Şimdi Ara

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.921
Cevap
51
Favori
2.329.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

(En Son Oy Tarihi: 11.9.2022)
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Erdican istiyorum.
    Cemalcan var işine gelirsee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Alıntıları Göster
    Olmaz Erdican isterim.

• quote:

Alıntıları Göster
    Kaynak:alinda98

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubat ayı geldi Survivor modu açalım dedik daha kadrolar açıklanmamış..
    Yalnız Exatlon Romanya bu sezon Survivor Romanya’ya çevrildi. Biraz baktım günde 1 oyun oynuyorlar ve fazlasıyla ada hayatı var. Zaten bu yarışmanın büyüsü Reality kısmında. Bu sezon büyük ihtimal daha az oyun daha fazla ada hayatı görürüz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anche -- 30 Ocak 2020; 23:54:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Şubat ayı geldi Survivor modu açalım dedik daha kadrolar açıklanmamış..
    Yalnız Exatlon Romanya bu sezon Survivor Romanya’ya çevrildi. Biraz baktım günde 1 oyun oynuyorlar ve fazlasıyla ada hayatı var. Zaten bu yarışmanın büyüsü Reality kısmında. Bu sezon büyük ihtimal daha az oyun daha fazla ada hayatı görürüz..
    Performansıyla ön plana çıkacak tiplerden daha çok reality verecek tipler seçilmiş.Ünlüler takımına seçilen atletle Gönüllüler takımına seçilen atlet arasında sorun varmış.Gönüllüler takımında bulunan çoğu yarışmacı genç aralarında 2001 doğumlu olan bile var bunların arasına 40-45 yaşında birini koyarsan zaten kendiliğinden kaos çıkar.Uğur Pektaş ve Mert Öcal olayına değinmek bile istemiyorum bilerek yapılmadıysa büyük tesadüf.Acun bu sene tüm kadroyu sporcu yapma hatasından dönmüş bide ada hayatına ağırlık verirse 2016-2017 tadında bir sezon izleriz.

• quote:

Performansıyla ön plana çıkacak tiplerden daha çok reality verecek tipler seçilmiş.Ünlüler takımına seçilen atletle Gönüllüler takımına seçilen atlet arasında sorun varmış.Gönüllüler takımında bulunan çoğu yarışmacı genç aralarında 2001 doğumlu olan bile var bunların arasına 40-45 yaşında birini koyarsan zaten kendiliğinden kaos çıkar.Uğur Pektaş ve Mert Öcal olayına değinmek bile istemiyorum bilerek yapılmadıysa büyük tesadüf.Acun bu sene tüm kadroyu sporcu yapma hatasından dönmüş bide ada hayatına ağırlık verirse 2016-2017 tadında bir sezon izleriz.

Alıntıları Göster
    Ben internette bulamadım kadroyu instagramda 2-3 genç gönüllü yarışmacı görmüştüm ama tam açıklandığı zaman inceleriz.

Çok sporcu seçilmemesini bekliyordum zaten, 2018 öncesi reyting getiren sisteme geri dönecekler sanırım,işin ruhu bu zaten.

Ve en güzeli tanıdığımız ünlülerin ada yaşantısını izlemek oluyor. Ersin ve Uğur Pektaş’ı Türkiye de herkes simâ olarak tanır. Bu anlamda doğru isimler seçilmiş..

• quote:

Alıntıları Göster
    Kaynak:alinda98

• Her sene hypelanıyoruz sonra çöp çıkıyor fazla umutlanmayın derim.

• quote:

Her sene hypelanıyoruz sonra çöp çıkıyor fazla umutlanmayın derim.
    kaynak:alinda98
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Alıntıları Göster
    Blokladım.

kaynak : alinda98

• quote:

Blokladım.

kaynak : alinda98

Alıntıları Göster
    Zıplama

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Zıplama

Alıntıları Göster
    Kaynak muhabbeti çok sıktı.

• quote:

Kaynak muhabbeti çok sıktı.

Alıntıları Göster
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.