Şimdi Ara

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
26.099
Cevap
26
Favori
768.175
Tıklama

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

(En Son Oy Tarihi: 19.4.2020)
Giriş
    2127 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Nikos cesaretli civcivim
    Yunan prodüksiyonu öyle kötü ki hakan kanık furkan kızılay ayarında bi yarışmacı final koltuğuna oturucak.
    |
    |
    Yeni bir komedi daha gördüm acun. Com da performans sıralamasında yüzdelik dilimleri hesapladım. Okay57.49 le 5. Bora 58.2 ile 4. Komedi yusufta 57.53 ile 3. Sırada. Bunu yapan hesap uzmanını tanımak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yahu ne çok büyüttünüz şu dalakayı survivor tarihinin en çöp sezonunda torpil ile yarışmaya getirilmiş karşılığında ise bizim tarafımızdan survivor tarihinin en çöp kadın yarışmacılarından birinin getirilmesiyle operasyon yapılmıştır dalaka geçen sezon yarışmış bu sezon yarışmaya haliyle çağırılmadı ve atakana aşık olmasından dolayı kendisi katılmak istiyor sakis aracılığıyla ve yunan tarafı hezimete uğramasın diye acur da buna tamam diyor bu yetmezmiş gibi ona karşılıkta bizde sabriye geliyor

dalakanın performasına gelirsek kadın aktif koşu sporu yapan birisi haliyle hızlı olacak tabi mesafeli yada sprinter olupta survivorda yarışıp yavaş olan kadın-erkek yoktur herhalde başarı yüzdesine gelirsek yarıştığı kadınlara bakalım büşra çöpü sabriye çöpü ria çöpü gibi isimler haliyle yüksek yüzdeyle oynuyor

seda ve afroditiye bakalım seda evlenmiş barklanmış 2 tane çocuğu olmuş 17 yıl önce aktif sporculuğu bırakmış birisine göre parkurlarda dalakadan ya 1-2 sn önce geliyor yada denk geliyor yada 1-2 sn geç geliyor bu bile büyük başarıdır benim gözümde afroditide 36-37 yaşına gelmiş koşu sporu yapmayan birisi haliyle parkurda çok hızlı değil yaşıda burada etken tabi ve en önemli etken en iyi yunan yarışmacı kimliğini egolaka gelince kaybedince performansınada yansıdı bu

benim gözümde egolaka nın performansının gözümde gram değeri yok karakter olarakta sevmiyorum şampiyonda olamayacak

bu arada yusuf şiddet yanlısı değilim diyor bu kadar oynama yusuf yemezler ilk haftalarda ona buna tehditleri ben değil sen savurdun yenilgiyi hazmedemeyip hikmete halka geçirdin kavga çıkarmak istedin rakibini diskalifiye ettirmek istedin belki orada başka şeylerde yaşanmış olabilir bugünki boranın konuşmasında ve acunun tepkisine bakarsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 17 Haziran 2019; 1:2:54 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    653 Mesaj
    Yalnız Yusuf yarın yine yeniliyor böyle devam ederse şampiyonluğu Seda'ya ya da Okay'a kaptırır.

Bir de şunu anlamıyorum 5 ay geçti Yusuf 1 veya 2 defa best of'a çıkıp final sayısını getiremedi bunu nasıl şampiyonluk adayı görüyorlar? Gerçekten anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 17 Haziran 2019; 2:7:33 >
    |
    |

Yusuf ve Dalaka nın şampiyonluklarını kutlarım.

Psn ve Live: kivanc1907
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj
    Hela Başkanı Erdi Ünver'i özledim. Nerede o kaos dolu günler...
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Maçuka

Hela Başkanı Erdi Ünver'i özledim. Nerede o kaos dolu günler...
    Emre çöpü elenmelidir diye diye adamı finale yolladın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hiç sorma ya, adam yapıştı kaldı elenmiyor.

|
    |
    Lavınıa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

ahahahahaha bora bi tarafına tekmeyi yemiş, elenmiş. final dörtlüsü: Yusuf, Emre, Seda, Okay olmuş. Yunan final 4 lüsü: Dalaka, Dimitra, Nikos, Afroditi. orda da Pano elenmiş.

