Şimdi Ara

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 Kimi Desteklioyrsunuz anketi açıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alinda98 , geleyle , erdturan , funky-nd , Baldbny Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
35.600
Cevap
37
Favori
779.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 343
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 90
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 15
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 44
  • Favoriye Eklediklerim 37
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackEagle03 (4767 mesaj) EthanCarter III (1918 mesaj) Metz (1636 mesaj) Alinda98 (1284 mesaj) Lincoln Burrows. (1182 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16389 mesaj) Mobil (14482 mesaj) Mini (4432 mesaj) Uygulama (13 mesaj) (284 mesaj)
  • @
27 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Belgeseller - TV Programları >> 🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 Kimi Desteklioyrsunuz anketi açıldı!

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 Kimi Desteklioyrsunuz anketi açıldı!

(En Son Oy Tarihi: 14.4.2021)
Giriş
    847 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Steven neden poposunu sallıyor

Onun da o tiktokçu eleman gibi g.tü, başı ayrı oynuyor. Böyle tiplere karşı dikkatli olmakta fayda var. Takipte kalmak lazım.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    13553 Mesaj

Yattara ve Yılmaz Morgül Barıştı: Mahşerlik Kardeşimsin Sen Benim! Survivor

|
    |
  • Yarbay
    13553 Mesaj
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    SapıkNecati

quote:

Orijinalden alıntı: saygılıinsan

Burda dora mora diyenler. Geçmişteki şu videodan haberiniz yok herhalde. Bizimi koparıyorsunuz? Video yeni düştü medyaya. Sonraki konseye kadar neler olacak neler

https://www.youtube.com/watch?v=4h62VnpgRxA&feature=youtu.be

ANINDA CEZAYI YEMİŞ. ANLAŞILAN DAYININ YEĞENLERİ OLARAK HER KADEMEYE SIZMIŞIZ ANINDA HESAP KESİYORUZ.

|
    |
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    SapıkNecati

quote:

Orijinalden alıntı: Mayor of El Dorado

Çağman

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/dd/fa/a4/ddfaa4de959bbf516085d0663b97f9e0.jpeg&t=0&width=480&text=1

değil hocam bu exxende program yapıyor çabilerle michele miydi neydi adı

|
    |
  • Yüzbaşı
    767 Mesaj

acun iyice mıçtı basket değil mavi takım oyunu herşeyi yaptı maviler gene kanamadı atış gider ismail basket yapıyor olmadı faul. aley potada giderkem merve biçiyor kızı atış halinde penaltı.  bunda sonra doğana doğan reis denilmeli akşam makambaya anladı dilden dersi verdi  adam faul yapıyor itiyor vuruyor ben yapmadım o yaptı bu makamba türkleri körmü sanıyor. 

|
    |
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj

Haklısınız, ancak şu var ben Survivoru seyretmek için izin kullanmadım izindeyken Survivor seyrettim başka yapacak bir şey yoktu :)

Bu arada Survivor ya da Masterchef'in neden seyredildiğini anladım çünkü akşamları hiçbir kanalda seyredecek elle tutulur dişe dokunur bir yayın yok yani Survivora mahkum gibi hissetim.

|
    |
    Cigiliipaf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj

İlk önce Duyguyla birlikte olup Aleyna Kalaycıoğlu'nu konseyde yazmıştı sanırım, akabinde bir anda sevgi kelebeğine dönen Aleyna ve kankası Ayşe'ye (bu iki kişi şirket birlikte hareket ediyorlar) kanıp bu sefer Duyguyu yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam, çok geçmedi bir hafta sonra konseyde Aleyna Çalışkan olayı patlak verdi. Hayat böyle işte. Gitmemek için uğraşıyor ancak eninde sonunda gidecek gibi.

Survivoru seviyorum (Survivor da seni seviyor) diyalogu kalmış aklımda :)

|
    |
    Musashi-R kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2544 Mesaj
    quote:

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f1/6b/70/f16b702b75c4df202800fd6e13f44029.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |
  • Binbaşı
    1331 Mesaj
    Bugün tahminim Batuhan yine birinci olur,bakalım konseyde yazdığı Öykü’yü çıkarabilecek mi tepki almak uğruna, yoksa kolay yoldan Gonca mı diyecek ?
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj

Gonca ateşle oynuyor, taraftar bulmak amacıyla Barış Özbek'in Melis hakkında söylediğini grubun ortasında ifşa etti. gidişi olaylı olur.

• Teğmen
    165 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Safabrs

Bu akşam birinci, Gonca'yı söylerse gonca gider. Başkalarını söylerse yiğit'e güle güle deriz. Gonca üçkağıtcılık peşinde adada huzur bırakmaz bu hanım kızımız.
    |
    |
  • Yarbay
    2149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: melih_

Gonca ateşle oynuyor, taraftar bulmak amacıyla Barış Özbek'in Melis hakkında söylediğini grubun ortasında ifşa etti. gidişi olaylı olur.

goncaya haksızlık ediliyor kızın performansı iyi gördüğümüz kadarı ile de adada sorun da çıkartmıyor(en azından batuhan kadar) ama kızın üstüne boş yere gidiliyor

• Yüzbaşı
    792 Mesaj

Bence Gonca hedef tahtasında. Çekirge iki sıçradı. Gitmezse sadece performansı nedeniyle gitmez. SMS potansiyeli yok gibi.

|
    |
    ktulgar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13553 Mesaj

Boupendza yı almışınız zorro Krasnodar a hayırlı olsun

• Yüzbaşı
    802 Mesaj

Ne istediğine bağlı. İsmailin çetesini dağıtıp kendine birilerini çekmek istiyorsa Goncayı yanına çeker, Öyküyü şutlar acımadan potaya koyar, bence böyle de yapacak. Gonca da mağduru oynuyor ,itildim katıldım numaraları, ağlamalar. Öykü 10 oyunda 2 yapmazken gonca 10 oyunda 5 maç rahat kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 23 Şubat 2021; 16:27:55 >
    |
    |
    Egeozbaran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    802 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Acunun neden ada hayatı koymadığı belli oldu . Reşat ile poyraz o kadar saçma şeyler yapıyorlar ki bu halk bunu kaldıramaz

Yirmağa gidun Baluk avlayun, Sandal yapun, Agaca cikun ve Salavat Geturun ( Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    13553 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: retro61

Yirmağa gidun Baluk avlayun, Sandal yapun, Agaca cikun ve Salavat Geturun ( Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed)

Alıntıları Göster

Parantez içi çok bilgilendirici olmuş hocam

|
    |
  • Yarbay
    8918 Mesaj
    quote:

Boupendza yı almışınız zorro Krasnodar a hayırlı olsun
    Krasnodarda oynamaz takimi borc yukune soktular zaten sac bas yoluyoruz bu yil hataydakinin ucte biri oynasa ilk dort yapariz ama zor acikcasi fan sayfasinda da sordular bana nasildir diye kimse umutlu degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    13553 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Krasnodarda oynamaz takimi borc yukune soktular zaten sac bas yoluyoruz bu yil hataydakinin ucte biri oynasa ilk dort yapariz ama zor acikcasi fan sayfasinda da sordular bana nasildir diye kimse umutlu degil

Alıntıları Göster

Burdakinin yarısını oynasın 20-30 a İngiltere ye yollarsınız

|
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.