Şimdi Ara

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU'' (1166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.100
Cevap
20
Favori
836.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

(En Son Oy Tarihi: 21.3.2022)
Giriş

Orijinalden alıntı: tuğs@n

allah cezanızı vermesin
    ahtapot reis, kolsuz tony başkan, ayı hikmet derken elde kala kala iblis bora kalmıştı o da elendi kime el attıysak kurutuyoruz
    meydan mağdur boksörlere kaldı
    kolsuz tony baskan yazısını görünce ağlamalık oldum ''kolsuz'' lakabını ben koymuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Beyler hayvan gibi Spoiler:https://twitter.com/anonytheone/status/1140311949114269701

Son 4 belli olmuş ve şok olacaksınız
    Ben Okay Kıbrısa kalır son 2 içinde beyazlardan en şanslı kişi derken millet fanboyluktan başladı dalgayla bitirdi. Bu doğruysa okaya elenmiş demekki daha az oy almış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidarxx

Ben Okay Kıbrısa kalır son 2 içinde beyazlardan en şanslı kişi derken millet fanboyluktan başladı dalgayla bitirdi. Bu doğruysa okaya elenmiş demekki daha az oy almış.

Alıntıları Göster
    Final Kıbrıs ta değil bu arada.

Bora nın şampiyon olamayacağı belliydi.
  • İblis reis elenmiş mi? Yazık etti kendine. Az gaz kesseydi final görürdü. Yattara hariç futbolcuların alayı böyleydi. Giderayak bi rage quit yapmış mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Şu tabloda Okay'ın şampiyon olması imkansız. Anca torpilli Yusuf yüzde olarak daha düşük olsa bile kazanabilirdi.

Walla bu tablo beni ilgilendirmiyor resmi tablo acun. Com da Okay ordadada bora Yusuf ve sedayla kafa kafaya. %57.48 le

• quote:

Orijinalden alıntı: collossus

Bora sen de az oynasan keşke. İnsan taklidi falan yap. Neyse zaten yakında Okayla aynı potaya girip tasdiknameni alıcan.
    Boranın elenmesi bana spoiler olmadı az tarafsız bakan herkesin öngörebileceği bişeydi zaten. Potasını bile yazmıştım. Mesajım da burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi collossus -- 16 Haziran 2019; 22:20:19 >
  • Katerina Atakan elendigi hafta Hikmete "insallah haftaya sen gidersin" demis. Gitti.

Bora Katerinaya "sen bu sene de 2. olacaksin" demis, Katerina "sen finale bile kalamayacaksin" dedi sonuç finale 1 kala elenen Bora

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gusttavo -- 16 Haziran 2019; 22:25:59 >
  • collossus kullanıcısına yanıt
    Tarafsız bakınca hile yapan, sinsi çakal birine elenmesine anlam veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidarxx

Walla bu tablo beni ilgilendirmiyor resmi tablo acun. Com da Okay ordadada bora Yusuf ve sedayla kafa kafaya. %57.48 le

Alıntıları Göster
    Ayrıca okayın istatistik kasmak için bir kriyakos u bir sakat sudesi bir Tony si bir simosu bir sabriyesi hiç olmadı hep en güçlülerle oynadı. Yüzde 50 istatistik le oynayanlar dan bir sıralama yapsalar Okay 1. Olur.

• Şu çakma sevincini bile yavaş çekimde yarım saat gösteriyorlar. Acun koşup beraber o hareketleri yapmamak için kendini zor tutuyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Tarafsız bakınca hile yapan, sinsi çakal birine elenmesine anlam veremedim.
    Survivor hayatı boyunca antipatik olmak için kendini yırtan, "sevmeyin beni" diye bağıran bir adam bora. ayrıca diğer yarışmacıları demoralize etmek, kışkırtıp saldırtmak için yaptığı stratejilerle çakal lakabını kendisi de hak ediyor. İnsanlıktan nasibini almamış, kendini futbol camiasının vandal ortamında zanneden biri. Hiç bişey olmasa millete laf salladıktan sonraki o sinsi gülüşü elenme nedeni.
  • Skora baktım da Seda 3 defa Sudeyle 2 defa Dimitrayla Bora 2 defa Panagiotisle Emre de 3 defa Kyriakosla oynamış yarışmanın çivisi çıktı bireysele dönmemesinin rezilliği bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 16 Haziran 2019; 22:39:43 >
  • İyi güzel de son 2 hafta finale. Sude Kyriakos Bora elenmeleri nasıl yetişecek ?

1 haftada 2 yarışmacı elenecek o zaman.
  • Oha Dalaka'ya geçilen torpile bak bu kadarına da yuh diyorum artık
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Herkes birbiriyle oynamadan bir yarışmacıyı 2. kez seçmemeleri gerek.

Seda 3 kere Sude ile, Emre de 3 kere Kyriakos ile oynadı. Bora 2 kez Pano ile oynadı, elinde olsa yine oynar.

Oyunun en iyileri Emre ile Bora ama karşı karşıya gelemedi adamlar, saçmalığa bak.
  • collossus kullanıcısına yanıt
    Dürüst insanların birilerine kendini sevdirmek gibi bir amacı olamaz zaten. Sen sev diye rol mü yapsın ama senin istediğin bu işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 16 Haziran 2019; 22:45:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Oha Dalaka'ya geçilen torpile bak bu kadarına da yuh diyorum artık
    Ne torpili be ? Yıkıldı Afro nun ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Oha Dalaka'ya geçilen torpile bak bu kadarına da yuh diyorum artık
    Bir yandan Fox'a bir yandan buna bakınca kuralı mı görmedim acaba diyordum. Labutlar düştükten sonra devrildi diye yaptığına bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Dürüst insanların birilerine kendini sevdirmek gibi bir amacı olamaz zaten. Sen sev diye rol mü yapsın ama senin istediğin bu işte...
    Nefret ettirmeye çalışmasaydı bari elenmezdi en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gusttavo

Ne torpili be ? Yıkıldı Afro nun ki

Alıntıları Göster
    Yıkılsa ne olur oyun zaten bitmiş rüzgarın yıkması Afronun suçu mu? Torpilli Dalaka kaybetmesin diye her şeyi yapıyorlar siyah takımın başına şu gelse sayıyı verirlerdi hatta Acun gider atış mekanizmasını kontrol ederdi bir keresinde Sude'ye o şekilde sayı vermişti
  • 
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.