Şimdi Ara

Survivor 2018 (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: dvl0

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: ReallyPeace

Ne fragmanmış arkadaş yarışmaya 12 gün falan var hala gelmedi.Bilmiyorum geçen senelerde fragman yarışmadan ne kadar önce yayınlanmıştı ama bana sanki bu yıl biraz geç kaldılar gibi geldi.

20-30 gün önce açıklanıyordu ortalama

sana soran oldu mu?

• Ben-ce B kullanıcısına yanıt
    Hilmi Cem'in onlarla yarışmasını isterdim açıkçası. Daniel rakibinden azıcık daha hızlı ama asıl fark bitiricilikte, Ernesto'nun atışları pek iyi değil. Zaten izleyici de gönüllüler takımını pek sevmiyor. Çok büyük ihtimalle Daniel şampiyon olur orada.
  • bloklanacaklar listemize yeni isim beyler ikili münekaşaya girmeyin bunlarla yoklarmış gibi devam edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yeni bir anket açmak istiyorum

Takımınıza bir kız alacaksınız.

Elif mi? Tuğçe mi?

Hangisini alırsınız?

http://www.strawpoll.me/14948391

% 50-50 bir up çekelim eşitlik bozulsun

• quote:

bloklanacaklar listemize yeni isim beyler ikili münekaşaya girmeyin bunlarla yoklarmış gibi devam edin

beni de blokla.
  • franz392 kullanıcısına yanıt
    Aynen Ernesto’nun bitiriciliği yok pek ama çok tarz yarışıyo adam şimdi. Keşke izleyebilseydik Hilmicemle yarışlarını, güzel olurdu gerçekten. Bir de meksinanın kızları da çok iyi geldi bana parkura baya daliyolar yani özellikle Ana baya iyi, o da jimnastikçiydi galiba. Danielle ikisi baya iyi ünüler takımında ama Daniel sampiyon olur gibi ben de oyle dusunuyorum.

• Acun inşallah Hilmi,Turabi ve Murat’ın karşısına sağlam bir 3’lü koyar. Ünlüler de bunların sona kalacağı belli. 2015 all starda Hilmi,turabi ve Hasan’ın karşısında Hakan ve Doğukan çok etkisizdi,pek sarmamıştı rekabetleri. Bu yüzden bu sene 3 tane çook sağlam gönüllü erkek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anche -- 29 Ocak 2018; 23:26:28 >
  • Survivor 2018

Coming soon

11

• geçen günlerdeki şov maçına bakıyorum da ademi boks yaparken izlemesi çok zevkli, hareketleri çok estetik duruyor. survivor sonrası atakanı harcayan adem bozkurtla maç yapacakmış, atakanın düştüğü duruma düşer bu bozkurt olan

bir de atakanın maçını izledim, herif iyice şovmen olup çıktı. maçı anlatan da ''atakan pes ettirdi'' diyor zaten şov maçı anasını, gerçek diye yutturmaya çalıştıkları önceki maçlardan daha ciddiydi ama. en azından uzun sürdü, ayrıyeten selamlama esnasında yumruk yeme mizanseni de yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volpenotte -- 30 Ocak 2018; 0:6:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

geçen günlerdeki şov maçına bakıyorum da ademi boks yaparken izlemesi çok zevkli, hareketleri çok estetik duruyor. survivor sonrası atakanı harcayan adem bozkurtla maç yapacakmış, atakanın düştüğü duruma düşer bu bozkurt olan

bir de atakanın maçını izledim, herif iyice şovmen olup çıktı. maçı anlatan da ''atakan pes ettirdi'' diyor zaten şov maçı anasını, gerçek diye yutturmaya çalıştıkları önceki maçlardan daha ciddiydi ama. en azından uzun sürdü, ayrıyeten selamlama esnasında yumruk yeme mizanseni de yoktu

Adem bozkurt atakani guzel dovmustur evet,ama atladiginiz ve cok onemli olan hususlar var.

O macta Atakan comez daha,ve mac bozkurtun memleketinde oluyor adam costu yani.

Onun uzerinden cok zaman gecti,Atakan gloryde dovustu.

Suan bozkurt'un Atakani ezebilecegini sanmiyorum.

Atakan mua thai

Bozkurt kickbox

Adem düz boksor olmasi lazim.

• fragman nerde beylerrrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

hakan tilkidir,oyun satar şike yapar.acun un paralı elemanıdır.NOKTA

SON PATATES AVCILARI
    Survivor 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

geçen günlerdeki şov maçına bakıyorum da ademi boks yaparken izlemesi çok zevkli, hareketleri çok estetik duruyor. survivor sonrası atakanı harcayan adem bozkurtla maç yapacakmış, atakanın düştüğü duruma düşer bu bozkurt olan

O maçı izledim. Atakan'ı resmen çarşafa çevirdi ama yine de o kadar darbeye ayakta kaldı. Hakikatten dedikleri gibi çok sağlam yıkılmıyo ama bir profesyonel gibi dövüşmüyor. Aradaki fark hemen anlaşılıyor.

• Hakikaten acur erdiyi neden almamış

Bu guruba iyi giderdi.

• Acunla atakan anlasmis,atakana gel seni sampiyon yapcam demis,Avatarda okey abi gelirim demis.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

hakan tilkidir,oyun satar şike yapar.acun un paralı elemanıdır.NOKTA

SON PATATES AVCILARI
    Survivor 2018

Survivor 2018

• https://www.crossfitbalaban.com/tr/egitmenler

Beyler şu linkten Anıl Berk’in geçmişini okuyun.

Türkiye yelken şampiyonluğu

Voleybol ilçe şampiyonluğu

Atletizm 400m İstanbul 2.liği

Amerikan futbolu Türkiye şampiyonluğu

Büyük ihtimal çok başarılı olacaktır. Acun keşke her sene bu tarz 3-4 yarışmacı alsa. Maalesef genelde ajanslardan mankenleri,veya çok hantal adamları topluyor. Yazık oluyor şu programın potansiyeline.

• Goz6 yarışmasından Ramazan ecem stüdyo da görülmüş diğer görülen isimde Elif

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marcus Aral diye bir eleman gönüllüler kadrosunda. Eser gibi Amerika'da yaşayan bir eleman. Tam "Burning Man" tayfa. Sayfasına bakarken, içimden Şeyma'yı orada bağlamıştır diyordum ki, Çöl de ki bir videosunun altında yorumu gördüm. "seymasubası: video da ben niye yokum?" Arkadaş kontenjanını gittikçe arttırıyorlar. Böyle giderse yakında komple kendi arkadaşlarından alacaklar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Goz6 yarışmasından Ramazan ecem stüdyo da görülmüş diğer görülen isimde Elif

Elif geçen senenin en iyi kadın yarışmacılarından biriydi. Yarışmada olacaksa güzel.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.