Orijinalden alıntı: -BOSS

ORDAKI TEK ADAM TURABIDIR

KATILANLAR BEĞENE ÇÖK

Eksiye çökmüş herkes

• 
Sayfa: önceki 66236624662566266627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.