Şimdi Ara

Survivor 2018 (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Oylama sistemi aynı şekilde olursa turabi uyuzu yine kazanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Eger Turabi geçerse cidden yazıklar olsun şu herif bir kere daha sampiyon olur.

Adamın ünlülerde kalması reytingdir.

Ama ünlüler ugrasmamak için bunun adını yazmış olabilir.

gönüllü takımına geçme ihtimali yüksek gibi turabinin hilmicem onu performansı ile yok etmek isteyebilir önceki allstarda turabinin yalakası olmuştu sanki yarışmaya yeni katılan gönüllü takımında bir yarışmacı gibiydi o zamanki all starda gitti resmen turabiye altın tepsiyle verdi survıvor şampiyonluğunu bu sefer acun bunu kullanmak isteyecektir hem hilmicem dolmuştur gerek yorumlardan gerekse kendisini izlemiştir ve utanmıştır

ama harbiden hilmicem ilk all stara turabiyi şampiyon yapmak için gelmişti ve görevini o zaman başarmıştı hilmicem 2 yüzlü insan olduğunu o zamanlar belli etmişti yazık oldu çocuğa
    bir magazin programında turabiyi sevmediğini acıkça belli etmişti buna rağmen adama yalakalık yaptı yazık etti çocuk kendine

• 2 senedir izlemiyordum survivor ı. ama bu sene izleyeceğim gibi duruyor. yine mourinho reyiz ciler istila eder burayı
  • Karşı taraf erkekleri çok vasat onun için iyi bir yarışmacıyı geçirir karşıya,Turabi geçecek bence

Sema kendine ne yapmış öyle saç kıyafet falan
  • Bu gönüllülerde büyücü gibi biri var turabiden daha itici

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Ondan değil. Aslında konuya yazanlar belli. Aynı kişiler yazıyor. Eski sohbet, birbirini tanıma durumları olduğu için aynı kişilerle soru-cevap şeklinde gidiyor. Eskiye dayalı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Bu gönüllülerde büyücü gibi biri var turabiden daha itici

En çok onun performansını merak ediyorum.
  • Hakan 2015'de Doğukan'a yaptıkları, Panaromadaki saçmalamalarıyla kendini bitirdi. Destekçisi %0000001 falan olur herhalde.
  • fragmanın uzun versiyonu sadece tv den mi yayınlanacakmış ?
  • Bakalim büyücü torpilini hak etmiş mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

allstarda yarışmanın başladıgı an 148.sayfa

2016 survivor yarışma başladıgı an 20.sayfa

2017 survivor yarışma başladıgı an 70.sayfa

2018 survivor başlamasına 5 gün kala 165.sayfaya ulaşıldı insanlar merakla yarışmayı bekliyor yıllardır süren düşüşten sonra

geçen sene izlememiştim kadroları sevmemiştim 1. bölümü izleyip bırakmıştım siz geçen seneyi takip etmiş miydiniz orada kimler parlıyordu desteklediğiniz kimdi geçen seneden bu allstara 2 kişi katılacak ta nasıldı bu yarışmacılar size göre ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 9 Şubat 2018; 17:16:2 >

• Survivor 2018

Turabi’ye karşı duracak tek adam gibi adam, koko reyiz! Keşke gelseydi :(

• Bozok destekçisi Acun Ilıcalı nickli arkadaş nerede? Forumda en çok güldüğüm isimlerdendi.

• Çok kötüyüm yarışmalarda ezilirim çok iticiyim kimse beni sevmez ne yapsam acaba durr hemen feministlik yapıyım

Kadın şampiyon zamanı gelmedi mi geldi o yüzden oy verin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan-markus kapışmasını heyecanla bekliyorum, bakalım bu sene en kötü kim :D
  • Şu programı izlemeyi düşünenler şunu unuttu mu acaba? Bu kadar balık hafızalı mısınız? Unutmadıysanız böyle bir insan müsveddesinin içinde olduğu programı izleyecek vicdanı nereden buluyorsunuz?http://i.hurimg.com/i/hurriyet/75/0x0/55eabb6af018fbb8f893280d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DnzC06 -- 9 Şubat 2018; 17:22:6 >
  • Turabinin Hilmicem ile olduğu All-Star’da Acun’da Final akşamı söylemişti.Hilmicem benim favorim sendin fakat bende şok olmuştum dedi senin performansından filan.Bence Hilmicem’i karşıya verecek Turabi’den etkilenmesin diye.

• acaba kavgalar ne zaman başlar, ilk bölüm baya sakin. Sanırım 1 hafta içerisinde başlar çıtırdılar, sonra birisi annem diye ağlar hadi bakalım

edit: Hakan geçmez, adada hakan vs turabi olur muhtemelen böyle bi malzemeyi çöpe atmaz. Muhtemelen alakası olmayan birini geçirirler. Belki sema olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 9 Şubat 2018; 17:30:55 >
  • Ünlülerden elenmek için ilk aday kendisi zaten Sahra ile kapışır anca elenmemek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

quote:

allstarda yarışmanın başladıgı an 148.sayfa

2016 survivor yarışma başladıgı an 20.sayfa

2017 survivor yarışma başladıgı an 70.sayfa

2018 survivor başlamasına 5 gün kala 165.sayfaya ulaşıldı insanlar merakla yarışmayı bekliyor yıllardır süren düşüşten sonra

geçen sene izlememiştim kadroları sevmemiştim 1. bölümü izleyip bırakmıştım siz geçen seneyi takip etmiş miydiniz orada kimler parlıyordu desteklediğiniz kimdi geçen seneden bu allstara 2 kişi katılacak ta nasıldı bu yarışmacılar size göre ?

Ben 2002'den belli Survivor izliyorum

Parlayanlar ogeday serhat sema ilhan biraz adem

Sema en iyi kadın yarışmacılardan biridir benim için bu yarışma için en iyi üç kadin yarışmacıdan biri

Ademde orta performanslı SMS gücü fazla olan bir yarışmacıydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.