Şimdi Ara

Survivor 2018 (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    2011 Survivor’ı izlersen anlarsın ne işi olduğunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 survivor ile bunu birmi tutuyosunuz allah askina. Hem nihat yaşlandı hemde survivor değişti artık. Parkurlar büyüdü adada kalma süresi artti. Rakipler güçlü. 2011 senesi reality olarak çok iyiydi ama performans olarak en leş sezondu bence. Nihat o zaman iyi olmuştu eyvallah ama artık o kısacık parkurlar ve durağan oyunlardan eser yok

• nihat ancak çenesiyle kalır,hırslıdır ama hırs bir yere kadar,vücudun bir yerde dur der.allah nihata öyle bir çene vermiş ki o çeneyle leş performans olsa bile en az 3 ay kalır, -ki bu acun için yeterlidir. nihat,hakan,ümit karan hepsi kafadan birleşme partisini görür ama sonlara doğru sırayla gider.belki hakan acunun torpiliyle +birkaç hafta daha kalır malum acunun has elemanı kolay kolay harcamaz ama hiçbirisi final falan göremez.baksanıza acun 15er kişilik takımlar kuracak.nihatın olduğu yerde fiziksel kavga olur bu mesajı 3 ay sonra hatırlatırım
  • Best oflarda Hilmi ve Murat one çıkacaktır. Turabinin foslayacagini düşünüyorum bu sene

• quote:

Orijinalden alıntı: ogedayhilmi35

Best oflarda Hilmi ve Murat one çıkacaktır. Turabinin foslayacagini düşünüyorum bu sene

Ne hilminin ne Turabinin all stardaki gibi performans gosterceklerinin garantisi yok.

Belki bu sfer attiklari delige girmicek sans da onemli.

Kimin iyi olacagi hic belli olmaz.

• 2 hafta kaldı ama hâlâ fragman yok, kimin katılacağını bilmiyoruz. Bu ilgisizlik umarım yarışmada da devam etmez. Ben oyun sonlarına takılıyorum, ama Exatlon yarışmalarına ve Yunanistan'ın ilk bölümlerine bakınca yine tamamen aynı atışlarla ağırlıklı olacak gibi gözüküyor, oyun sonları yıllardır aynı. Şu videonun başındaki gibi bir son etabı geçen sezon hiç göremedik, 2016'yı unuttular sanki.

https://acunn.com/survivor/survivor-2016-53-bolum-ozeti-937201-video

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Port Valdez P kullanıcısına yanıt
    Benle lanlı lunlu konuşma.Alıntı yapıyorsan adam gibi yap.

O köylü dediğin adam Milli Sporcu.Antalya da yaşıyor gayette Medeni.Mecaz yaparak Köylü kavramını dilinde sakız etme.
  • Fester Abdü yü almadılar diye baya kızdım.Acun un kendi tasaarrufu.Adam sporcu(kano) oyunlarda başarılı olurdu kanımca.Youtube den belli desteği vardı bu forumda bile sevilmişti.Genel olarak halk desteği görürdü.Alınmamasının tek sebebi bence Acun Ilıcalı nın planlarını bozacak olması.Şimdiden kurgu oluşturulmuş.Survivor Elemeleri yapıpta milleti kandırmayın.Boş yere hayaller kurdurmayın Yurdum insanına bari.

ABD-Fransa-Yunanistan Survivor ,Brezilya-Meksika-Romanya Exatlonlara baya baktım.En çok müdahale edilen ve doğallıktan uzak bizimkisi.

Diyecek çok şey varda yerine ulaşması lazım.

