Şimdi Ara

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can! (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.921
Cevap
51
Favori
2.329.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

(En Son Oy Tarihi: 11.9.2022)
Giriş
  • Buradaki arkadaşların iki yüzlü olduğunu düşünüyorum. Evrim adada en karakterli olan kişilerden 2.sidir. Yunus Emre şuanlık 1.

Kızın kime ne hatası oldu? Yunus'la olan tartışmasında dahi direkt suçlanmıştı. Bu yüzdendi. Su olayında da Yunus çirkin tepki verdiği için yaşanmıştı hafif gerilim.

Bunun haricinde düşünsenize her şeyi veren acun medya bize arkasından fişeklemelerini göstermez miydi? Nisa'yı severim ama kıt türkçesi ile kendince anladığını cımbızla çekerek aktarmış. Gizem'im olayını da hatırlıyoruz kız için böyle devam edilmez diye.

Zaten asıl olayı hatırlıyorsunuz bu tartışmanın sebebi, Evrim takımdaki kötülerin gitmesi gerekiyor diye Gizem, Ceyhun için söylemişti. Gizem'de sakat olduğu için bunu kast etmişti. Çünkü takımda Nisa ve kendisi dönmeli yarışıyordu. Tamam iyi değil oyunlarda hani mükemmel değil ama fiziksel olarak denk olmasa bile Aycan'ı falan alıyordu. Velhasıl kelam Gizem'i kast etmek için adam kayırıyor gibi olmaması için sakatlar diye bahsetmişti. Cümleyi eğip büküp buna getirdiler.

Bu adanın en karakterli ismi Evrim ve Yunus'tur. Yunus yeni fakat gözüktüğü kadarıyla öyle. Performanstan bahsetmiyorum. Performansa bakarsak Ceyhun'da atışlar hız oldukça iyi ama karakter fıs.

O kadar ayıp ettiler ki kıza. Bu kız giderse artık keller sağırlar birbirlerini ağırlar. Zaten Cemal ilk haftadan kızı durduk yere potaya soktu.

Son olarak Meryem o kadar karakterden bahsediyor. 40 gündür en çok konuştuğu ismin kendisinin arkasından konuşup konuşmayacağını tahmin edemiyor. Ve evet 3 kez yapılan oylamada 2 kez potaya giren en iyi dostun senin dedikodunu sırf 1 hafta daha kalmak için arkadan yapıyor.

Bir şey demiyorum ben.

• salak kara kalemi bile anlatamadı mal. ulan nasıl sinir oldum ya inşallah bu gerizekalı ezgi elenir
  • Meryem benimle barışana kadar ödül bile yemiyeceğim diyen Evrim'e bak
  • Mert sattı galiba anlat bakalımı.saçma sapan cevap cevap vermeme biraz garip geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stdbr S kullanıcısına yanıt
    ? Sen şaşırmışsın.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo beklenen çarpışma

• Oooo kaosss istediğimiz hareketler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben-ce

Ayi gibi karizma, ayi gibi alfa...

Biz Simayla dalga geçip küfre girenlerin simasına tutulmayız.

Unutmayalım ki "Sima ile alay olmaz euzubillah küfre girer."

Oy zehirlenmesi yaşayanlar ilerleyen zamanda daha da falso verecekler.

• Mert cildirdi

• Ünlülerin kulağı çekilmiş, acun napıyorsunuz oğlum domine ettiniz programı seyir zevki kalmamış dedi anladığım kadarıyla. Gönüllülerin çöküşü out ünlülerin çöküşü in.
    Gereksiz kavgalar, ucu ucuna oyun kazanamamalar. Survivor'ın koskoca bir senaryo olduğu en çok bu sene hissettiriyor. Mide bulandırıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Alıntıları Göster

• [ILKER] kullanıcısına yanıt
    Saçma tripleri olan bir insan için neden aç kalayım diye her zamanki gibi zekice düşündüğü içindir.

Ödülü sayesinde yediler, ne olacaktır o yemeyip onun hakkını Nisa mı yiyecekti?
  • mert fragmanda gereksiz çıkışlar yapmış. ilk defa barışa hak verdim. şu artist bir an önce elenir umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Alıntıları Göster
    Yav ne dedim ne dedim? Ne dedim ben ne dedim? Kufur mu ettim? Hugo kufur mu?

• merti seviyorum ben ya gıcık ama izlettiriyor kendini barış gibi sinsi değil

• İfşaları teker teker vurmaya devam

• Extra yok mu

• Bu Mert'in seveni var mı merak ediyorum. Bir insanın tüm herşeyi ofsayt olabilir mi ya? hayret. Adam ne kadar kötü özellik huy varsa toplamış

• 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.