Şimdi Ara

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU'' (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.100
Cevap
20
Favori
838.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

(En Son Oy Tarihi: 30.5.2024)
Giriş

CAKALLAR SIRTLANLAR KAPLANLAR

BILMEDIGIN BIR SEY VAR SERHAT

OGEDAY DOSTUM BENI NEDEN YAZDIN

ATEM BEN MI GUZELIM BERNA MI

ULAN PALMIYEYI TASIMIYORUM

BOGA MISIN LAN SEN

BOGA MOGA DINLEMEM ATARIM TEKMEYI

SAKA GIBI YA

SESSIZ OLMUYORUMMMM

BOGA VAR BURDA BOGAAA

KING KONGGGGG

KIMINLE ARANI BOZUYORUM LAN

ARKADASLAR BIR SANS DAHA VERIRSENIZ

EFSANE SEZONU ANIYORUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthanCarter III -- 20 Ocak 2019; 20:24:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adayların videolarina baktığım kadarıyla hepsi deli gibi güç kardiyo antremanı yapıp ter atıyorlar oysa işin ucu yine atışa bakacak hızı kuvvetin bir önemi olmayacak

ayrıca masterchef hakanın patlayacağını düşünüyorum
  • hepsi boş iş. başarılı olmak istiyorsan polonezköye gidip atış çalışacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masterchef Hakan = çöp Ramazan

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    böyle bir sezon bir daha gelmez erdi,pavyon reis ve koko reis birleşmeye kadar kalsaydı x100 kaos devam ederdi.acun para basardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Acun tüm psikopatları toplamış yine
    Asil, Emre, Kaan, Burak ve Simge gibi hak eden isimlerin yerine torpilli çöp sürüsü...

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

böyle bir sezon bir daha gelmez erdi,pavyon reis ve koko reis birleşmeye kadar kalsaydı x100 kaos devam ederdi.acun para basardı
    En sevdigim yil bu yildi. Yarisma desen var kaos desen var, ada hayati desen az cok o da var yarismacilar da hepsi birbirinden onemliydi gereksiz diyebilecek isim neredeyse yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Asil, Emre, Kaan, Burak ve Simge gibi hak eden isimlerin yerine torpilli çöp sürüsü...

Alıntıları Göster
    Hakan sef haric hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Hakan sef haric hocam

Alıntıları Göster
    Olay çöplükse kendisi başı çeker hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Olay çöplükse kendisi başı çeker hocam

Alıntıları Göster
    Cok iddialisiniz hocam gorecegiz. ;)

benimde en sevdiğim sezondur. erdi,eser,anıl sins,pavarotti gökhan,makarnacı sadin,kaos reis,pavyon reis,mağdur reis filan böyle yarışmacıları bir araya getiremezsin

pavyon reis,kaos reis,mağdur reyiz,ilan abi arasındaki kaos kavgaları özlüyorum . hele ogeday şampiyon olup mağdur reis son saniye mağdur olunca çok gülmüştüm

• quote:

benimde en sevdiğim sezondur. erdi,eser,anıl sins,pavarotti gökhan,makarnacı sadin,kaos reis,pavyon reis,mağdur reis filan böyle yarışmacıları bir araya getiremezsin

pavyon reis,kaos reis,mağdur reyiz,ilan abi arasındaki kaos kavgaları özlüyorum . hele ogeday şampiyon olup mağdur reis son saniye mağdur olunca çok gülmüştüm
    Unlulerde 3 grup vardi hepsi de lider olmak isterdi. Adem Sedat Serhat Ilhan dordu de birbirinden zit ve ozguvenleri yuksek doluydu. Bir gun serhat adem diger gun sedat adem baska gun ilhan sedat kavgalari cidden guzel sezondu tabii o zamanlarda survivorda begenmedigim konular olurdu ama 2018 rezaletinden sonra ne kadar degerli bir survivor oldugunu fark ettim.

