Şimdi Ara

Survivor 2018 (5792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57905791579257935794
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acun'un isteğiyle takım değiştirenler kimseye yaranamamış anlaşılan
  • Acunun neden Turabiyi diskalifiye etmediğini anlamış olduk. Hem fanlarının smslerini aldı hemde konseyde onu gömerek bazı kişilerin gazını almış oldu. Hem de zaten Turabiye ev vererek onu ihya etmişti.

Acun herkesi memnun etmeye çalışıyor :))

Hakan'ın bunu bilerek yaptığını düşünüyorum. Turabinin susmayıp ona cevap vereceğini biliyordu ve bu durumu kullanacağını biliyordu. Ama neden Turabi'yi parlatmak istesin ki ?

Acun'un Turabiyi bu kadar gömeceğini tahmin etmesine imkan var mı ? Hakan bu kadar zeki mi :)

yoksa olayın altında başka şeyler mi var kimbilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: geceuyananadam

Kimse 5 aylık performansı 2 haftalık sakatlık için hiçe saymadı, Nagihan ve Ademi normal şartlarda da elemesi mümkün değildi Damlanın
    Heee o yüzden damla 2016 da eledi nagihanı demi? hemde nagihan bu sezondaki performansından 10 kat daha iyi olmasına rağmen.

damlanın nagihan ve adem'i elemesi mümkün değilmiş

damla kendiside söyledi son 1 ay çok önemli diye. Kendisi sakatlığından dolayı çok kaybetti. Son 1 ayda Nagihan da damla ve semayı hep yendi. Çok ön plana çıktı.
    Aynı şey adem içinde geçeri son 1 aylık dönemlerde performans olarak çok yükselişe geçti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Acunun neden Turabiyi diskalifiye etmediğini anlamış olduk. Hem fanlarının smslerini aldı hemde konseyde onu gömerek bazı kişilerin gazını almış oldu. Hem de zaten Turabiye ev vererek onu ihya etmişti.

Acun herkesi memnun etmeye çalışıyor :))

Hakan'ın bunu bilerek yaptığını düşünüyorum. Turabinin susmayıp ona cevap vereceğini biliyordu ve bu durumu kullanacağını biliyordu. Ama neden Turabi'yi parlatmak istesin ki ?

Acun'un Turabiyi bu kadar gömeceğini tahmin etmesine imkan var mı ? Hakan bu kadar zeki mi :)

yoksa olayın altında başka şeyler mi var kimbilir :)
    Bu olay'ın planlanmış olabileceğine inanmıyorum. Zira terste tepebilirdi.
    Ben dahil forumdaki hatta panoramadaki sunucular "bu olay turabiye yarar" diye düşünmüştü.
    Çünkü adam zaten mağdura yatmayı çok seviyor e birde o olaydan sonra o bükük boynunu hiç kaldırmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigBang01 -- 30 Haziran 2018; 13:20:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Şu 25 saniye >>> bölümün geri kalan kısmı

• Bu akşam Adem kupayı alır,gerisinin sıralaması belli olmaz. Nagihan kolay lokma görülüyor ama değil..Tek kadın yarışmacı olarak kaldı.

Tahminim

Adem

Nagihan(Anıl)

Anıl(Nagihan)

Hilmicem

• Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Ben damlanın şampiyon olmasını isterdim.Gönüllü takımının onu desteklememeleri normal sonradan geldi çünkü.All star takımı ise Merve sakatken Anıl la bir olup extra istediler formata aykırı olarak damlacım o konuda haksızlık yaptı ünlülerde o yüzden soğudular ondan

• Adem-Nagi finali dedi dersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigBang01

Heee o yüzden damla 2016 da eledi nagihanı demi? hemde nagihan bu sezondaki performansından 10 kat daha iyi olmasına rağmen.

damlanın nagihan ve adem'i elemesi mümkün değilmiş

damla kendiside söyledi son 1 ay çok önemli diye. Kendisi sakatlığından dolayı çok kaybetti. Son 1 ayda Nagihan da damla ve semayı hep yendi. Çok ön plana çıktı.
    Aynı şey adem içinde geçeri son 1 aylık dönemlerde performans olarak çok yükselişe geçti.

Alıntıları Göster
    Adem'in durumu biraz daha farklı. Adem yarışma boyunca genellikle istikrarlı bir performans gösterdi. Son dönemde ise çok daha fazla erkekle mücadele etmek zorunda kaldı ve başarılı oldu. Önceki dönemine göre performansını çok yükseltti ve erkeklerin birincisi oldu.

