Şimdi Ara

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62.437
Cevap
26
Favori
1.547.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN

(En Son Oy Tarihi: 8.9.2022)
Giriş

Orijinalden alıntı: Fusko

Adalet vs Kibir,Kasvet ve Mağduriyet.. var bir hayalimiz..

ADALET

Erdi Başkan

Semih Başkan

Cumali Başkan

Yunus Emre Başkan

Ayı Hikmet

Anıl Sins

Taner Tolga Tarlacı

Eser West

Sadin

Berna Keklikler

Nagihan

Gizem Kerimoğlu

Elif Gören

Seda (Sema'nın ikizi)

Meryem

Birsen Sultan

Aycan Sultan

Yedekler: Saten Reis & Erman Başkan

Kibir,Kasvet ve Mağduriyet

Mağdur Adem

Mağdur Yusuf

Mağdur Barış

Turabi

Bulut

Ramazan (çakma laz)

Serkaç

Efecan

Atakan Işıktutan

Sabriye

Damla

Nihal Candan

Duygu Çetinkaya

Evrim

Nisa

Gizem babanne

Elif Şadoğlu

Yedekler: Çılgın Sedat & Ardahan

Efsane kadro hocam  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

Bir kaç düzeltme önerisi

Geçen Sene Scarlett Meryem Yunus Emre Başkan'a kötü konuştuğu için o da benim gözümde kibir,kasvet ve mağduriyete geçti :d

Erman Başkan da yedek değil ana kadroda olmalı

Sadin'in ismi Makarnacı Sadin olarak değişmeli  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

Yoldaş Fatih Adalet ekibine eklenmeli :D

Damla değil de Sahra kibir ve kasvette olsa daha iyi sanki

Gizem babaanne yazısına güldüm  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metz -- 14 Aralık 2020; 23:24:27 >

• Metz kullanıcısına yanıt

Hocam cigaracı Semih Reise karşı kurulan şer odağının içerisinde yer aldığı için kibir ve kasvette yarışmaya hak kazandı. Oraya aslında çakma laz ve Bulutla beraber ERDİ BAŞKAN'ımıza karşı cephe alıp finalde Berna Sultana kaybeden Ecem de eklenebilir, kibir ve kasvetin önde gelenlerinden çünkü  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• Fusko kullanıcısına yanıt
    Bravo hocam
  • Valla her sene ayrı bir heyecanlanıyorum Survivor başlayacağı zaman ama önceki senelerden de bir farkı olmayacağını da biliyorum. 2018'den itibaren başlayan bir kalitesizleşme var bu yarışmada. Parkurların aşırı basit bir hale dönmesi, saçmasapan yasaklar kısıtlamalar, sürekli ödül oyunu olması ve ada hayatının az gösterilmesi bunun sebepleri arasında. Umarım bu sene yanlışlarından dönerler artık ama hiç sanmıyorum döneceklerini. Abi çok mu zor 2015-2017 sezonlarını izleyip ona benzer bir şey ortaya çıkarmak, yok adamların keyfine böylesi geliyor, düzgün zor bir parkur hazırlamaktan acizler resmen. Aslında izlenecek bir tarafı yok da bu atışvivorun karantinada yoklukta iyi gidiyor diye millet mecbur izliyor.

• İlk fragman gelsin artık lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

olanlar paylaşmadı bizde böyle nette ne bulursak onları izliyoruz  

Alıntıları Göster

Mağduruz yani. Unutulmaz sahneler vardı o bölümlerde. Acunmedya da niye bölümlerin tamamını yüklemiyorsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Mağduruz yani. Unutulmaz sahneler vardı o bölümlerde. Acunmedya da niye bölümlerin tamamını yüklemiyorsa...

