Şimdi Ara

Survivor 2018 (126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
71
Favori
3.194.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Zorro bu ramazan ve ecem için ne diyosun

Çok haksız iş oldu bu.Elenen adam niye katılir ki o zaman Zeyd de katilsin

Basta buluta bu sans verildi isin esprisi bitti zaten semihte ikinci olarak Survivor'a gitmişti o yüzden acun medya dışarıdan birini almak yerine taninan ekran yüzü almış Ecem ramazan bulut erdi berna zeyd yarismayi sirtlayan ekipti bir tek Zeyd dışarda kaldı gibi görünüyor

Ama işte Ütopya da para ödülü vardı Göz6 sadece ödülü survivor olan bir yarışmaydı.Erdi ve Berna nın şampiyonluğunun pek değeri kalmadı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 31 Ocak 2018; 0:33:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • All Star gönüllüler takımı cidden efsaneydi. Şu ödülde koyun güzelliği (5. dakikanın başında gözüküyor), Hilmi Cem'in akrobatik atlayışları, kızların bikini giyebilmesi, Bozok'un yaşlı enişte gibi takılması, herkesin cidden doğal ve neşeli olması gibi şeyleri özledim cidden. Turabi'nin hanzolukları ve Simit Sarayı bile sempatik geldi şu anda Başka bir takım olsa şu ödül bile bu kadar güzel olmazdı sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Turabi yüzünden tv8 i direk silerim televizyondan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birsen Bekgöz 38 yaşındaymış lan. Hiç göstermiyor. Ama takımı sırtlar bu sene Nevinle beraber.

• Acun istifa

• sen de iyice birsenci oldun he. birseni tanıyalım o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volpenotte -- 31 Ocak 2018; 2:20:38 >
  • fragman 3 gün kala falan gelcek heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

sen de iyice birsenci oldun he. birseni tanıyalım o zaman

Bence çok çok güzel kadın.

Senin aradığın yarışmacı da birsen olabilir yalnız. Büyük ihtimal epey başarılı olur,e bundan güzelini de atletler de kolay kolay bulamazsın

• Acun medyaya kapak atmış birisi her yerden çıkıyor maşallah.

Madem göz6’nda elenen adam gelecekti neden ödül survivor’a gitmekti ben anlamadım ki.

Bari Zeyd de gelsedi. Ramazan da Ecem de bence survivor için çöp.

Aga bee semih gelseydi keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Acun medyaya kapak atmış birisi her yerden çıkıyor maşallah.

Madem göz6’nda elenen adam gelecekti neden ödül survivor’a gitmekti ben anlamadım ki.

Bari Zeyd de gelsedi. Ramazan da Ecem de bence survivor için çöp.

Aga bee semih gelseydi keşke.

Zeyd eğlenceli adamdı her türlü kendini izletirdi ama bu ramazan ve ecem kibir,kasvet resmen.

Ayrıca şiveli Ramazan ın şivesi düzelmiş bülbül gibi şakıyor bilmiyorum hiç denk geldin mi.Belki Survivor da yine şive yapar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 31 Ocak 2018; 4:16:46 >
  • Şu an programdaki en gereksiz kişi Cumali Akgül isimli çöp ya. Boş boş yürümüş öyle adam beyaz show’a çıktı acuna baskı baskı mecbur aldılar yarışmaya

O gelmeseydi de keşke youtube daki “deli mi ne?” İsimli kanaldaki adam gelseydi. Daha performanslı ve eğlenceli.

Not: O kanalla en ufak alakam yok. Adamın adını bile bilmem başka örnekler de verilebilir.