Turabi sakat olmasaydı Adem'e geçebilirdi belki kimbilir. Çünkü birçok oyunda becerisi çok yüksek bir yarışmacıydı. Ama Turabi de ilk haftalarda belki ilk 1 2 aylık dönemde çok patatese bağladığı zamanlar oldu. Keşke Turabi sakatlanmasaydı da oyunlarda o heyecanı izleseydik.

Beni Hilmicem biraz hayal kırıklığına uğrattı. Performansının çok daha iyi olmasını beklerdim. İlk kez katılan Anıl'ın bir tık üstüne çıkabildi. Üstelik bu sene çok daha fazla su oyunu oldu.

• bidarxx kullanıcısına yanıt
    Algı konusuna katılıyorum yoksa kötü karakter Turabiyi iyi diye yutturup 2 defa şampiyon yapmazlardı.Nagihanın 3 yanlışını saymışssınız 4. İse kendisine laf atanı bilmemesine rağmen bir oyunda merveye iftira atıp saldırması oldu.

• quote:

Bu olay'ın planlanmış olabileceğine inanmıyorum. Zira terste tepebilirdi.
    Ben dahil forumdaki hatta panoramadaki sunucular "bu olay turabiye yarar" diye düşünmüştü.
    Çünkü adam zaten mağdura yatmayı çok seviyor e birde o olaydan sonra o bükük boynunu hiç kaldırmadı.

Alıntıları Göster
    Belki de öyledir. Ama dediğim gibi Hakan gibi zeki birisi niye Turabi'yi parlatmak istesin ki ? Gerçi yarışma sırasında Hakan'ın bazı yaptığı şeyler zekiliğinden çok uzak görünüyordu. Yine de bunu düşünemeyecek birisi olmadığı kesin.

Dikkat ederseniz Turabi orada Hakan için yine kötü bir laf etti beş para etmez adam lafımın arkasındayım gibi birşeyler söyledi. Yani Turabi aslında bu durumu en olumlu şekilde de yönetemedi denilebilir.

Belki Hakan yarışmadan çıktığında Turabinin onun arkasından yaptığı bazı konsey olayları vs şeylerden dolmuş ve böyle inceden dokundurmak istemiş olabilir.

Ama yinede düşünmeden hareket eden birisi değil Hakan.

• quote:

Orijinalden alıntı: bidarxx

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Beyler bir Twitter hesabı vardı , Ocak ayında Hakan'ın İstanbul ödülünde çocuğu olacağını ogrenecegini yazmıştı,nagihanin sampiyon olacağını yazmıştı,kimdi o?

Acun sene basinda boyle bir sey dusunmus ve planlamis olabilir. Bunlari hep yapiyor cunku. 2014 de berna olayinda yigiti pasifize edip Kibris oncesi son oylama deyip Turabi ile yigiti tekrar oylatmasi. 2015 de hasana yapilan algi operasyonlari merveyi finale tasimasi. Bunlar acunun her sene yaptigi seyler. Gelgelelim bu seneye. Nagihani karsiya gonullulere geciren acun dur. Bu net. Dusununce cok seyler sekilleniyor. Mesela bu seneki oyunlar en cok kime yaradi. Oyunlar bazinda en guzel yillar 2015 ve 2016 ydi sonrada 2017 gelir. Bu sene o oyunlar olsaydi mesela etap sonlari %30 atis %20 puzzle %20 puzzle ve atis % 10 beceri ve cabukluk. % 20 bayrak olsa. Adem nagihan damla sema ve turabinin yuzdedi ne olurdu. Adem ve nagihan %55 bantinda olurdu. Turabi damla %50 nin altinda sema %60 a yakin olurdu. Acun bu sene topu topu 2.3 kez cok basit puzzle koydu. Onun sonundada tekrar atis koydu. Acunun survivorunda atisi olmayan basarisizdir bu net. Isterse useyn bolt olsun farketmez. O yuzden diyorum bu yil yattara gelse net performans lideri olurdu. Hatta gecen seneki agir vasita sabriye bile %50 bantinda oynardi. Acun bu sene sema yi ezmek nagihani parlatmak icin full atisvivor izletti bize. Tabi bu ademe de yaradi. Semayi hic sevmeyen nagihanin onu ezmesinden zevk alan ve adem veya anilin sampiyon olmasini istiyen biri olarak diyorum bunlari. Acun manipilasyonlarin kralini yapiyor hep. Anili da boyle parlatti ya. O yuzden o kisi boyle demisse gayette mantikli geliyor bana. Yoksa sene basinda kimse nagihanin birak finali kibrisa bile kalacagina inanmazdi. Hatta bastaki yavasligi ve 2016 daki cirkefligiyle erkenden elenir diye dusunuluyordu.bu sene farkli cirkefligi yok demeyin acun bu gostermez kapatir olayi. Zaten ada hayati yok bisi gostermez nagihan olur melek ki 3 defa defosu meydana cikmisti. 1. Si en yakin arkadasi birsene bir suru laf saydi. 2.si anil onu yazinca cirkin cirkin soylemleri. Yok damlayla sahilde ne yapiyordunuz falan filan. 3. Su de m.kemal 2 atis hakkin var deyince biplediler ama kufur etmesi. Kimbilir baska neler varda biz bilmiyoruz. Bakalim gorecegiz aksama

