Şimdi Ara

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU'' (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.100
Cevap
20
Favori
836.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

(En Son Oy Tarihi: 21.3.2022)
Giriş
  • Bora'nın dönüşü muhtemelen 2. dokunulmazlıktan sonra olur. Yani Tony veya Kyriakos'tan biri gider yerine Bora girmiş olur. Yersen!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 14 Nisan 2019; 0:21:13 >
  • Bu boranınki de ne sakatlıkmış sanki ayağı kırıldı herifin.
  • Acun kes siyah takımını da al bas git!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu acun neye kızdı şimdi anlayan var mı? Sanane ya istediğini oynatır istemediğini oynatmaz. Stratejisinin hesabını sana mı vercek? Fırça kayıyo resmen beyaz takıma. Sanki para basmış iddada kazansınlar diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: collossus

Bu boranınki de ne sakatlıkmış sanki ayağı kırıldı herifin.
    Hocam kırık olmadan bile uzun süre iyileşmeyecek birçok durum olabilir.
  • Acun Siyah takımı tuttuğunu bu kadar belli etme
  • Yalnız acun gereksiz boş yaptı. Adamlar sabriye korkuyo diye iyilik yapıp seçmedi acun takdir edicene kendine malzeme çıkmadı diye sinir yapmış. Seçme hakkı siyah takımın istediklerini seçerler sanane. Acun malı reyting için çöp yarışmacıyı getirmiş diyodur içlerinden yunanlar. Adam seçmediler diye azarlıyo ya

• sabriye yine magdur benim piskolojim bozuluyor takımın bel kemigi hikmet adam sakatlansa takım biter ne yapacam sabiriyecim kezo ego kasıyor
  • Acun yine Hikmete yüklendi. Şu Sabriye yi reyting uğruna getirdin ya Acun yarışmanın içine ettin. Sabriye ye yüklensene? Birde buna oy verenler var diyeceğimde oyların gerçek kişiler tarafından atıldığı pek inandırıcı gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 14 Nisan 2019; 0:39:34 >
  • Ne diyor bu acun ya zorla 2. Turda kotu oldugunu bildikleri Sabriye’ye yine secim hakki mi verecekler? Karsi takim secmediyse zorla mi sokcaklar sabriyeyi olaya bak sanki beyaz takim dedi fair play yapin Sabriyeyi secmeyin diye

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Hocam kırık olmadan bile uzun süre iyileşmeyecek birçok durum olabilir.

Alıntıları Göster
    Tabi olabilir de takımların balansı bu şekildeyken durum daha da vahim olmasın diye herifi kızağa mı çektiler acep diye düşünmeden edemiyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Alıntıları Göster
    Hocam, bu görselle tam olarak ne demek istiyorsun?

• Sabriyeyi yunana iteleyip bu hafta onu elesek olmuyo mu?

• Hikmet in gerçek yüzünü beyaz takım da görecek ve anlayacak. Seda ile bu başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 14 Nisan 2019; 0:42:0 >
  • Hikmet itici bir tip ama başarısı bu kadar ortadayken adamı aşağıya çekmeye çalışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: collossus

Tabi olabilir de takımların balansı bu şekildeyken durum daha da vahim olmasın diye herifi kızağa mı çektiler acep diye düşünmeden edemiyor insan.

Alıntıları Göster
    Olabilir hocam arkasındaki niyeti tam bilemiyorum :) Ama rekabet iyidir :)
  • Seda ağlıyor Hikmet halen ben sana kızmadım vs diyor teallam yaa
  • dobra sabriyemiz acun reyisinin laflarına çıtını çıkaramadığı için içindekileri torosluya kustu. sabriyenin acunun söylediklerine karşı içinden geçenleri yazıya dökersem sınırsız ban yerim
  • yusufa bak parkurda görücez diyor adam seni pataklıyor hergün
  • Beyaz takımın karışacağını daha önce söylemiştim.

Katerina takımını kurarken takımımda kavga istemiyorum demişti.

Hikmet i ve Bora yı bu yüzden takımına almadı
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.