Şimdi Ara

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU'' (1182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.100
Cevap
20
Favori
836.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

(En Son Oy Tarihi: 21.3.2022)
Giriş
    Erkeklere karşı rezil olmasın diye bireysele dönmemiştir yarışma. Nagihan hariç (o da çok iyi atıcı olduğu için) hiçbir kadın yarışmacı erkeklere karşı varlık gösteremedi. Seda da bu atış becerisiyle rezil olurdu.
  • Emre ve Yusuf'a karşı mı rezil olacak

Seda kütük çevirme oyununda Yusuf'u tokatladı. Acun hemen kız erkek eşleşmesini kaldırdı. Sembol finalinde mağdur boksörü tekrar tokatlıyor. Ayan beyan Dalaka torpillisi, Emre ve Yusuf beceriksizlerini finale atsın diye bireysele dönmedi. Siz kendinizi kandırmaya devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SahteKabadayı -- 19 Haziran 2019; 20:17:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Erkeklere karşı rezil olmasın diye bireysele dönmemiştir yarışma. Nagihan hariç (o da çok iyi atıcı olduğu için) hiçbir kadın yarışmacı erkeklere karşı varlık gösteremedi. Seda da bu atış becerisiyle rezil olurdu.
    Emin misin? Bu sezon kadınlar erkeklerden daha iyi atış yaptı.
  • hala kabullenemiyorum hala oluruna bırakamıyorum. bora yoldaş nasıl elenir, nasıl kıyarlar körpe çocukların survivor devrimi umutlarına, analar 9 ayda doğurur biz 9 ayda ölürüz, kutsal yoldaşlık otağımızda tüm bayraklar yarıya inmiştir bundan böyle
  • Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Artık Seda yı destekleyeceğiz. Seda insanın dibidir, adalet elçisidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İblis Bora'yı İstanbul'a postaladık, sırada Sinsirella Seda var. Şampiyon BARAKÜDA YUSUFUM ve DALAKA HAZRETLERİ olunca bir yere ayrılmayın, hepinizle teker teker dalga geçeceğim.

• Afroditi napıyorsun???? Çevirsene artık. Bilerek mi verdi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu kurgunun rezaletine bak ya. Bilerek sayıyı takmıyor yerine. Bıktırdılar valla.
  • Arkadaşlar bilerek vermedi Afroditi. Gerizekalı olduğu için yerleştiremedi algı yapmayın.

• Diğer yarışmacılar nerede neden sadece 4 kişi oynuyor

• Niye herkes orada değil de sırayla gidip geliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Niye herkes orada değil de sırayla gidip geliyorlar
    4 kişi oynuyor sadece diğerleri nerede ben de anlamadım

• Bir de saçmalık şu ki Bora 4-5 kere oynadı Emre daha 1 kere şimdi Nikos falan gelir hiç oynamadan 5 kere oynamış adamla oynuyor bunun bir eğlence oyunu olduğunu unutan bazı tek hücreliler de şunun zekası yok, bir sayıyı takamadı bundan bir yol olmaz diyecekler.
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Hüüüüü

• quote:

Orijinalden alıntı: Maçuka

İblis Bora'yı İstanbul'a postaladık, sırada Sinsirella Seda var. Şampiyon BARAKÜDA YUSUFUM ve DALAKA HAZRETLERİ olunca bir yere ayrılmayın, hepinizle teker teker dalga geçeceğim.
    Maçuka dan yeni inciler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivor tarihinin en rezil sezonu şuna bak 20 gün kalmış bize izlettikleri tamamen rezalet. Herhalde sembol finalinin sonuna bu oyunu yapmayı planlıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Survivor tarihinin en rezil sezonu şuna bak 20 gün kalmış bize izlettikleri tamamen rezalet. Herhalde sembol finalinin sonuna bu oyunu yapmayı planlıyorlar.
    Neden sadece 4kisi oynuyor hocam yeni açtım anlam veremedim

• Fasist Diktator kullanıcısına yanıt
    Ben de anlamadım başta Yusuf vardı sonra ilk 3 oyunu beyaz takım kazanınca bu sefer Yusuf gitti Emre geldi sırayla geliyor her hafta farklı yarışmacılar oynayacak dendi ancak Sude ve Panagiotis elendikten sonra çekilmiş olabilir. Zaten bu oyundan sonra başka ne zaman oynayabilecekler ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 19 Haziran 2019; 21:50:34 >
  • Bu arada kızlar erkeklerden iyi atıyor diyen arkadaşlar kızlar dibinden atıyor dibinden. Elini uzatsalar zaten hedefe değecek kadar yakın mesafeden atıyorlar. Yetmiyor birde 2 top fazlaları oluyor. Böyle olursa kızlar şanslı olur evet diğer türlü olursa orda erkeklere üstünlük şansı olan tek kız dalaka dır ki o bile kesin değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.