Yusuf ve Dalaka nın şampiyonluklarını kutlarım.
    MAĞDUR BOKSÖRÜ ŞAMPİYON YAPTIRMAYACAĞIZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 17 Haziran 2019; 2:58:58 >

Yaza yaza adamları finale yolladın. Biraz da Seda şampiyon olmamalı falan yaz da şansımız artsın.

|
    |
    Maçuka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yalnız Okay ve Emre dururken Bora'nın elenmesini hala aklım almıyor. %60 la yarışan bir adam var birebir istatistiği %64 civarında ancak %48 civarında performans gösteren Emre, ya da %53 civarında performans gösteren Okay gibi vasat iki silik karakter Kıbrıs'a gidiyor. Aslında Yusuf bile vasat da hadi yarışmada kendini göstermek açısından bir şekilde yer buluyor. Cidden çok berbat bir sezon. Eğer böyle olduysa hem Acunun saçma bireysel inadı yüzünden olmuştur hem de panoramadaki hak yemeler sonucu olmuştur. Bora'nın ahı hepsinin üzerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 17 Haziran 2019; 4:17:6 >

Orijinalden alıntı: Maçuka

Hiç sorma ya, adam yapıştı kaldı elenmiyor.
    Ne adamsın maçuka ya. Tuttuğun dal kuruyor. Ne bahtsız adamsın. Allah tan bedevi değilsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Juan Pablo C

quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Seda kabul edebilir ama ben kabul etmiyorum. Seda da Dalaka'dan aşağı kalır değil kusura bakmayın. Atışları Seda dan daha odaklı ama Seda ile yarışırken geride kaldığında dikkati dağılıyor ve Seda kazanıyor. Seda'nın atışları Dalaka gibi olsa zaten Dalaka Seda yı asla yenemez. Afro artık koşamıyor, hep geride kalıyor yoksa atışları hepsinden daha iyi.
    Katerina Seda ya karşı da üstün. En son 40 V 19 du

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gusttavo -- 17 Haziran 2019; 5:19:24 >
    Juan Pablo C

Top3 Greek players:
    1. Katerina 73,2
    2. Afroditi 55,7
    3. Dimitra 55,2

Top3 Turkish players:
    1. Bora 59,3
    2. Yusuf 58,8
    3. Seda 57,5

Orijinalden alıntı: Gusttavo

Katerina Seda ya karşı da üstün. En son 40 V 19 du

Alıntıları Göster
    Yuh be destekli salla aralarında 33-19 gibi bir skor var ikilileri de eklersek 35-26. Öyle ahım şahım bir durum yok. Torpilliyle iyi bile baş etmiş Seda. Helal olsun kutluyorum valla. Demek ki 10 oyunda bir olan halka atışı yerine 10 oyunda bir küp devirme olsa eşit olurlarmış.

Orijinalden alıntı: Gusttavo

Top3 Greek players:
    1. Katerina 73,2
    2. Afroditi 55,7
    3. Dimitra 55,2

Top3 Turkish players:
    1. Bora 59,3
    2. Yusuf 58,8
    3. Seda 57,5
    Buna sembol oyunları da dahil. Onları çıkarırsak Yusuf %56 Bora %64. Yani bu istatistiği tutan CySurvist ve onun gibiler aşırı saçma şekilde tutmuşlar. Seda Büşra ve Sude'ye yenildiği için 5-6 mağlubiyet girmişler erkekler de 2 olan kazandığı için 1 mağlubiyet eklemişler. En doğru istatistik Acunun sitesinde var.
    |
    |
    Juan Pablo C

quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Yuh be destekli salla aralarında 33-19 gibi bir skor var ikilileri de eklersek 35-26. Öyle ahım şahım bir durum yok. Torpilliyle iyi bile baş etmiş Seda. Helal olsun kutluyorum valla. Demek ki 10 oyunda bir olan halka atışı yerine 10 oyunda bir küp devirme olsa eşit olurlarmış.

Alıntıları Göster
    Torpil mi ? Hahahaha

Önemli olan üstün olması. Seda ya karşı da Afro ya karşı da üstün. Her şey ortada

• Yüzbaşı
    268 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Juan Pablo C

Katerina Dalaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gusttavo -- 17 Haziran 2019; 5:26:17 >

Ninem de sene boyu Melisa, Sabriye, Büşra, Ria ile oynasa en aşağı %50 istatistiği olur. Bi de Dalaka'nın fanları Hikmet'i seçmesini istiyorlarmış. Buna çok gülerim. Dalaka'nın Seda'yı seçmekten çekindiğini kameralar kaç kez çekti. Buna diyolar sen Seda'yı al. "Hastayım önde gelemem." "Hayır benim Büşra'yı seçmem lazım" "Ben Ria'yı almalıyım garanti sayı" Yunan seyirciler bunu farketti mi bilmiyorum kadın sene boyunca kaplumbağalarla yarıştı. 10 kez halka geçirme oynandıysa 1 kez kum torbası ile küp devirme oyunu oynandı.

Dalaka koca bir balondur konu tartışmaya kapalıdır. Bu konu üzerinde DH tayfa 30 kez görüş birliğine varmıştır.
    |
    |

• Yarbay
    3037 Mesaj
    bora elenmedi emre elendi arkadaşlar kıbrı 4 lüsü çok yüksek ihtimal bora seda okay yusuf
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.