Şimdi Ara

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can! (4949. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.921
Cevap
51
Favori
2.329.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49474948494949504951
Sayfaya Git
Git
sonraki

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

(En Son Oy Tarihi: 11.9.2022)
Giriş
    Kamera arkasında yoksa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elenme adaylarını kamptan alıp coca cola içirip sponsorlu canlı yayın yapmak nedir, Acun saçma sapan işler yapıyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dokunulmazlık oyunları öncesi Sercan 3/3 yapacak dendiğinde çoğu kişi inanmamıştı,ben de dahil. Adam harbiden müthiş bir kararlılıkla ezip geçti. Hedef 6/6 olmalı artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evrim elendiği hafta böyle canlı yayın yapmış mıydı?
  • ROK capslerini hazırlayın Boşnak Yaverin akbilini basıyoruz bu akşam

• survivor değil instavivor! Yarışmacılar ellerinde kola canlı yayın yapıyorlar hatta bir ara yorumlar açıktı baya baya okudular ve haber aldılar! Göz göre göre bazı yarışmacılar kayrılıyor. REZALET!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benbeta 233

ROK capslerini hazırlayın Boşnak Yaverin akbilini basıyoruz bu akşam
    O adamın söylediği şeyler normal değildi. Irkçı bir söylemdi. Bundan zevk almanız garip.

• benim canlı yayın olayından anladığım nisa elenecek, acun kızın elenişini bile törensel yapmak istiyor herhalde
  • benim anladığım kadarıyla berkay gitti bu canlı yayından onu çıkardım
  • bu kertenkele niye boşnağım diye övünüyor? bir artısı mı var. slavsın anladık ama türkiyede rus apaçisi oldun. bu adamın bu yarışmada kalması performans ile alakalı, aksi halde bu kas gevşetici içmiş apaçi her türlü elenirdi..

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Kanka bana da nisa gibi geldi

• "Benim yarışmacıyı oyunda tutmak görevim. Hele sevilen yarışmacılara her zaman ekstra bi özenimiz var."
    Acun eleme adaylarıyla canlı yapıyor ve söylediği söz. Resmen yarışmacılar arasında ayrım yaptığını söylemiş.

İzleyiciye saygı sıfır. Gevşek gevşek kola içiyorlar. Yorumları okuyorlar. Böyle Survivor mı olur? Ayrıca ne zaman eleme adayları canlıya konuk edildi? İyice içine ettiler yarışmanın.

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!  🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

• blackflower B kullanıcısına yanıt
    ooo aç karnına mide delinmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: blackflower

Bu mesaj silindi.
    Bunları tutan izleyicilere az bile yapıyorlar.
  • Geçen seneki fiyaskodan sonra survivor'dan iyice soğumuştum. Bu sene fena başlamamıştı ama özellikle son dönemde iyice baydı. İzlerken afakanlar basıyor. Hep aynı parkur, koş babam koş. Tamam corona var ama arada farklı bir oyun koymak bu kadar mı zor? Ne güç oyunu var, ne zeka, ne bulmaca, ne dayanıklılık! Hızlı olan, atışları iyi olanları zaten biliyoruz. Dolayısıyla kimin kazanacağı hep belli.
    Özellikle Yunus Emre elendikten sonra ara ara izlemeye başlamıştım, son 2 haftadır hiç izlemiyorum. Sadece burada yorumları okuyorum.

Bu arada Barış'ta ki performans düşüklüğünün en büyük nedeni de hep parkur oyunu (hıza dayalı) olması, iki metrelik adamı fare deliğinden geçirmeye çalışıyorsun, Ne kadar hızlı olabilir? Performansının yüksek olduğu dönemde oyun çeşitliliği vardı. Yüzme, güç, denge gibi hız dışı oyunlar da vardı. Bir oyunda kendini gösteremeyen diğer oyunlarda ön plana çıkabiliyordu.

Ödüller de acayip tırt. Bir de her oyundan önce böyle ödül survivor tarihinde görülmedi diye anlatmıyorlar mı? Büyük ödül dedikleri balona binme oluyor :) Bir de Acun'un ergen gibi instagramda takipçi kasma olayı da çok itici geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

İnadına Kolej Tayfa
     🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!
  • Ben de saydırdım hem Acun'a hem diğerlerine. Umarım görmüşlerdir Arada bilgi verenler de oldu, sonra yorumları kapattılar zaten. Dondurmacı da çok keyifliydi, nasıl olsa yata yata ilerliyorum diye rahatlamış iyice.

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    tutmayan sen lakin profilde sari papayta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

tutmayan sen lakin profilde sari papayta.
    Acilen Türkçe yazmayı öğrenmelisin.
  • 
Sayfa: önceki 49474948494949504951
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.