2018e torpillileri doldurdular sonra sıvamaya başladılar

adem,serhat,ilhan,sedat şu isimlere bakarmısın biri mağdur biri 7/24 kaos biri ego en sonuncusu pavyoncu istesen böyle adamları bulamazsın

• quote:

2018e torpillileri doldurdular sonra sıvamaya başladılar

adem,serhat,ilhan,sedat şu isimlere bakarmısın biri mağdur biri 7/24 kaos biri ego en sonuncusu pavyoncu istesen böyle adamları bulamazsın
    2018 acunun en kotu survivoruydu bana gore. Gercekten de torpilli tipleri doldurmustu, ada hayati yoktu sabah aksam sponsorlu oyunlarla doluydu.

2017 unlulerde her an kavga cikabilirdi. Adamlar ondeyken bile birbirlerine girerlerdi. Her Allah'in gunu kaos hakimdi. Gonullulerde de kavga cikardi ama cok az olurdu. Bu yuzden erdi fazla kalamadi adada istedigi primi alamadi eger unluler adasi gibi olsaydilar erdi bu durumdan prim yapip uzun sure kalirdi ama erdiye prim vermediler fisini cektiler.

2017'yi etkileyen en önemli olay eser west'in yoksunluk çekip gitmesiydi forumda bile çok fazla destekçisi vardı eser gidince foruma yazan sayısı bile düşmüştü.akabinde pavyon reis ve erdi elendi. üçü kalsaydı tüm sezonlar içinde 1 numaraya otururdu çünkü eser/kaos reis + pavyoncu/ilan abi+kaos reis+mağdur reis çekişmesi olayları bambaşka yerlere getirecekti adalar birleşince eser ve kaos reis kavgaları olacaktı

ben tabii kaos reisi destekliyordum ama eser in gitmesini istemiyordum. eser,pavyon,erdi gidince meydan mağdur reyizin saçma sapan mağdurluklarına kaldı sabriyeyi yanına aldı sezon bitene kadar çakallı,sırtlanlı masallar okudu

düşünsene kaos reis gibi bir yarışmacın var adam sabah kalkıyor kavga öğlen denize giriyor kaos akşam yemekte gerginlik gece oluyor pavyon reisle tartışıyor:bilmediğin birşey var serhat
    böyle adamı ilk defa gördüm 7/24 kaos yaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 20 Ocak 2019; 22:7:11 >

• quote:

2017'yi etkileyen en önemli olay eser west'in yoksunluk çekip gitmesiydi forumda bile çok fazla destekçisi vardı eser gidince foruma yazan sayısı bile düşmüştü.akabinde pavyon reis ve erdi elendi. üçü kalsaydı tüm sezonlar içinde 1 numaraya otururdu çünkü eser/kaos reis + pavyoncu/ilan abi+kaos reis+mağdur reis çekişmesi olayları bambaşka yerlere getirecekti adalar birleşince eser ve kaos reis kavgaları olacaktı

ben tabii kaos reisi destekliyordum ama eser in gitmesini istemiyordum. eser,pavyon,erdi gidince meydan mağdur reyizin saçma sapan mağdurluklarına kaldı sabriyeyi yanına aldı sezon bitene kadar çakallı,sırtlanlı masallar okudu

düşünsene kaos reis gibi bir yarışmacın var adam sabah kalkıyor kavga öğlen denize giriyor kaos akşam yemekte gerginlik gece oluyor pavyon reisle tartışıyor:bilmediğin birşey var serhat
    Eser'i hatirlattiginiz iyi oldu hocam. Adam tam survivor icin dogmustu her sey vardi performans desen var kaos desen var reytong desen var cidden bu adamin cok cok erken gitmesi hayal kirikligi oldu.

• quote:

• quote:

Alıntıları Göster

• Hakan Şefle dalga geçen herkesi bilgisayarımın ücra köşelerinde bulunan kappak klasörüne kaydediyorum. Final gecesi bir yere kaybolmayın, hepinizle tek tek dalga geçeceğim.

-by maçukaman

• quote:

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.