Alıntıları Göster
    Valla o hesap aklıma gelince bugün Nagihan sampiyon olacak gibi geliyor bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Adem'in durumu biraz daha farklı. Adem yarışma boyunca genellikle istikrarlı bir performans gösterdi. Son dönemde ise çok daha fazla erkekle mücadele etmek zorunda kaldı ve başarılı oldu. Önceki dönemine göre performansını çok yükseltti ve erkeklerin birincisi oldu.

Turabi sakat olmasaydı Adem'e geçebilirdi belki kimbilir. Çünkü birçok oyunda becerisi çok yüksek bir yarışmacıydı. Ama Turabi de ilk haftalarda belki ilk 1 2 aylık dönemde çok patatese bağladığı zamanlar oldu. Keşke Turabi sakatlanmasaydı da oyunlarda o heyecanı izleseydik.

Beni Hilmicem biraz hayal kırıklığına uğrattı. Performansının çok daha iyi olmasını beklerdim. İlk kez katılan Anıl'ın bir tık üstüne çıkabildi. Üstelik bu sene çok daha fazla su oyunu oldu.

Alıntıları Göster
    Çoğu fos cıktı. Turabi, Hilmicem, Murat, Nagihan, Merve
    insanlar bu 5'liden performans olarak çok şey bekliyordu ama önceki sezonlardan eser yoktu.. Hele de nagihan ile merve'nin...
    Zaten nagihan bu sene şampiyon olacaksa, veya finale çıkabildiyse, bu karakteri sayesindedir performansı değil.
    2016da ise şampiyon olamadıysa bu performansı yüzünden değil karakteri yüzündendir.

Sanırım burdan şu sonucu cıkartmamız gerekiyor.
    Şampiyonluğa giden yolda; Karakter > Performans

• Sıralama tahminime göre önce Hilmi sonra nagihan elenir.Final Adem ve Anıl arasında olur Adem şampiyon olur.

• Sizce ilerde yapılacak allstar benzeri konseptde kimler olur?
    Bence bu sezondan, Nagihan,Sema,Adem,Anıl,Damla olur.

Genel olarak olabilecek yarışmacılar

Atakan
    Ogeday
    Nagihan
    Sema
    Adem
    Anıl
    Damla
    Nihat Altınkaya (Zor.. zaten şuan yaşlı, o zaman dahada yaşlı olacak)
    Serkay
    Murat Ceylan
    Serenay

Benim aklıma gelenler bunlar..

Turabi hilmi felan olmaz bence, zaten 3. survivor'larıydı 4. defa davet edileceklerini zannetmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigBang01 -- 30 Haziran 2018; 14:16:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Alıntıları Göster
    Gerçek dostluk

• quote:

Sizce ilerde yapılacak allstar benzeri konseptde kimler olur?

Atakan
    Ogeday
    Nagihan
    Sema
    Adem
    Anıl
    Damla
    Serkay
    Murat Ceylan
    Serenay

Turabi hilmi felan olmaz bence, zaten 3. survivor'larıydı 4. defa davet edileceklerini zannetmem
    bir daha eski yarışmacıların olacagı bir konsept yapılmayacak diye tahmin ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

bir daha eski yarışmacıların olacagı bir konsept yapılmayacak diye tahmin ediyorum

Alıntıları Göster
    Belli olmaz.. Bu sezon kötü olmasının sebebi allstar konseptinden kaynaklanmıyordu ki. Gönüllü takımı iyi seçilmemişti.

Oysa 2015 allstar'ı ne güzeldi.
  • quote:

Sizce ilerde yapılacak allstar benzeri konseptde kimler olur?

Atakan
    Ogeday
    Nagihan
    Sema
    Adem
    Anıl
    Damla
    Serkay
    Murat Ceylan
    Serenay

Ögeday ne ya Adam şampiyon oldu, hala daha öğrenemediniz adını

• 
Sayfa: önceki 57905791579257935794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.