Şimdi Ara

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can! (4950. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.921
Cevap
51
Favori
2.329.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49484949495049514952
Sayfaya Git
Git
sonraki

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

(En Son Oy Tarihi: 11.9.2022)
Giriş
    adam zenciyim diyemi gezsin.
  • EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    madem anlamadığın nasıl cvp yazıyon yoksa almancamı biliyon.. sari papatyada senin gibi atarlı giderli yoksa o sen misin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Yunus Emre Başkan elenince biz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

madem anlamadığın nasıl cvp yazıyon yoksa almancamı biliyon.. sari papatyada senin gibi atarlı giderli yoksa o sen misin.
    Sarı papatya olan sensin biz ise sarı fırtınalarız.
  • Gizem’e edilen hakaretin bini binpara. Biri “not taşımaya utanmadın mı?” yazmış. Yazanlar utanmazken, taşıyan neden utansın?

• quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

adam zenciyim diyemi gezsin.
    hocam adam altını çiziyor ikide bir. aslında acun sol örgütlerce tehdit edilmiş hatta ölüm listesine alınmıştı. o fün bugündür kürt kökenli arkadaşları davet ediyor her mecraya. iyi bir şey bu, yasinin sürekli diyarbakırlıyım demesi ersinin hakkariliyim demesi, sanki söyleyin gözümüze sokun demiş acun.. bir insan her fırsatta boşnak kürdüm demesi ileride yanlış anlaşılmaya mesuluyet verebilir. iyi niyetle yazıyorum. acun seneye hayko çepkin yada diğer bir ermeniyi yarışmaya çağıracak, bu mesajı sakla o gün alıntılarsın

• berkan kertenkelesi gitse sercan bir haftayı garantiliyebilir. yasin elif sercan bunlar ile kesin kazanılır. en kötü sercan 2 yapsa diğerini beceriksiz samimiyetsiz elif alır belki, yasin de zaten mecbur aldı aldı almadı pota sağlam, sercanın oyu bence yasinden yüksek, zira takım seçimler olmadan sercan ikinci çıkkmıştı oylamada..

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Dakikada 50 defa Boşnağım diyor cılkını çıkardı Yasin kürdüm dese linçlersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benbeta 233

Evet boşnağım da boşnağım git boşnak survivoruna katıl o zaman bıktık artık bundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Sarı papatya olan sensin biz ise sarı fırtınalarız.

Alıntıları Göster
     🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

Ethan Hocam alıntıladığın arkadaşa bu capsi gönderiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metz -- 30 Haziran 2020; 19:19:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blackflower

"Benim yarışmacıyı oyunda tutmak görevim. Hele sevilen yarışmacılara her zaman ekstra bi özenimiz var."
    Acun eleme adaylarıyla canlı yapıyor ve söylediği söz. Resmen yarışmacılar arasında ayrım yaptığını söylemiş.

İzleyiciye saygı sıfır. Gevşek gevşek kola içiyorlar. Yorumları okuyorlar. Böyle Survivor mı olur? Ayrıca ne zaman eleme adayları canlıya konuk edildi? İyice içine ettiler yarışmanın.

bravo hocam :d

• KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    Bugün Berkanın gitmesi Sercan adına çok olumlu olur.Kaptanlık seçimlerinde 1.lik o kadar önemli olmaz.Yasin ve Nisayı elemeleri o kadar zor olmaz.Haftaya en az 2 dokunulmazlık kazanırlarsa bence Son 4 ü Elif ve Sercan garantilemiş olur.

• samuel20 S kullanıcısına yanıt
    umarım olmaz doğrusu da bu
  • Herkes Türk olmayı kötü görüyor.Biri Boşnağım diye geziyor diğeri Türkiyeye kötü diyor.Bu ikisine karşı Türk olan Sercan ve Elifi destekledik diye laf yiyoruz.

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Doğrusu Berkanın elenmesi.Nisa kim ki ona yalakalık yapıyor Elifle Sercanı satıyor.

Berkan Nisa 'ya Boşnak kardeşim diyor kız Slav - Türk kırması Türkiye 'yi beğenmiyor sevmeyebilirsin ama odanda Türkiye bayrağı asılı ben anlamdım bunları Pascal daha Türk bunlardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    nisa dünür müş ondan kuzenler bir birbiriyle evliymiş berkan gitmeyebilir nisa gitse daha doğru berkan zaten yalaka hangi takıma giderse yalıyor bu belli
  • Beyler güzel mantıklı bir açıklaması var mı ?

Nisa Barış Berkan 3 elenme adayı neden canlı yayın açtı sadece bu 3ü ?

Gerekçesi nedir ?

Ayrıca Nisa elenmeyecek gibi Berkan nakavt olur bu akşam.

Olsun olsun Berkan'ıda sevmem.
  • her gittiği takıma yalako olan Yaver elenmedi hala YALAKO YAVER

• quote:

Orijinalden alıntı: Benbeta 233

Beni tanımıyorsun. Doğal olarak Yasin’i linçleyip linçlemeyeceğimi asla bilemezsin. Kaldıki bu zamana kadar kimsenin; dili, dini, ırkıyla sorunum olmamıştır. Haddime de değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 30 Haziran 2020; 19:52:50 >
  • 
Sayfa: önceki 49484949495049514952
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.