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Ben göz6 nı çok izlemedim. Parkur filan yoktu performansa da gerek yoktu Erdiyi severdim o yarışmada. Zeyd de bildiğim kadarıyla Erdinin dostuydu ve iyi adamdı eğlenceliydi egzotik hareketler yapıyordu

Ama karşı taraftaki bulut, ecem ve ramazan kıskançlık, hasetlik, kibir üçlüsüydü. Bulut gitti yaşayamadı. Çakma şiveli ramazan da çok tutunamaz

Edit: Bu arada aklıma geliyor bazen gecenin bi vakti eski yarışmacıların instagramına bakıyodum da. Zeyd in instagramını bi türlü bulamadım ya sen biliyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral_Jumong -- 31 Ocak 2018; 4:20:40 >
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    Erdi-Zeyd-Ege 3 lü efsaneydi hocam ya.Bu kibir ve kasvetlileri az madara etmemişlerdi

Edit:yok hocam bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 31 Ocak 2018; 4:31:15 >
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Sen yalan söylüyorsun. Sırf bu algı operasyonu yüzünden yıllar sonra foruma girdim. Elim ayağım titredi karşında, buraya yazamıyorum ama ne biçim bir insansın sen.
    Allstar 77.bölüm ada konseyini izlerseniz göreceksiniz ki ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetmiştir. AL buraya linkini koyuyorum izle.

3 kişilik bir grup gibi duran Hakan-Serenay ikilisine yakın gözüken Doğukanla, beraber olduğu insanları teker teker kaybeden Merve kalmıştır.
    Doğukan ada konseyi öncesi yarınki dokunulmazlığı kaybederlerse kimi yazacağını sorar Hakan'a. Hakan "üçlü bir grup oldukları için" afallaması gerekirken, Doğukan'a seni yazacağım demiştir. Serenay da aynı şeye getirmiştir lafı. İşte burada Doğukan anlamıştır ki, onlar hiç bir zaman üçlü bir grup olmamışlardır.
    ve Yapması gerekeni yapar Doğukan: Yarın ki oyunu kaybettikleri durumda 4'ü beraber aday olarak çıkmayı kabul etmeyen Hakan ve Serenay'a enayi olmadığını, kimsenin adada kalması için kendini tehlikeye atmayacağını göstermiştir. Hiçbir arkadaşını satmayarak, onu kurban etmek isteyenlerin planlarını bozarak...
    Bir sonraki dokunulmazlık oyununu muhtemelen kaybetmeleri halinde adının çıkacağını öğrenen Doğukan, kalma şansını artırmak için Serenay'ı yazar ilk konseyde. (Üçlü pota yerine dörtlü pota olsun).
    Algı yaratmaya çalışmayın ilk dokunulmazlığı ünlüler kaybetmiştir. 2. dokunulmazlığı gönüllüler kaybetmiştir.
    Doğukan bu hareketinde tamamiyle haklıdır. Ama Hakan ve Serenay algı operasyonuyla Doğukan'ı yemek istemişlerdir.
    AL bu da 78. bölüm. Önce Ünlüler kaybetti sonra Gönüllüler!

Serenay'ı ne kadar sevmediğimi sayende bir kere daha gördüm, asla inanmadım onun samimiyetine ve Tolga Karel'e yaptığını Merve ona yaptığında neler dediğini hiç unutmadım. Doğukan'a da aynı tavırla geldi.
    2015'te Merve'ye, 2016'da Doğu'ya söylediğini sen yaptın Serenay. Sen Tolga'yı sattın! Yüzleş artık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stone Cold -- 31 Ocak 2018; 13:25:28 >
  • bugün ogeday ile görüştüm.acun ile görüşmüş ve süpriz olmazsa katılacakmış.fragmanın süprizi ogeday olacak sanırım.ogeday gelirse atakan iptal olur.bir ipte 10 canbaz olmaz.murat hilmi turabi ogeday falan yeter.bu vesileyle en az 1 kadın daha kesinleşmiş oldu.8 erkek 5 kadın olmaz.elif iddiaları vardı elif katılacak muhtemelen.acun son anda iyi işler yaptı.leş olacak iken son hafta aklı başına geldi.

bu seneki desteklediğim kişiler
    elif
    sigaracı kız
    murat
    belki merve aydın

