Şimdi Ara

Survivor 2018 (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.195.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Kelt

quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Sizce bu sene Gönüllülerden şampiyon çıkma ihtimali nedir?

Bence yok. Gönüllülerde kim var doğru dürüst bilmiyoruz ama ünlülerin erkekleri de kadınları da çok sağlam yarışmacılar sadece Atakan-Berna ikilisi eksik onlarda olsa hepten ezer geçerler zaten. Sadece troll kontenjanı eksik 3t ve Semih yok o da artık Acun un tercihi belli ki kavga gürültü değil sakin yarışma istiyor. Aslında reytingi düşünseydi anında çağırırdı 3t ve semihi. Hele 3t çıldırtırdı turabiyi.Trol tayfadan sadece Hakan reyiz var o da turabi ve merve yi sinir etmek için var zaten ilk haftadan gönüllülere postalanırsa kötü olur ama

Haklısın ilk aşamada çok zor gibi görünüyor ama ben nedense çok istiyorum gönüllülerden birinin kazanmasını şuanda bile figüran gibiler All Star aylar öncesinden belli oldu tanıtımı bugün yayınlandı daha gönüllüler kim doğru düzgün bilmiyoruz söylenti var sadece.Bu sene en çok tartışma,kavga yaşanılan sezon olabilir çünkü hep birbiriyle anlaşamayan insanları getirmiş.All Starda da Damlanın başarılı olmasını çok isterim atlet tayfasına nazaran.

• quote:

İstatistikte ilk 5 yapan her yarışmacının şampiyonluk şansı var. Eğer karakterini de halk benimserse all star cart curt dinlemez kimse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kadroda Adem yerine Atakan olsa daha iyi olurdu. Neyse ki Acun, Sabriye'yi çağırmamış, bu güzel haber.
  • bu anadolulu kardeşimize kalsa eve kadın geldiği zaman suratlarına bakmaya utanıp kafasını öne eğiyordu, öyle söylerdi 2014 survivorda, mumu uzun ömürlü olmadı tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

bu anadolulu kardeşimize kalsa eve kadın geldiği zaman suratlarına bakmaya utanıp kafasını öne eğiyordu, öyle söylerdi 2014 survivorda, mumu uzun ömürlü olmadı tabi

bu resmi ilk defa gördüm.geçmişi çok karanlık

• Sizce gruplaşmalar nasıl olur?

Turabi - Sema - Nihat Doğan - sema yaklaşmazsa Nagihan katılır.

Hakan-Adem damlakanka olabilir.

Hilmi-Murat-Merve damla olabilir.

Ama akıllı olan turabiyi karşısına alır , Nihat Doğan zeki Turabi ile ya kanka olur ya zıt olur ortası zor.

Turabi damlayi falan yer mi reyting için acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 3 Şubat 2018; 0:9:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • açıkcası 2 sene önce bıraktım bu rezaleti izlemeyi dahası tv 8 izlemeyi. aslında tv izlemeyi desem.
    Acun biliyor bunca sazan olunca daha cooook kazanır turabi
  • quote:

Cumali olamaz

Göz 6 dan gelen Ramazan-Ecem olamaz.

Nevin Yanıt olamaz.Rakipleri çok dişli ve tecrübeli.Röportajlarını izledim.Sempati duyulacak ve işte bu kadın şampiyon olsun denilecek bir ışık yok.

Diğer isimlerden kız olsun erkek olsun kendi branşlarında iyi sporcular var.Oyunlarda başarılı olan çıkarsa şansı var.Kızlarda itici olmamalı erkeklerde de pasif olmamalı.

Benim Gönlüm de bu sene Gönüllülerden yana

• gönüllüler takımındaki ilk isim OGEDAY olmalı .

bu sezon baya çekişmeli olacak . ilerleyen zamanda keşke bazı yarışmalarda karışık kapışmlar izleyebilsek

merve & turabi
    nagihan & hilmi güzel olurdu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Hooke

Semanın surat komple silikon gibi duruyor

sonradan açılmak için biraz yağlanmış İNŞALLAH serkan gibi ters tepmez bu strateji .

severiz kendisini .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sparta-cus

quote:

Orijinalden alıntı: horizont1905

ümit karan Galatasaray taraftarının desteğini alamaz mı ya ? :)) hiç sans vermemişssiniz.)

Ben ki fenerliyim benim desteğimi bile alır. 2013 senesi erkekler için en güçlü yarışmaydı (allstarda dahil anıl pascal gibi fiyasko adamlar yoktu).sona da sadece erkekler kalmıştı orada murat-doğukan-hilmicem-ü.karan kaldıklarında biraz ağırlık koyup hepsinin toplamından çok oyun almışlığı vardı ümitin. Muratla birlikte burda desteklenecek ümit var. Hakan da sadece seyir açısndan renk vereceğini düşünüyorum. Bu takımdan sona bnlar kalır umarım

Ümit Karan ı harbi küçümseyenler falan var bilip bilmeden.

Bugün 2013ü izledim biraz.Az önce 2. bölümü izlerken Ümit Karan ın bir röportajına ne güldüm.

Link burada.6:33de başlıyor.''Galiba bir tane taşın üstünde uyudum.Taş hala , böbreğimde hissediyorum o daşı

https://www.startv.com.tr/video/arsiv/program/survivor/survivor-2-bolum#p1

• Murat mı alır yoksa turabi mi

• Hala izleyen var mı bu şeyi
  • 2006
    Teymuralp

2007-İzlemedim
    2010
    İhsan Tarkan

2011
    Derya Büyükuncu

2012
    Anıl Tetik

2013-Pek izlemedim belli bir desteklediğim isim yok.
    2014
    Akın Saatçi

2015
    Hasan Yalnızoğlu

2016
    Semih Öztürk

2017
    Erdi Ünver

• Yıllardır Turabi'ciydim...

Bu sene Hakan Hatipoğlu kazanacak . Hakan'a şimdiden başarılar dilerim.Acun , güzel bir ekip kurmuş.
  • ?

• Neden bana Survivor zevk vermiyor ve hiç izlemedim ?

Prograöın fake olmasından mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

?

Survivor Panaroma’nın yeni yorumcusu

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

?

Survivor Panaroma’nın yeni yorumcusu

Panorama kesmez.
    umuyorum ki ya sürpriz olarak katılır ya da gönüllü ekiptedir.

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.