Şimdi Ara

Survivor 2018 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.195.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    Sağlam kadronun garantisi veya formülü yok ki son sezonda kadro kağıt üstünde iyi görünüyordu.ama zaman geçtikçe herşey berbat oldu.all star için 2 yıl üstüste kadro çıkar eski eleman çok bir dahaki seneye tr-yunan survivor bile olabilir

Bence acun all star yapmak istedi ama kadroyu toparlayamadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acun bitti bu sene kanal 2 seneye devredilirse şaşırmam.gündüz kuşağı zaten çöp.boks yaptı reytinglerde ilk 10 a girmedi.zaten sıkıcıydı.o ses eskiden 1. en kötü 2. olurdu ilk 5 e girmedi.saçma sapan bir survivor formatı yapacak bu sene.bunu yapacağına normal 2018 yap daha iyiydi ya da all star yap.survivor'da reytinglerde 3. falan olur.
  • her sene bir format yapıp bitiriyor.keşke ütopya'ya devam etseydi.acun'un en sevdiğim formatıydı.geçen seneki survivor'da leşti bu sene daha da leş olur.
  • Mix star dedikleri şey gerçek oluyor keşke böyle olacağına ünlüler gönüller olsaydı Hilmi vs serhat turabi vs atakan serkay vs Doğu görmek varken tanıdığımiz isimleri tanımadığımız isimlere karşı izleyeceğiz çok saçma full all star olmalıydı

Neyse inşallah Doğukan da olur tek istediğin yarışmacı bu gerçi zor gibi gözüküyor bir takım 15 kişi olsa Doğukan a yer kalamayacak gibi

• en iyiler vs gönüllüler kesinleşti.acun duyurdu.boku pis etti.bu formatı sevmedim.inş en iyiler 16 kişi falan olurda öyle izleriz.10 kişi falan olursa bir bölüm bile izlemem.turabi ogeday mı izleyeceğim.olması gereken çok kişi var.gönül ister ki yunus günçe reis olsun serkay efecan semih falan olsun ama bu survivor'da olmaz.en azından nagihan olsun biraz gülerim.

tahminim

16 kişi olur

turbo
    cilmihem
    ogi
    atem kılıççı
    saten
    havuç
    turbo atakan
    serkay

buraya ilhan abi efecan yunus günçe anıl falan da yazılabilirdi

kızlar belli

nagihan
    sema
    merve aydın
    damla
    gizem memiç
    tuğçe
    sabriye
    pınar

buraya berna sahra elif falan yazılabilirdi hatta hırs sahibi fulya da olabilir

sonuca gelirsek katılması gereken çok isim vardı gereksiz oldu hakkaniyetsiz oldu

neye göre kimi seçecek merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi world elite -- 30 Ekim 2017; 13:24:36 >

• Survivor 2018

Ben 2 takımın da geçmiş Survivor'larda öne çıkan yarışmacılardan oluşacağı bir sistem bekliyordum. Ünlü-Gönüllü değil, karma takımlar olacaktı. Mesela Atakan ile Turabi'nin aynı takımda yer alması gibi.

Bu sistemde ise Acun'un çok atletik bir Gönüllüler takımı kurması lazım, yoksa oyunlar pek zevk vermez.
  • world elite kullanıcısına yanıt
    Serkay twitter da katılmam dedi bir daha

• Bu başlığı görmemişim boşuna yeni konu açtım, alışmışım survivor başlıklarının konudışı kısmında olmasına :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar

Serkay twitter da katılmam dedi bir daha

murat olur onun yerine
  • Mix Star'dan sikayetci olmiyan birtek benim herhalde. Unluler-Gonulluler formati cok sikti arkadaslar suan herturlu yeni formati kabul ederim yani. Gonulluler saglam yarismacilardan olusmali demisti zaten. Birde turabinin karsisinda atakani gormek istiyen falan insanlar vardi, bunda da bir hayir vardir belki. illa rakip olmalarina gerek yok, adada karsi karsiya gelseler yeter tabi alinirlarsa. birde su taraftan bakin, belki turabiye haddini bildirecek yeni yarismacilardan hic tanimadigimiz biri cikabilir. gonulluler seciminde bu sene extra dikkat etmeli acun.
  • Yazık oldu. Bu projeyle önümüzdeki senelerde yapılması muhtemel All-Starın -bence- önü kapandı.

• all star olsa daha iyiydi tabi ama bu da idare eder.

kesin olması gerekenler:

turabi
    atakan
    hilmicem
    serkay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 30 Ekim 2017; 19:11:2 >
  • bence daha önce 2 kere katılanlar katılmamalı. Bıkkınlık geliyor insana aynı kişileri görmekten.
  • Atakan ve Turabiyi izleyemeyi dört gözle bekliyorum. Acaba atakan'ada artislik yapabilecek mi turabi
    gerçi atakanda son zamanlarda elenme korkusuyla geri vites cok yapmıstı ama kendini turobiye ezdirmeyecegini düsünüyorum.

Edit//
    nihat altnkaya reyisi unuttum. işte ona kesinlikle atarlannamaz turabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk 1 -- 30 Ekim 2017; 19:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ista1907

bence daha önce 2 kere katılanlar katılmamalı. Bıkkınlık geliyor insana aynı kişileri görmekten.

kardeş onlardan başka öne çıkan kim vardı? (performansa bakıp değerlendirme, performans acuna para yedirmiyor.)
  • zorradam burdaysen ses ver? :D 2 sene önce nasılda bas bas bagırıyordun günesi görecegiz felan diye
  • mix star güzel oldu herkes all star istiyordu ama acun 23 24 kişiyi toparlayamadı tv8 için para lazım

Bence takımlar gönüllüler lehine +2 veya 3 olacak .all star takımının çoğu üçüncü kez takılacak adamlarda dehşet deneyim var mutlaka bunun önüne geçmek isteyecekler.

All star takımı herzamanki gibi her kadrodan adam olacak dövüşçü kontenjanı atlet kontenjanı futbolcu kontenjanı oyuncu-şarkıcı kontenjanı troll kontenjanı.kadroyu tahmin etmek zor değil hiç heyecanlı değil

• berbat seçim olmuş. bu seneki survivorın kötü olacağını düşündüğümden söylemiyorum. eldeki potansiyeli kullanamayıp bu yola başvurmaları insanları daha iyisinden mahrum bırakmış olacak
  • ayrıca turabi katılırsa yine şampiyon olur.atakan bile zorlayamaz.inş gönüllülerden süper birisi çıkarda herkesi şutlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: world elite

ayrıca turabi katılırsa yine şampiyon olur.atakan bile zorlayamaz.inş gönüllülerden süper birisi çıkarda herkesi şutlar

+1 ayrıca eleme sisteminin değişmesi lazım geçen sene gibi iki dokunulmazlık oyunu olursa gönüllülerin all star kadrosunun yanında SMS te hiç şansı yok en azından ilk 6 7 hafta ayrıca gönüller takımının çok sağlam olması lazım hemde öyle böyle değil çok çok sağlam olmalı yoksa oyunlari domine eder all star takımı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.