ön yargılı olacağım kişiler
    turabi
    nagihan
    sema
    nihat
    adem

duruma göre destekleyeceğim kişiler
    tilki
    hilmi
    ümit

ilk hafta ünlülerden eleneceği kesin olan kişi

sahra

survivor kazanır favorilerimde
    murat 1.50
    turabi 1.75
    hilmi 1.90
    ogeday 1.90
    sigaracı 2.00 kızlardan en sona kalacağına eminim 3 itici atlet arasından sıyrılacak.performansı atletler arasında uçurum yok.en iyi atlet nagihan'ı bile son aylar üzmüştü.efendiliğyle sona gidecek.sigarayı bırakırsa da performansı %10 yükselir.ciğerlerine hava gider.

gönüllüler açıklanmadı

gideceği ön görülen kişiler arasında birsen bekgöz favori

n.yanıt çok bahsedildi balon çıkma oranı 1.05 ayrıca nagihandan itici bir karakter olabilir

gönüllü erkeklerin fos çıkacağına eminim.her sene acun aynı şeyi öngörüyor.efsane gönüllüler yaparmış her sene.geçen sene gördük.erkekler yine balon.belki 1-2 kız iyi çıkar.en fazla 1 erkek iyi olur.

ünlüler domine edecek yine.bu sefer ünlülerin kızları da efso.ünlülerden en az 4 kişi kıbrısa gitmezse survivor izlemeyi bırakırım.giderse en fazla 1 gönüllü gider.

bide ünlülerde atakan yok.atakan olsa her maç 8-2 9-1 biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Erdi-Zeyd-Ege 3 lü efsaneydi hocam ya.Bu kibir ve kasvetlileri az madara etmemişlerdi

Edit:yok hocam bilmiyorum.

Kimi destekliyoruz bu sene hocam?

• Herkesin kendi fikri tabi ama o günleri izleyenler kendi yorumlarını yapsınlar

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Sen yalan söylüyorsun. İlk oyunu gönüllüler kaybetti diyorsun. Algı yapıyorsun. Utan utan. Hâlâ yalan söylememişsin gibi davran.
  • bu arada üstte oranları belirledim daha detaylı yaparsak

şampiyonluk oranları

murat 1.50
    turabi 1.75
    hilmi 1.90

ilk hafta elenir

sahra 1.05
    nihat 1.40
    adem 2.00

ilk gönüllülerden gider 1.05
    ünlülerden gider 10.00

gönüller balon çıkar 1.05
    gönüllüler acunun övmesi gibi roket çıkar 10.00

turabi hakan ile dalaşır 1.05
    hakan ile turabi kanka olur 100.00

merve aydın ile hakan bir olur 1.05

murat hilmi ile takılır 2.00
    turabi hilmi ile takılır 2.00
    turabi murat hilmi 3'lü olur 100.00

murat merve aydın ve hakan ile takılır 1.75
    hilmi tek takılır 1.50

ümit karan abilik yapar 1.50
    ümit karan ayrıştırıcı davranır 10.00

nihat ile turbo kankiş olur 1.05
    gruplarına nagihan'da katılır 1.10

sema ile adem bir olur 1.10

adem mağdur olur 1.05

hakan tilkilik yapar 1.05

turabi kabadayılık yapar 1.05

nagihan merve aydın sema itici olur 1.05

murat pısırık olur 1.05

murat turabi'ye diklenir 5.00

kadınların en iyisi nagi olur 1.05
    merve aydın olur 1.10
    sema olur 1.30
    nevin 1.30
    birsen bekgöz 1.30

sahra yılanlık yapar 5.00
    sahra yılanlık yapmadan elenir 1.05

sonradan girecek yarışmacılar kıbrısa gider 10.00

sabriyesiz adem ilk haftadan mağdur olur 1.05
    sabriye gelirse birleşmeden sonra mağdur olur 1.05
    adem her dakika mağdur olur 1.05
  • acem kadrodan çıkmış diyorlar.bu arada kesin olarak yağmur banda survivor'da.onun yerine girmiş olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.