Şimdi Ara

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU'' (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.100
Cevap
20
Favori
836.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

(En Son Oy Tarihi: 21.3.2022)
Giriş

Orijinalden alıntı: mersinaki

Hikmet biraz kadınlara düzgün yaklaşmasını öğren yahu. Git bağırdığım için kusura bakma de birşey de tamam gel takımı yalnız bırakma nedir. Kız burnundan soluyor
    Sen Hikmet ayısını emzikçiyle karıştırdın galiba. Hikmet ayısı duygularını belli etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu acun Tony yi niye bu kadar ti ye alıyor, Sabriye kezosuna bile bu kadar dalga geçmiyor, ayıptır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maçuka

Bu sayfanın admini tam yalaka. Kimin kitlesi büyükse ondan prim kasıyor.
    Konular hakkında hiç yorum yapmıyordu hocam bugüne dek
  • Tony, Acun'un dediklerini anlasa ne yapardı acaba. Tutturdu bu sene Simos hehehe, Patrick hehehe, Tony hehehe diye. Dişi barzoya toz kondurmaz ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brky1905

Yunan yarışmacıların çoğu efendi kişiler , en kavgacısı Tony bile kötü değil bence, bu yüzden Yunan halkının çoğuna ön yargımı kırdılar diyebilirim.
    Onların en kavgacısı bizim en iyimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: diskriminamt

Olum siz anlamıyorsunuz herhalde. Daha izlediğiniz şeyden sizin beyninize işlettikleri algılardan haberdar değilsiniz. Ben burda programların yalan saçma sapan bir algı içinde olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Gene boş bir kişi yanlış bir örnekle yok çikoltayı seven onu seven. Senin verdiğin örneklere bakacak olursak hepsi insanların maddi diyebileceğimiz yani yemekti içmekti bu tarz örnekler. Benim dediğim ise bu değil. Ya tabi bunu anlamanızı beklemiyorum. Çünkü siz daha severek izlediğiniz şeyi niye izlediğinizi bilmiyorsunuz. Seviyorum izliyorum diye bir şey yok. Sana ne katıyor merak ediyorum? Tahminimce sadece ve sadece hiçbir şey!
    okuması ve anlaması 10 saniye süren bir şey yazdım ama tahmin ettiğim gibi anlamamışsın. insanlar hayatta ne için yaşıyor? haz almak, mutlu olmak için. insana zevk veren her şeyin entelektüel seviyesini yükseltmesi gerekir mi? hayır

verdiğim örneğin ne olduğunun önemi yok, ister çikolata olsun ister telefon olsun ister bisiklet olsun. senin mantığındaki birisi, çikolata yiyen biri için de bilmem kimin kitabını satın alıp okuyan kişi için de ''elin yahudisine para kazandırıp köpekliğini yapıyorsunuz'' diyebilir ama işin vurgusunu anlayamayıp ''sen yemekten içmekten örnek veriyorsun ben ondan bahsetmiyorum'' lafınla olayı anlamadığını belli ediyorsun

• Yusuf anca Nikos çöpünü yener.
  • quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Tony, Acun'un dediklerini anlasa ne yapardı acaba. Tutturdu bu sene Simos hehehe, Patrick hehehe, Tony hehehe diye. Dişi barzoya toz kondurmaz ama.
    no respect diye bağıra bağıra döverdi hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Umarım bir gün gerçekleri görürsün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Admin çıldırdı
    Bunun yalakaları altta hâlâ sıva yapmakla meşgul. Ama daha önce daha yüksekten bile atlıyordu denince sesleri çıkmıyor eziklerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E4D88987

Yusuf anca Nikos çöpünü yener.
    SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''
  • Pana Sude’ye napti oyle yav agzina girdi kizin

• son zamanlarda nikos patatese bagladi yalniz.beyaz takim yaramadi ona
  • Direkt belli etmese de paylaşımlarından belli oluyor aslında. Geçen yıl takip ediyordum, Anıl ve Hilmur'la ilgili en ufak detayı bile kaçırmadan paylaşırken Adem'in olumlu hiçbir hareketini paylaşmıyordu neredeyse.
  • quote:

Direkt belli etmese de paylaşımlarından belli oluyor aslında. Geçen yıl takip ediyordum, Anıl ve Hilmur'la ilgili en ufak detayı bile kaçırmadan paylaşırken Adem'in olumlu hiçbir hareketini paylaşmıyordu neredeyse.
    Olabilir hocam
  • Tartışmada net Seda haklı. Hatta başta Hikmet'in yönlendirmesiyle 2 tane çubuk alması da hata. Yani en başta 4 hedefi varken 2 veya 3 tane alıyor hepsini toplamak varken. Hikmet de üstüne oyunu saliseyle kaybetmişken gelip laf atıyor. Tamam tek almak riskli ve kazanabilirsin ama rakip atış kaçırdığında da 3-4 tane almak her zaman avantajlıdır.

Ayrıca Nikos bu aralar hiç oyun alamazken Seda'ya laf söylemesi saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 14 Nisan 2019; 0:13:48 >
  • yaaa forumdaslar arada bir gelip salca olan parazitleri dikkate almayın biz keyfimize gore takilalim sorsan pubg muptelası asosyalin tekidir bırakın havlasın havlasın gitsin

• quote:

Direkt belli etmese de paylaşımlarından belli oluyor aslında. Geçen yıl takip ediyordum, Anıl ve Hilmur'la ilgili en ufak detayı bile kaçırmadan paylaşırken Adem'in olumlu hiçbir hareketini paylaşmıyordu neredeyse.
    Adem'in olumlu hareketi yok diyedir Ama dediğin doğru gibi çünkü 2017'de Adem'le ilgili çok paylaşım yapıyordu, bu sene de atyus'u öne çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Bu acun Tony yi niye bu kadar ti ye alıyor, Sabriye kezosuna bile bu kadar dalga geçmiyor, ayıptır.
    Keşke sakis reisin barziye ağlarken söylediklerini duyabilsek. Öyle bi yarışmacı yunanlarda olsaydı acun nasıl gömerdi tahmin edemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Tartışmada net Seda haklı. Hatta başta Hikmet'in yönlendirmesiyle 2 tane çubuk alması da hata. Yani en başta 4 hedefi varken 2 veya 3 tane alıyor hepsini toplamak varken. Hikmet de üstüne oyunu saliseyle kaybetmişken gelip laf atıyor. Tamam tek almak riskli ve kazanabilirsin ama rakip atış kaçırdığında da 3-4 tane almak her zaman avantajlıdır.

Ayrıca Nikos bu aralar hiç oyun alamazken Seda'ya laf söylemesi saçma.
    Sema olsa o da tartışırdı ama bir yerden sonra susardı, Seda hiç çekinmiyor. Nikos'un atışları Tony seviyesine düştü bu aralar, bunlar finale çıkaracak 4 kişiyi bile zor bulurlar.
  • 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.