Alıntıları Göster

Exxende 2006'dan itibaren tüm Survivor bölümleri tam part olarak eklenebilir öyle olursa üye olurum pantelis teymuralp kavgası izlemek isterim bos zamanlarimda

Bu arada son 32 gün

• quote:

Orijinalden alıntı: RedWickle

Valla her sene ayrı bir heyecanlanıyorum Survivor başlayacağı zaman ama önceki senelerden de bir farkı olmayacağını da biliyorum. 2018'den itibaren başlayan bir kalitesizleşme var bu yarışmada. Parkurların aşırı basit bir hale dönmesi, saçmasapan yasaklar kısıtlamalar, sürekli ödül oyunu olması ve ada hayatının az gösterilmesi bunun sebepleri arasında. Umarım bu sene yanlışlarından dönerler artık ama hiç sanmıyorum döneceklerini. Abi çok mu zor 2015-2017 sezonlarını izleyip ona benzer bir şey ortaya çıkarmak, yok adamların keyfine böylesi geliyor, düzgün zor bir parkur hazırlamaktan acizler resmen. Aslında izlenecek bir tarafı yok da bu atışvivorun karantinada yoklukta iyi gidiyor diye millet mecbur izliyor.

Demek ki Acun durumdan memnun. Yoksa Youtube'da 2015 ağırlıklı videolar paylaşıp böyle parkurlara ve rezil sezonlara devam ediyorsa sorun yok demektir en azından Acun açısından. Ama böyle devam ederse yarışma daha da bitecek.

2015 ve 2017 favori sezonlardı isimler de kaliteliydi. Sonra 2016 geliyor seyir zevki açısından. 2014-2013-2018 (sonlara doğru koydum hem torpilli isim fazlaydı hem de takımların güç dengesizliği, ayrıca puzzle gibi farklı tarz oyunların olmaması vs.) diye sıralama yaparım ancak özellikle son 2 sezon rezalet. Survivor 2019 ve Survivor 2020 ile yarışmanın kalitesi en az 4-5 seviye düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 14 Aralık 2020; 22:0:58 >

•  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN
  • quote:

Exxende 2006'dan itibaren tüm Survivor bölümleri tam part olarak eklenebilir öyle olursa üye olurum pantelis teymuralp kavgası izlemek isterim bos zamanlarimda

Bu arada son 32 gün

Alıntıları Göster

Yanlışınız var hocam son 26 gün

• quote:

Bu arada son 32 gün

Alıntıları Göster

Böyle bir şey yapsın ERDİ BAŞKAN için ben de abone olurum hocam

Ara ara açar ulan palmiyeyi taşımıyorum sahnesini izlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Böyle bir şey yapsın ERDİ BAŞKAN için ben de abone olurum hocam

Ara ara açar ulan palmiyeyi taşımıyorum sahnesini izlerim

Alıntıları Göster
     🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN

• quote:

Alıntıları Göster

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• quote:

Alıntıları Göster

HOCAM SJDJDKDNDNDNNDNSJDKKDMD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 14 Aralık 2020; 22:47:30 >
  • quote:

Alıntıları Göster

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• quote:

Orijinalden alıntı: RedWickle

Valla her sene ayrı bir heyecanlanıyorum Survivor başlayacağı zaman ama önceki senelerden de bir farkı olmayacağını da biliyorum. 2018'den itibaren başlayan bir kalitesizleşme var bu yarışmada. Parkurların aşırı basit bir hale dönmesi, saçmasapan yasaklar kısıtlamalar, sürekli ödül oyunu olması ve ada hayatının az gösterilmesi bunun sebepleri arasında. Umarım bu sene yanlışlarından dönerler artık ama hiç sanmıyorum döneceklerini. Abi çok mu zor 2015-2017 sezonlarını izleyip ona benzer bir şey ortaya çıkarmak, yok adamların keyfine böylesi geliyor, düzgün zor bir parkur hazırlamaktan acizler resmen. Aslında izlenecek bir tarafı yok da bu atışvivorun karantinada yoklukta iyi gidiyor diye millet mecbur izliyor.

tek çare Rtük denetiminin olmadığı EXXEN platformunda survivor'un yayınlanması. haremlik selamlık baraka ve saçma sapan yasaklar bu şekilde kalkabilir

parkurlarda ise ayrı bir dümen dönüyor var acun un hesabı ama çözemedik

• delpieroalk kullanıcısına yanıt
    Şu Ağla’yı,Çağla olarak düzelt artık. Konuya her girişimde gözüme çarpıyor. Kadın yarışmaya katılırsa onu destekleyeceğim,sayende mağdur oldu.
  •  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

HSHSHSJSJDJKDDKDKD

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.