Şimdi Ara

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN (1775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
62.437
Cevap
26
Favori
1.547.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17731774177517761777
Sayfaya Git
Git
sonraki

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN

(En Son Oy Tarihi: 8.9.2022)
Giriş
  • Bi akşam erken uyumuşum DoraDayı az daha eleniyormuş bu ne hal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır beklediğim sms sıralaması bu hafta oluşmuş bir sonraki konseyi iple çekiyorum

• nasıl oldu da dora bu kadar düşük sms aldı

nasıl oldu da aleyna ç bu kadar yüksek sms aldı kızın hırsızlık yaptığı hafta sıralamada derece yaptı hadi aleyna k nın performansı iyi çok fazla göze batmıyor ama aleyna ç hak etmiyor

• Şu laf taşıma olayında fazla üzerine gitmemişlerdi ama diablo ve ekibi öyle bir davrandı ki kaleyna 'keşke daha fazla şey anlatsaydım' demiştir   Bu saatten sonra mağdur etmemeleri lazım. Kendi aralarında onu konuşmaları bile algıları yiyen izleyiciye batacak çünkü. Özellikle dayının konuşmalarını törpülemesi gerekiyor. Tabi şu an Poyraz da zor duruma düştü, şimdi Aleyna'yı yazmasa 'bak sms 1. olunca nasıl geri adım attı' denilecek, yazsa 'sms 1. liğine rağmen ders almamış' denilecek.

• Kim dedi yapamıyo kim dedi hıaaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Batuhanın hem kavgayı hem de konseyde konusmasını izledim bu çocuk şampiyon olur karşısındaki kişi delikanlı ol diye çok ağır konustu buna rağmen Batuhan olgunlukla karşıladı.

Olgunlukla mı karşıladı?  Kız haklı olduğu için susup kaldı, diyecek bir şey bulamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-61C3BA498

nasıl oldu da dora bu kadar düşük sms aldı

nasıl oldu da aleyna ç bu kadar yüksek sms aldı kızın hırsızlık yaptığı hafta sıralamada derece yaptı hadi aleyna k nın performansı iyi çok fazla göze batmıyor ama aleyna ç hak etmiyor

Farkında degilmisin, Birleşme de Aleyna K, Batuhana söylediklerinin " kurgu" oldugunun. Bunun konseyde dillendirilmesi, Poyraz durduk yere öcü göstermesi.

Biri Kanserli Annesi ( Allah şifa versin
    Engelli Kardeşi )
    Sevgilisi, Babaannesi vs.

Her yarismaci dokuluyor kameraya
    kimi isterlerse mağdur yapiyorlar.
    Keza bir telefon numarası isterse binlerce mesaj gonderebiliyor.
    Batuhanin.en son oyunda Bu takımda yerim yok demesi muhtemelen aleyna K ile aynı takımda olacak.
    Ben Dora dan cok Resata kil oldum hemserim atislar rezalet. Dora da yukselis, Resati sona iter takimlar karismazsa.
    Tiyatro izliyoruz işte tek birinci var acur medya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 14 Nisan 2021; 10:7:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Melis'te hiç mi gurur yok acaba. O kolpa tarafından kaç kere aşağılandı ama hâlâ tepki göstermiyor.

Melis'in ahlakının bu olduğunu düşünüyorum. Daha önce de Öykü'nün çok etkisindeydi hele ki bir keresinde Öykü'ye itiraz etmeye kalktı ki itiraz bile uslu uslu sessizceydi Öykü ona bir çıkıştı itiraz etmeyi bile bıraktı Melis. Kısacası Melis etkisiz elaman karakterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

bu elemeler mi oluyor?

Evet diğerleri de seçmelere girmiş herhalde.

• 0.25'ten itibaren.

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam,peki seçmelerde çok doğru yaptık diyen İsmail’in İlayda çıkıştıktan sonra Batuhan oyuna giderken “çok yanlış oldu seçmeler,ben bir şey demedim” demesi.
  • Eğer sms sonucu gene böyle gelirse haftaya dayı yolcu. Ünlülerden ilayda ve çağrının smsi yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeunes Turc

Eğer sms sonucu gene böyle gelirse haftaya dayı yolcu. Ünlülerden ilayda ve çağrının smsi yüksek
    unluler iki oyun kaybetmedikce bir sure hep gonullulerden gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

unluler iki oyun kaybetmedikce bir sure hep gonullulerden gider.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeunes Turc

Eğer sms sonucu gene böyle gelirse haftaya dayı yolcu. Ünlülerden ilayda ve çağrının smsi yüksek

doranın ki bence haftalık bir düşüş ben reşatın eleneceğini düşünüyorum eğer 2 dok kaybedilirse reşatın en son aldığı sayıyı hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61C3BA498 -- 14 Nisan 2021; 13:37:0 >
  • DORA DAYI DENEN HERIFIN ŞAMPYIN OLMA IHTIMALI YUZDE 0

İYİ FORUMLAR

• Dün akşamki SMS sıralamasının kolpa olduğunu anlamak için sadece yaver Berkay ın SMS de en sondan çıkıp dora dayıyı geçmiş olmasına bakın .

Yaver Berkay daha ada da 2 kelimeyi bi araya getiremiyor . Gelmiş bide dora dayıyı geçmiş

Bıraksınlar bu işleri ya net şekilde müdahale var SMS e

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Dün akşamki SMS sıralamasının kolpa olduğunu anlamak için sadece yaver Berkay ın SMS de en sondan çıkıp dora dayıyı geçmiş olmasına bakın .

Yaver Berkay daha ada da 2 kelimeyi bi araya getiremiyor . Gelmiş bide dora dayıyı geçmiş

Bıraksınlar bu işleri ya net şekilde müdahale var SMS e

Bir de yarışmacılar dışarıdan bilgi almıyor diyorlar. Geçen sene yarışmanın sonlarına doğru Twitter'da Barış'ın bir PR şirketini yarışmaya katılmadan önce sponsor olarak aldığını iddia ediyorlardı.

Ardahan ve Evrim röportajda Barış'a sponsorlu dediler. Bu kadar spesifik bir kelime nereden gitti oraya nasıl 2 kişinin aynı anda aklına geldi nası ikisi de röportajda söyledi demek ki öğrendiler

• Survivor iyice yerlerde olmaya başladı, Acur gelecek sene Allstar yapar sonra finish.

Zaten exatlon yapmak için bahane arıyor.

Exatlonu şahsen seyretmem ben, ada hayatı ve Survivor daha ilgi çekici.

• Acun : Evet Hanzede arkadaşların ile vedalaşabilirsin
    Hanzade : Arkadaşlarım nereye gidiyor Acun Bey

• 
Sayfa: önceki 17731774177517761777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.