Eleşriyi bizzat Acun Ilıcıla nın kendi sosyal medya hesaplarına yapmak lazım.Okuyor ve mantıklı bulduğu zaman uyguluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Survivor 2018

mağdur reyizin tv8 tanıtım videosu sızmış beyler adam hırs yapmış yürü be mağdur baba

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

2011 Survivor’ı izlersen anlarsın ne işi olduğunu

Diğer sefer pascal dövmüştü bakalım bu sefer kim dövecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogedayhilmi35

2011 survivor ile bunu birmi tutuyosunuz allah askina. Hem nihat yaşlandı hemde survivor değişti artık. Parkurlar büyüdü adada kalma süresi artti. Rakipler güçlü. 2011 senesi reality olarak çok iyiydi ama performans olarak en leş sezondu bence. Nihat o zaman iyi olmuştu eyvallah ama artık o kısacık parkurlar ve durağan oyunlardan eser yok

Bu sene neler yapar bilmiyorum ama,Survivor ülkemizde hak ettiği değere tam olarak 2011’de kavuştu.Bununda en büyük mimarı Nihatla,3t.2011’de nası yapıyodu şuan tam hatırlamıyorum ama,o fizikle adanın en performanslı yarışmacısıydı,çoğu oyunda Derya’nın bile eline veriyodu.Şahsen benimde bu sene özellikle performans bakımından kendisinden çok bir beklentim yok.Ama Nihat 2011’deki performansı ve ada yaşantısıyla burda olmayı sonuna kadar hakediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

2 hafta kaldı ama hâlâ fragman yok, kimin katılacağını bilmiyoruz. Bu ilgisizlik umarım yarışmada da devam etmez. Ben oyun sonlarına takılıyorum, ama Exatlon yarışmalarına ve Yunanistan'ın ilk bölümlerine bakınca yine tamamen aynı atışlarla ağırlıklı olacak gibi gözüküyor, oyun sonları yıllardır aynı. Şu videonun başındaki gibi bir son etabı geçen sezon hiç göremedik, 2016'yı unuttular sanki.

Bir kere oynandı.

https://www.youtube.com/watch?v=IFAfMC8X0Jg

• Bence bu sene burada olmaması gerekenler var
  • önce senaryoyu hazırlıyorlar fragman sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-ternal

quote:

Orijinalden alıntı: franz392

2 hafta kaldı ama hâlâ fragman yok, kimin katılacağını bilmiyoruz. Bu ilgisizlik umarım yarışmada da devam etmez. Ben oyun sonlarına takılıyorum, ama Exatlon yarışmalarına ve Yunanistan'ın ilk bölümlerine bakınca yine tamamen aynı atışlarla ağırlıklı olacak gibi gözüküyor, oyun sonları yıllardır aynı. Şu videonun başındaki gibi bir son etabı geçen sezon hiç göremedik, 2016'yı unuttular sanki.

Bir kere oynandı.

https://www.youtube.com/watch?v=IFAfMC8X0Jg

Yok bu değil de benzeri. Bunun aynısı 2016'da oynanmıştı galiba. Benim o koyduğumda da masa aynı ama bir de yönünü ayarlamak için ayrı bir zorluk var.

• survivor'un en güzel, orjinal oyunu buydu. inşallah bu sene de göreriz.

• funky-nd kullanıcısına yanıt
    Evet bu güzeldi. Salıncak dışında takım oyunu olmuyor, bu da onun gibi koordinasyona dayalı ama daha da kalabalık. Umarım Acun medyadan birileri bu önerilere bakıyordur.

• daha orijinal oyunlar lazım anladık yayın saati dolsun diye acun koşturmalı oyunlar yapıyor ama arada zekaya dayalı,labirentli oyunlar da izlemek istiyoruz..ayrıca ceza oyunları yapılacaksa gerçekten tam ceza olsun adamların barakasını alıyorsun 4 gün yağmur yağmıyor -1 den oyun başlatıyorsun izleyiciyle dalga geçer gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

survivor'un en güzel, orjinal oyunu buydu. inşallah bu sene de göreriz.

SEMİH ÖZTÜRK'ÜN GÜCÜNÜ GÖRECEKLER

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk zamanlar kadınlarda en iyi istatistik Sema'da olacaktır,
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.