Şimdi Ara

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can! (5030. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.921
Cevap
51
Favori
2.329.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50285029503050315032
Sayfaya Git
Git
sonraki

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

(En Son Oy Tarihi: 11.9.2022)
Giriş
  • 10 dk panaroma izledim sıkıntı bastı yemin ederim kız oyuncağıyla gelmiş sürekli sırıtıyor ihsanlar yapmacıklıktan ölecek sordukları sorular desen evlere şenlik niye çünkü nisa dışarda seviliyor evrim sevilmediği için düşene de bir tekme onlar atmıştı
  • Cemalle beraber tuvaletlerini yaparken anıları varmış.Bu nasıl bir anı,nasıl bir rezillik.
  • İhsan kızı konuşturtmak için 40 takla attı . Birde kızı sıkıştıracak soru sormuyorlar hep geçiştirme soruları . Dün evrim e neler neler yaptılar burda Bile nisayı kayırıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NİSA İLE CEMAL CAN TUVALETLERİNİ BERABER YAPIYORLARMIŞ VE NİSA O ANLARI UNUTAMIYORMUŞ 😱

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

NİSA İLE CEMAL CAN TUVALETLERİNİ BERABER YAPIYORLARMIŞ VE NİSA O ANLARI UNUTAMIYORMUŞ 😱
    İfade edemedi hocam ne olduğunu. Buradan bir yargılama çabasına girmeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dada12 -- 5 Temmuz 2020; 18:1:21 >
  • 5 dk izleyeyim dedim dayanamadım. Bunlar programı ...yle mi izliyor ya? Acun bunları seçerek mi sunucu yapmış? Zorla kızı All Star'a getirtmeye çalışıyorlar. Ağlaya ağlaya Survivor bitirdi. Karşılarında 2 tane All star kadın olsa Evrim'le ikisi 2 haftada yolcu olmuştu. Kız sanki kendi çabasıyla geldi ilk 8'e. Bir kere bile yazmadılar bu kızı. Varın siz düşünün kadın yarışmacıların ne kadar vasat olduğunu. O kadar kötüydüler ki en kötüleri gide gide bunlar kaldı. Artık kadın yarışmacı elenemez diye saçma bir kuralla baş başa kaldılar. Yoksa Evrim'le Nisa yarışmacı mı ya. Meryem biraz burnu havada bir hale bürünmüştü ama sakatlanmasaydı bunları konuşmazlardı bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvete -- 5 Temmuz 2020; 18:32:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvete

Bence ondan dolayı değil. Kendi performansı da çok iyiydi. All star'ın sonunda Nagihan'a tur bindiriyordu neredeyse ama hep atışları yapamadığı için kaybetti. Kendisiyle alakalı.
    Ne alakası var, Sercan en hızlılardan biri zaten. 2018'de fazla eleştirildiğinde savunuyordum ama karakteri çok zayıf bu kadının. Öyle ya da böyle şu yarışmaya damga vurmuş yarışmacılardan birisin, kadınlar arasında en hızlısısın ama sırf ergen fanlardan övgü almak için için şu konuma düşüyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

NİSA İLE CEMAL CAN TUVALETLERİNİ BERABER YAPIYORLARMIŞ VE NİSA O ANLARI UNUTAMIYORMUŞ 😱
    totoları sırt sırta verip ay ışığında sçma keyfi

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Bu kadından bıktım şirini oynamasından daha da bıktım

Alıntıları Göster
    Karakteri keşke birazcık da olsa ikizininkine benzeseymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

sonuna kadar Sercio Reyiz sonuna kadar
    mağdurlara inat yaverlere inat sütlaçlara inat
    Seco Reyiz

• olum panoramada nisa cemal ile yıldızlar altında s.çtık dedi. xuahajakajaja :)

• quote:

Seco Reyiz

Alıntıları Göster
    Sırt sırta sıçanlara inat

• quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

olum panoramada nisa cemal ile yıldızlar altında s.çtık dedi. xuahajakajaja :)
    gerçekten o kelimeyi kullandı mı yoksa tuvaletimizi yapıyorduk gibi kibarlaştırdı mı
  • franz392 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben panaroma izlemiyorum fakat demeye çalıştığım şey şu; kendisi çok iyi bir yarışmacıydı fakat son haftalarda gözün kapalı atış yapsan Sema'dan daha isabetli atarsın, o kadar saçmaladı. Kendisi bu sonucu kabullenemediği için belli ki kendini telkin etmek için psikolojik durumunu bahane ediyor. Bu durumu kendisine iyice kabul ettirmek için de bakın bunlar da iyi yarışmacılar ama psikolojik durumlarından dolayı performansları düştü. Yani benimle aynı şeyi yaşıyorlar diyor bir anlamda. Şahsi fikrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-61C3BA498

gerçekten o kelimeyi kullandı mı yoksa tuvaletimizi yapıyorduk gibi kibarlaştırdı mı

Alıntıları Göster
    tuvalete gittiğimizde yıldızlara bakıyorduk dedi, benim anladığım nisa ve can karanlıkta korktukları için birbirlerini tuvalete giderken eşlik ediyorlardı sonrasında oturup yıldızların altında sohbet ediyorlardı
  • quote:

Seco Reyiz

Alıntıları Göster
    Seco cemo ittifakı başladı hocam. Sütlaç felan olmuyor şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfil03

tuvalete gittiğimizde yıldızlara bakıyorduk dedi, benim anladığım nisa ve can karanlıkta korktukları için birbirlerini tuvalete giderken eşlik ediyorlardı sonrasında oturup yıldızların altında sohbet ediyorlardı

Alıntıları Göster
    Hocam açık açık TULETİMİZİİİ YAPARKEEEEEN YILDIZLARIN ALTINDA HİHİHİHİHİ AMA BUDA SÖYLENMEZ Kİ ŞİMDİ

dedi

• alvete A kullanıcısına yanıt
    Anladım ne demek istediğini ama onun düşüncesi bu değil. Evet performansı iyi olmayanları tutmuyor ama ortalama üstü veya iyi olanlar arasında da kimin fanı çoksa onun savunucusu oluyor, fanı az olan/çok sevilmeyen kişilere de anti oluyor.

• sonunda sırt sırta verip s..çtınız. Survivor bunu da gördü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 5 Temmuz 2020; 18:57:35 >
  • Duy bunlarıııı Bekir Bölükbaşııı kızın elalemin erkekleriyle beraber mıçıyor bırak Gslilerin yakasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthanCarter III -- 5 Temmuz 2020; 19:3:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 50285029503050315032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.